Skocz do zawartości

zmiana lamp przód i gdzie kupić zderzak


pininfarin01

Rekomendowane odpowiedzi

miałem dziś bliskie spotkanie z rowem i troszkę auto się porysowało, prawa lampa uległa zniszczeniu i teraz pytanko czy bawić się w dokupienie drugiej czy kupić tuningowe lampy takie jak tu http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory ... 61649.html

 

 

ma kto założone takie i czy święcą równie dobrze jak seryjne? z góry dzięki za pomoc

 

 

a druga sprawa gdzie można kupić dobry i tanio zderzak na wzór gt, na allegro są ale po 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja czarna wygląda lepiej, tak ogólnie to też jestem za oryginalnymi a pytam z ciekawości bo może warto, co do depo to mam światła pozycyjne(w tej chwili tylko lewe) więc przyszedł mi do głowy pomysł żeby dołożyć 300zł i kupić te z linka wyżej.

 

ale w takim razie kupie tylko prawą i komplet świateł pozycyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy nie są do 92-00 tylko do 98-00,poprzednie modele (przed 98 ) miały inny kształt,pozdro.Ale tych lamp nie polecam,pozdro.

 

Lucza - tak, ale dadza sie zalozyc, pasowac beda. Natomiast w starszych rocznikach beda zostawac takie glupie szpary przy masce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a druga sprawa gdzie można kupić dobry i tanio zderzak na wzór gt, na allegro są ale po 500zł

 

bo tak kosztują, czasem uda się znaleźć za 300 a czasem trzeba kupić za 600 bo jeden jest, a potrzebny na już, a czasem ktoś na forum za flaszkę da 8) 99-00 zazwyczaj droższe są trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę o kupnie takiego zderzaka http://moto.allegro.pl/impreza-gt-98-00 ... 90757.html

 

tylko czy jest sens wydawać 550 zł a jakość zderzaka będzie taka se(może ma kto taki zderzak)

 

wizualnie taki zderzak jest inny niż ten z pierwszej wersji gt , wydaje mi się że jest niższy i czy montaż takiego zderzaka nie zakryje uchwytów do montowania linki holowniczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...