Jump to content

Nurburgring 30.06-01.07.12

maciekSubru
 Share

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O, bede obserwowal ten watek :twisted:

karkonoski jest w tym czasie :lol:

O, bede obserwowal ten watek :twisted:

karkonoski jest w tym czasie :lol:

A nie 01-03.06?

A sorry , nie popatrzylem na miesiąc :mrgreen:

Koszta ??

Przy założeniu minimum 8 okrążeń, trzeba dodać: przegląd przed wyjazdem z wymianą oleju, klocki, pewnie też tarcze, komplet opon, dojazd, okrążenia, hotel, żarcie. Dobrze też sprawdzić zawieszenie, zrobić zbieżność (na tor) i geometrię (dla bezpieczeństwa).

Konieczne jest posiadanie rezerwy na naprawę band, holowanie z toru, a niewykluczone też, że odszkodowania za zamknięcie toru w związku z większym dzwonem z Twojej winy :twisted:.

Podlicz sobie wszystko według swojego standardu, będziesz znał sumę 8-). Stała w tej układance jest tylko cena jednego okrążenia na torze, metra band i holowania.

Przemeq, oj tam oj tam :mrgreen:

Jak sie tam jedzie przejechac to opony itd nie maja znaczenia... o bandach nie wspominajac. Co innego jak ktos ma zamiar lamac rekordy i byc szybszym od Mäkinena :roll:

Co innego jak ktos ma zamiar lamac rekordy i byc szybszym od Mäkinena :roll:

Z drugiej strony jaki jest sens tam jechać tylko po to, by się wozić? Dla mnie - żaden :twisted:.

Koszta ??

Przy założeniu minimum 8 okrążeń, trzeba dodać: przegląd przed wyjazdem z wymianą oleju, klocki, pewnie też tarcze, komplet opon, dojazd, okrążenia, hotel, żarcie. Dobrze też sprawdzić zawieszenie, zrobić zbieżność (na tor) i geometrię (dla bezpieczeństwa).

Konieczne jest posiadanie rezerwy na naprawę band, holowanie z toru, a niewykluczone też, że odszkodowania za zamknięcie toru w związku z większym dzwonem z Twojej winy :twisted:.

Podlicz sobie wszystko według swojego standardu, będziesz znał sumę 8-). Stała w tej układance jest tylko cena jednego okrążenia na torze, metra band i holowania.

Az tryskam po twoim poscie optymiznem...

Ale na bank kalkulacja bedzie ciekawa :mrgreen:

Konieczne jest posiadanie rezerwy na naprawę band, holowanie z toru, a niewykluczone też, że odszkodowania za zamknięcie toru w związku z większym dzwonem z Twojej winy .

AC nie zadziała ?

AC nie działa z tego co słyszałem musisz wszystko uregulowac w EURO i to cash!!

Mi wychodzi 2-5 tys. euro :mrgreen: W zależności od rozwoju wydarzeń :twisted:

5 to może trochę dużo, natomiast znam osobiście takich, którzy skończyli na 15K (z naprawą samochodu).

Co do ubezpieczenia: polscy ubezpieczyciele jeszcze się nie zorientowali, że można robić wyłączenie odpowiedzialności na "płatne autostrady w Niemczech". Tak robią np. brytyjscy, bo wiedzą, że Ring to jedyna płatna publiczna droga w Reichu :twisted:.

Należy więc po prostu wczytać się w drobny druczek w polisie. Jeśli nie ma takiego wyłączenia, to hulaj dusza :twisted:.

a potrafisz inaczej :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No cóż - w takich chwilach przypominam np. drugie miejsce na Cynie VII. Miałeś kiedyś wyższe na którejś z Cyn? :twisted: Dodam, że jechałem wówczas mocno niedopracowanym turbodziadkiem, a nie praktycznie topową n-ką, jak niektórzy :P.

Ja startuję rzadko, ale jak już startuję, to skutecznie 8).

Nie. Przyjmują karty. Potem zgłaszasz to wszystko z AC i powinni oddać - z zastrzeżeniem tego, co napisałem na początku posta.

mazi666 napisał(a):

Nie. Przyjmują karty. Potem zgłaszasz to wszystko z AC i powinni oddać - z zastrzeżeniem tego, co napisałem na początku posta

to ile w tysiacach euro trzeba wziasc na czarna godzine ? :mrgreen:

wziasc

wziąĆ :twisted:

to ile w tysiacach euro

Zależnie od polotu ale napewno nie mało. Choć przeżycia napewno są niezapomniane po kilku kółkach na tym torze :)

No cóż - w takich chwilach przypominam np. drugie miejsce na Cynie VII.

wow :shock:

Miałeś kiedyś wyższe na którejś z Cyn?

"lewy prosty"

Dodam, że jechałem wówczas mocno niedopracowanym turbodziadkiem, a nie praktycznie topową n-ką, jak niektórzy :P.

oraz "cios zdecydowanie poniżej pasa" :P

...ale teraz to już fantazjujesz :mrgreen:

a potrafisz inaczej :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No cóż - w takich chwilach przypominam np. drugie miejsce na Cynie VII. Miałeś kiedyś wyższe na którejś z Cyn? :twisted: Dodam, że jechałem wówczas mocno niedopracowanym turbodziadkiem, a nie praktycznie topową n-ką, jak niektórzy :P.

bo ja jezdzic nie potrafie... ale lubie... :mrgreen: aaaaa no i n-ka nie byla "praktycznie topowa" ona byla topowa... tylko drobny szczegol w specyfikacji asfaltowej 8)

impreza szykuje sie b.fajna... jesli wypali :idea: zabierz swoj "woz", bedzie bardzo fajnie :idea: a o to idzie przede wszystkim... :idea: bedzie co na FB wrzucic :idea::P

Przypomina mi to trochę pewien wpis na FB niejakiego Rafała :twisted: , brakuje tylko wyzwania o zakład :mrgreen: :wink:

rozmawiałiśmy Maćku... Ja chcę pojechać po urlopie tzn. 7.8 i napieram.

Wcześniej mam zaklepane promy na rejetsrcji Subaru i słbo by było... Rozwód by był :roll:

Ja raczej też ni będę jechał na POM po Ringu :twisted: Dlatego zbieram ekipe na 7.8...

Ale chyba kto był z was na NRB Ring to chyba nie napinaliście sie jakbyscie mieli jechac o Łorld Ciampionczip ? :P

Ja sie spinalem żeby sie nie zesikac ze strachu ... i szczęścia ... bo to taka mieszanka uczuć tam człowieka bierze :mrgreen: