Skocz do zawartości

Nurburgring 30.06-01.07.12


maciekSubru

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego zbieram ekipe na 7.8...

 

Ty łobuzie, to se załuż inny wątek.

Bo ja tu zbieram na 30.06-01.07

 

Wątekl już dawno jest. Ja tylko tak, że jak ktoś by chciał a w Twoim terminie nie da rady to za miesiąc będzie jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wow :shock:

 

...

 

...ale teraz to już fantazjujesz :mrgreen:

 

Uuuu, ktoś przeszedł do kontrofensywy. W pełni rozumiem - jak mój samochód stał ciągle w serwisie, też miałem dużo czasu na pisanie na forum :mrgreen:.

 

EHEHEHEHHEHEHE, dobre dobre :mrgreen:

 

Poza tym, to tak jakby przyganiał kocioł garnkowi :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież na miejscu można tez wypożyczyć, nawet Prosiaka za 1,5 k Euro, ubezpieczyć, i nie wyjdzie 5 k Euro, raczej bliżej 2. Są tez znacznie tańsze fajne samochody. Wtedy nie ma stresu ze się swoje wychuchane malenstwo porysuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z Nurburgringu, co do przygód - kolega z Gdańska wydzwonił Skyline'm na Schwalbenschwanz w bandę. Koszty samego dzwona na miejscu to 2200Euro...

Tor łatwy nie jest a korci bardzo, żeby pocisnąć :-) Porównywać z naszymi szkołami jazdy tego nie ma jak bo u nas się nie wchodzi w zakręty po 160km/h, a na poprawę błędy przy tej prędkości czasu nie ma. I wbrew pozorom dzwonów jest dość sporo, w ciągu jednego kółka potrafi być po 3 żółte flagi.

 

A na deser onboard:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wątek :twisted:

Ja jeszcze chcę się trochę douczyć nim pojadę na ring. Opowieści pewnego forumowicza (znakomity kierowca, który lata siedzi w czołówce kierowców amatorów na południu Polski) uświadomiły mi, że to nie jest takie o sobie miejsce do katowania... Był na ringu sti'em. 3-4 okrążenia i po baku paliwa. Po ok. 8 nie ma slicków (oczywiście jeśli nie jeździmy turystycznie tylko po coś tam jedziemy). Są też miejsca gdzie można sobie pokaźnie skoczyć jak jest pusto. Więc powodzenia i 3mam kciuki za wyprawę. Ja jeszcze poczekam z rok. Trochę treningów, parę banknotów do skarbonki z napisem Nurburgring i można będzie jechać. Gumowych band Panowie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z Gdańska wydzwonił Skyline'm na Schwalbenschwanz w bandę. Koszty samego dzwona na miejscu to 2200Euro...

 

A no właśnie...

 

w ciągu jednego kółka potrafi być po 3 żółte flagi.

 

Nie zapomnę takiej akcji - przyjechaliśmy po śniadaniu, zbieramy się do pierwszych jazd, a tu na lawecie zjeżdża M3 po dachu. Kiedy on to zdążył zrobić - nie wiadomo :twisted:.

 

A na deser onboard:

 

Schwedenkreuza to tak delikatnie poszliście - na hamowniu skrzynią :twisted:. (Dalej nie oglądałem)

 

3-4 okrążenia i po baku paliwa. Po ok. 8 nie ma slicków (oczywiście jeśli nie jeździmy turystycznie tylko po coś tam jedziemy)

 

Na slickach tam nie wolno jeździć. Domyślam się, że to były tzw. semi-slicki, czyli cywilne opony, typu R888, lub RE070.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... opony tylko z homologacja drogowa jak rozumiem :?:

 

Panowie... nie dajmy sie zwariowac :!: nie mozna jechac na tor z mysle ze sie wydzwoni :idea: rownie dobrze nie nalezaloby isc do disco/club'u bo ryj mozna dostac... a zima na dwór/pole :mrgreen: bo sie wyje... mozna itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... opony tylko z homologacja drogowa jak rozumiem

 

dokladnie tak.

 

Przy okazji: nie wolno rowniez filmowac przejazdow i czesto sprawdzaja pobieznie, czy ktos przypadkiem nie trzyma w rece kamery lub nie ma jej gdzies na widoku. Ale latwo to ominac, w koncu bezczelnie przez okno zagladac nie moga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z Nurburgringu, co do przygód - kolega z Gdańska wydzwonił Skyline'm na Schwalbenschwanz w bandę.

Czyż to nie był może Jarek swoim Sky-em??

Tomek

A na deser onboard:

Schwedenkreuza to tak delikatnie poszliście - na hamowniu skrzynią :twisted:. (Dalej nie oglądałem)

Pierwszy raz na NR, dlatego nie przeginałem :-)

 

Właśnie się dowiedziałem szczegółów kraksy, do wymiany poszło 30m bandy bo uszkodzona konstrukcja, stąd takie koszty, poza tym laweta 280Euro. Uszkodzenia bandy podobno pokrywa zielona karta, mało kto ją dziś posiada ale ja na kolejny wyjazd wykupuję.

 

no wlasnie... opony tylko z homologacja drogowa jak rozumiem

 

dokladnie tak.

 

Przy okazji: nie wolno rowniez filmowac przejazdow i czesto sprawdzaja pobieznie, czy ktos przypadkiem nie trzyma w rece kamery lub nie ma jej gdzies na widoku. Ale latwo to ominac, w koncu bezczelnie przez okno zagladac nie moga ;)

 

Kamery pilnują w weekendy, w piątek Pani z obsługi sama zasugerowała ze skoro ona nie widzi kamery to problemu nie ma :-) Za to w weekend zapomniałem zdjąć z szyby przy wjeździe i postraszyli mnie że następnym razem wylecę z toru i kazali zdjąć. Zaraz po wyjeździe za bramkę i słupki przypiąłem znów. Z tego co widziałem praktycznie każdy ma kamerę, tylko zakłada za bramkami.

 

-- Pn cze 04, 2012 9:13 pm --

 

Dla tych co mają wątpliwości czy warto jechać, link do bloga mojego kolegi:

http://www.streetlegends.pl/2012/06/sci ... reen-hell/

 

Miłej lektury :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam, w jakich dniach jest najmniej ludzi na torze bo w weekendy to chyba jest bardziej gęsto i jest większe ryzyko, że poza swoją fantazją do dzwona doprowadzić może ktoś inny

 

ps pomóżcie mi kopić auto i jadę z wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...