Skocz do zawartości

czy ja mam już omamy, czy faktycznie coś mi wali


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na dzień dzisiejszy, kończę z Subaru... nie mam już siły...

 

Carlos ochłoń prosze :D , nabierz powietrza , łyknij parę Heinekenów :twisted: , dzwoń na assistance a resztę zostaw mnie :D wpadłem na bardzo szatański plan :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, działaj,kombinuj i pocieszaj Carlosa bo się trochę podłamał,choć powody niebagatelne. :evil:

Ale na Plejady nie jechać? :shock: Przecież ewidentnie brakowałoby nam jego historyjek i opowieści. :wink: A już końcowej imprezy bez Piotrka sobie nie wyobrażam. 8)

Znaczy się jak powstał szatański plan to też z Heńkiem jesteż zakumplowny? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, działaj,kombinuj i pocieszaj Carlosa bo się trochę podłamał,choć powody niebagatelne. :evil:

Ale na Plejady nie jechać? :shock: Przecież ewidentnie brakowałoby nam jego historyjek i opowieści. :wink: A już końcowej imprezy bez Piotrka sobie nie wyobrażam. 8)

Znaczy się jak powstał szatański plan to też z Heńkiem jesteż zakumplowny? :mrgreen:

 

Romek :roll: , chyba nie myślisz że zostawimy z Pkociałem , Carlosa od tak :idea: , auto choćby skały srały bedzie gotowe na Plejady i to w dobrej formie a Carlos tez bedzie zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin nawet przez chwilę tak nie myślalem,ale rozmawiałem parę minut wstecz z Piotrem i wyczułem takiego doła że hej,nawet piwo mu się wylało. :shock:

Nie dręczyłem go bo pocieszanie w takiej sytuacji to smarowanie wrzodu gównem.

Ale jak macie jakiś planik z PKocialem dla Piotrka to tylko chapeau bas dla Was. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozmawiałem parę minut wstecz z Piotrem i wyczułem takiego doła że hej

 

szczerze , w cale sie nie dziwie , aj tez dostałem doła :evil: , nawet wyszłem z imprezy od tesciowej :twisted:

Ale jakmacie jakiś planik dla PKocialem dla Piotrka to tylko chapeau bas dla Was. 8)

mamy, nawet jak nie wypali , to i tak bedzie dobrze , zaufaj mi :D, moi kochani mechanicy już mają rekawice w pogotowiu jak na Pit Stopie w F1 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos bez Huragana?Toż to herezja czysta. :wink:

 

 

Wraca wiara w ludzi, jeszcze godzinę temu chciałem rozprzedać auto na części i zapomnieć o Subaru, ale odzew był szybki i super ratujący spokój duszy.

 

Edwin, Piotrek Kociałkowski, Maras - bardzo pomogli w trudnym momencie... nie poddaję się - mam wiarę że będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem carlosa w 100%, sam tez conajmniej ze 2 razy mialem ochote powiedziec dosc.

 

Piotrek ochlonie, Edwin zadziala i bedzie powtorka z rozrywki, bo przypomne ze mialem identyczna sytuacji i zeszloroczne plejady jechalem na pozyczonym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam sie ile musiało kosztować carfita opuszczenie imprezy u tesciowej :evil: :| :o:twisted:

 

Niewiele :lol: , w porównaniu jak usłyszałem Carlosa , i czytałem sms :roll: cholernie mi sie zrobiło przykro :cry: tym bardziej że w piatek odebrał auto , i było wszystko ok :roll: . Ja, jak i Carlos byliśmy już od pewnego czasu przygotowani na to , że silnik powie pa pa , szkoda tylko że chyba że w najgorszym momencie :evil: przed plejadami, tyle co zapłacił słony rachunek za inne rzeczy , a tu taki zonk :evil:

Ale cóż , nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, trza zakasać rękawy i do roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poddaję się - mam wiarę że będzie dobrze...
trza zakasać rękawy i do roboty

 

O i za to trza się napić. :mrgreen:

Rozumiem że "paczka" już w drodze będzie za jakiś czas do NS. :wink:

Tak trzymać Piotruś. 8)

Wielki szacun dla Edwina,Piotrka Kociałkowskiego i Marasa że tak szybko zadziałali i tak pozytywnie.

To jest normalnie "sekta" pozytywnie nawiedzonych. :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...