Jump to content

zmiana lamp przód i gdzie kupić zderzak

Recommended Posts

miałem dziś bliskie spotkanie z rowem i troszkę auto się porysowało, prawa lampa uległa zniszczeniu i teraz pytanko czy bawić się w dokupienie drugiej czy kupić tuningowe lampy takie jak tu http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory ... 61649.html

ma kto założone takie i czy święcą równie dobrze jak seryjne? z góry dzięki za pomoc

a druga sprawa gdzie można kupić dobry i tanio zderzak na wzór gt, na allegro są ale po 500zł

Strasznie wiesniackie te lampy z linku. A nie mozna po prostu Depo wstawic? Robia zamienniki w oryginalnym ksztalcie do gc8.

Moze nie sa az tak super jak oryginaly, ale za ich cene nie ma co wybrzydzac, a zle nie swieca.

wersja czarna wygląda lepiej, tak ogólnie to też jestem za oryginalnymi a pytam z ciekawości bo może warto, co do depo to mam światła pozycyjne(w tej chwili tylko lewe) więc przyszedł mi do głowy pomysł żeby dołożyć 300zł i kupić te z linka wyżej.

ale w takim razie kupie tylko prawą i komplet świateł pozycyjnych

miałem dziś bliskie spotkanie z rowem i troszkę auto się porysowało

Z rowerem, czy z Roverem a jeżeli z rowerem, to jak się czuje rowerzysta ?

Do tych lamp to powinni dokładać flamer kit w gratisie . :P

Ze zderzakiem od GT będzie bardzo ciężko - chodzi o znalezienie w dobrym stanie i za normalne (nie chore) pieniądze. Przerabiałem ten problem ostatnio - stąd moje spostrzeżenia.

Te lampy nie są do 92-00 tylko do 98-00,poprzednie modele (przed 98 ) miały inny kształt,pozdro.Ale tych lamp nie polecam,pozdro.

Te lampy nie są do 92-00 tylko do 98-00,poprzednie modele (przed 98 ) miały inny kształt,pozdro.Ale tych lamp nie polecam,pozdro.

Lucza - tak, ale dadza sie zalozyc, pasowac beda. Natomiast w starszych rocznikach beda zostawac takie glupie szpary przy masce.

a druga sprawa gdzie można kupić dobry i tanio zderzak na wzór gt, na allegro są ale po 500zł

bo tak kosztują, czasem uda się znaleźć za 300 a czasem trzeba kupić za 600 bo jeden jest, a potrzebny na już, a czasem ktoś na forum za flaszkę da 8) 99-00 zazwyczaj droższe są trochę.

myślę o kupnie takiego zderzaka http://moto.allegro.pl/impreza-gt-98-00 ... 90757.html

tylko czy jest sens wydawać 550 zł a jakość zderzaka będzie taka se(może ma kto taki zderzak)

wizualnie taki zderzak jest inny niż ten z pierwszej wersji gt , wydaje mi się że jest niższy i czy montaż takiego zderzaka nie zakryje uchwytów do montowania linki holowniczej?