Skocz do zawartości

Nurburgring 30.06-01.07.12


maciekSubru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O, bede obserwowal ten watek :twisted:

karkonoski jest w tym czasie :lol:

A nie 01-03.06?

A sorry , nie popatrzylem na miesiąc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta ??

 

Przy założeniu minimum 8 okrążeń, trzeba dodać: przegląd przed wyjazdem z wymianą oleju, klocki, pewnie też tarcze, komplet opon, dojazd, okrążenia, hotel, żarcie. Dobrze też sprawdzić zawieszenie, zrobić zbieżność (na tor) i geometrię (dla bezpieczeństwa).

 

Konieczne jest posiadanie rezerwy na naprawę band, holowanie z toru, a niewykluczone też, że odszkodowania za zamknięcie toru w związku z większym dzwonem z Twojej winy :twisted:.

 

Podlicz sobie wszystko według swojego standardu, będziesz znał sumę 8-). Stała w tej układance jest tylko cena jednego okrążenia na torze, metra band i holowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta ??

 

Przy założeniu minimum 8 okrążeń, trzeba dodać: przegląd przed wyjazdem z wymianą oleju, klocki, pewnie też tarcze, komplet opon, dojazd, okrążenia, hotel, żarcie. Dobrze też sprawdzić zawieszenie, zrobić zbieżność (na tor) i geometrię (dla bezpieczeństwa).

 

Konieczne jest posiadanie rezerwy na naprawę band, holowanie z toru, a niewykluczone też, że odszkodowania za zamknięcie toru w związku z większym dzwonem z Twojej winy :twisted:.

 

Podlicz sobie wszystko według swojego standardu, będziesz znał sumę 8-). Stała w tej układance jest tylko cena jednego okrążenia na torze, metra band i holowania.

 

 

Az tryskam po twoim poscie optymiznem...

Ale na bank kalkulacja bedzie ciekawa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczne jest posiadanie rezerwy na naprawę band, holowanie z toru, a niewykluczone też, że odszkodowania za zamknięcie toru w związku z większym dzwonem z Twojej winy .

 

AC nie zadziała ?

 

 

AC nie działa z tego co słyszałem musisz wszystko uregulowac w EURO i to cash!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodzi 2-5 tys. euro :mrgreen: W zależności od rozwoju wydarzeń :twisted:

 

5 to może trochę dużo, natomiast znam osobiście takich, którzy skończyli na 15K (z naprawą samochodu).

 

Co do ubezpieczenia: polscy ubezpieczyciele jeszcze się nie zorientowali, że można robić wyłączenie odpowiedzialności na "płatne autostrady w Niemczech". Tak robią np. brytyjscy, bo wiedzą, że Ring to jedyna płatna publiczna droga w Reichu :twisted:.

 

Należy więc po prostu wczytać się w drobny druczek w polisie. Jeśli nie ma takiego wyłączenia, to hulaj dusza :twisted:.

 

a potrafisz inaczej :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

No cóż - w takich chwilach przypominam np. drugie miejsce na Cynie VII. Miałeś kiedyś wyższe na którejś z Cyn? :twisted: Dodam, że jechałem wówczas mocno niedopracowanym turbodziadkiem, a nie praktycznie topową n-ką, jak niektórzy :P.

 

Ja startuję rzadko, ale jak już startuję, to skutecznie 8).

 

AC nie działa z tego co słyszałem musisz wszystko uregulowac w EURO i to cash!!

 

Nie. Przyjmują karty. Potem zgłaszasz to wszystko z AC i powinni oddać - z zastrzeżeniem tego, co napisałem na początku posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazi666 napisał(a):

AC nie działa z tego co słyszałem musisz wszystko uregulowac w EURO i to cash!!

 

 

Nie. Przyjmują karty. Potem zgłaszasz to wszystko z AC i powinni oddać - z zastrzeżeniem tego, co napisałem na początku posta

 

to ile w tysiacach euro trzeba wziasc na czarna godzine ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - w takich chwilach przypominam np. drugie miejsce na Cynie VII.

 

 

wow :shock:

 

Miałeś kiedyś wyższe na którejś z Cyn?

 

"lewy prosty"

 

 

Dodam, że jechałem wówczas mocno niedopracowanym turbodziadkiem, a nie praktycznie topową n-ką, jak niektórzy :P.

 

oraz "cios zdecydowanie poniżej pasa" :P

 

 

Ja startuję rzadko, ale jak już startuję, to skutecznie 8).

 

 

...ale teraz to już fantazjujesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potrafisz inaczej :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

No cóż - w takich chwilach przypominam np. drugie miejsce na Cynie VII. Miałeś kiedyś wyższe na którejś z Cyn? :twisted: Dodam, że jechałem wówczas mocno niedopracowanym turbodziadkiem, a nie praktycznie topową n-ką, jak niektórzy :P.

 

Ja startuję rzadko, ale jak już startuję, to skutecznie 8).

 

bo ja jezdzic nie potrafie... ale lubie... :mrgreen: aaaaa no i n-ka nie byla "praktycznie topowa" ona byla topowa... tylko drobny szczegol w specyfikacji asfaltowej 8)

 

impreza szykuje sie b.fajna... jesli wypali :idea: zabierz swoj "woz", bedzie bardzo fajnie :idea: a o to idzie przede wszystkim... :idea: bedzie co na FB wrzucic :idea::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - w takich chwilach przypominam np. drugie miejsce na Cynie VII. Miałeś kiedyś wyższe na którejś z Cyn? :twisted: Dodam, że jechałem wówczas mocno niedopracowanym turbodziadkiem, a nie praktycznie topową n-ką, jak niektórzy :P.

 

Ja startuję rzadko, ale jak już startuję, to skutecznie 8).

 

Przypomina mi to trochę pewien wpis na FB niejakiego Rafała :twisted: , brakuje tylko wyzwania o zakład :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałiśmy Maćku... Ja chcę pojechać po urlopie tzn. 7.8 i napieram.

Wcześniej mam zaklepane promy na rejetsrcji Subaru i słbo by było... Rozwód by był :roll:

 

Ja raczej też ni będę jechał na POM po Ringu :twisted: Dlatego zbieram ekipe na 7.8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...