Skocz do zawartości

Gdzie zrobić przekładkę?- Subaru Impreza Type-R V5 (98)


kamsti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiem, że było nie raz ale chciałbym uzyskać informację gdzie robią najlepiej, a który omijać z daleka i ile trzeba szykować $$. Bardzo proszę o pewne informację ponieważ nie chce zepsuć Type-R'a bo naprawdę jest piękny.

 

Info na priw żeby nikogo nie urazić:)

 

 

Z góry dziękuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem przekładkę w Zielonej, ale w wyniku splotu zdarzeń auto wylądowało u Marka w MTS (Dzierżoniów).

Niestety, jak się okazało, Marek odkrył klika niedoróbek w tym jedną bardzo poważną (nie będę się tu rozwodził, bo nie o to chodzi) ergo jeżeli chcesz mieć to zrobione solidnie i pewnie to z czystym sumieniem polecam MTS. Pamiętać jednak należy, że taki serwis nie utrzymuje się z datków, nie ma własnego wiatraka, a ludzie nie przychodzą na wolontariat, więc taka gruba robota swoje musi kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać skąd jesteś to będzie łatwiej Ci coś zasugerować.

Ja nie dawno wałkowałem temat, więc służę radą :)

Z wolnossącym dziadem, szybką przekładnią i tematami przy tak zwanej okazji wyszło mnie ze 12k.

Robota zrobiona tak jak tego sobie życzyłem.

 

Kogo omijać masz w przyklejonym u góry temacie, a jak poszperasz z pół godziny po forum to odszukasz tyle informacji na temat przekładki, że będziesz w stanie książkę o tym napisać, lub co najmniej pracę magisterską :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, :lol::lol::lol::lol: dobre, ale co prawda to prawda :wink: jednakże estiaj nie został stwożony jako władca autostrad zatem z czystym sumieniem polecam krótką przekladnie 8)

 

-- Pt maja 18, 2012 3:21 pm --

 

zawsze możesz z gl'a zapodać wtedy można kichać ziewać i drapać sie za uchem jednocześnie przy 200km/h a i tak bedziesz jechał prosto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamstijak chcesz mieć zajebiscie to np qurak'a (czy jakoś tak :mrgreen: ) cena chyba kolo 4k , ale ci co mają tą przekładnie sa mega zadowoleni 8)

 

 

Do momentu aż trzeba kichnąć na autostradzie :mrgreen: :wink:

 

Bez przesady!!! Mam u siebie w śnieżynce Quraka "2 obroty lock to lock" i nie stwierdziłem żadnych problemów z kichaniem ani z ziewaniem :lol: mam za to banana nonstop :mrgreen:

 

Nie twórzcie urban legend!!!

W EVO GSR jest fabrycznie szybka przekładnia (2obroty), w RS'ach nawet 1,8 obrotu, i nikt nie narzeka że mu auto jedzie gdzie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...