Skocz do zawartości

Zawieszenie WRX do GC8


Max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżeli komuś to pomoże to w swoim GC8 mam amory z WRX po 03, czyli na grubej sztycy. Górne mocowania również, z tym że tylne są przerobione( wrx ma inny rozstaw szpilek) do tego sprężyny z wrx -30 mm. A wygląda to tak : 20161001_180122_Richtone(HDR).jpg

To są 18"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow i jest super czyli tylko kupić sprężyny obniżające i będzie fajnie A też masz taki luz o którym ja piszę.

Ja nie mam luzu. Podejrzewam że masz górne mocowania z gc8. Ja mam z wrx-a.post-4144-0-16801400-1478011188_thumb.jpg

 

Witam. Jeżeli komuś to pomoże to w swoim GC8 mam amory z WRX po 03, czyli na grubej sztycy. Górne mocowania również, z tym że tylne są przerobione( wrx ma inny rozstaw szpilek) do tego sprężyny z wrx -30 mm. A wygląda to tak : 20161001_180122_Richtone(HDR).jpg

To są 18"?

Tak 18" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wow i jest super czyli tylko kupić sprężyny obniżające i będzie fajnie A też masz taki luz o którym ja piszę.

Ja nie mam luzu. Podejrzewam że masz górne mocowania z gc8. Ja mam z wrx-a. 20161101_113817.jpg

 

Witam. Jeżeli komuś to pomoże to w swoim GC8 mam amory z WRX po 03, czyli na grubej sztycy. Górne mocowania również, z tym że tylne są przerobione( wrx ma inny rozstaw szpilek) do tego sprężyny z wrx -30 mm. A wygląda to tak : 20161001_180122_Richtone(HDR).jpg

To są 18"?
Tak 18" :)

Bardzo duza jest roznica w wadze porownujac do innych felg? Bo panuje opinia ze te revolutiony sa ciezkie az zamulaja samochod i nie wiem na ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

By nie zakladac podobnego tematu odswieze ten.

   Mam dylemat co do doboru sprezyn do swojego gc8 sti v5 bo juz od dluzszego czasu irytuje mnie ze przod wyzej stoi niz tyl o 8-10mm (zalezy jak dlugo auto stoi po jezdzie) malo tego prawa strona przod wyzej stoi o 4-5mm. od lewego przodu(mierzylem dlugosci sprezyn jak auto stoi na kolach).

  Oba przednie MacPhersony rozebralem do weryfikacji- poduszki z lozyskami ok, talezyki sa, podkladki gumowe niezbyt wygneicione, jest to jeszcze fabryczny 21 letni zawias sti na grubej ladze, sprezyny chyba tez ori. czarne z dwiema rozowymi kropkami w pionie. Tylu zas nie rozebralem bo zbyt bardzo zapieczone sa sruby i zly dostep trzeba miec kanal albo podnosnik. Ale sa tam zwykle regulowane AGX-y 8-stopniowe na cienkiej ladze(poprzedni wlasciciel zmienial jakies 6l temu), poduszki tez wygladaja na dobre jak i gumy, tylko nie wiem jakie sa sprezyny bo lakier odpadl z oznaczeniami.

  Chyba trzeba kupic zestaw nowych sprezyn zeby zrobic z tym pozadek przy okazji obnizyc ze 20mm bude i poprawic prowadzenie/sztywnosc:

 

1. Rozowe STi z japonii ciagnoc za wygorowana cene i czekac niewiadomo ile mi sie niechce

 

2. Eibachy pro kit do GC(E7705-140) ktos poleci?, no nie bo do Sti nie wolno, za miekkie ponoc do amorow na grubej ladze.

 

3. Moja propozycja to Eibach -30 ale do WRX MY00-02 (E10-77-002-04-22)

 

 

Moze sa jeszcze jakies sensowne zamienniki, moze ktos jezdzi/jezdzil na jakims zestawie ktory pasuje zarowno do amorkow na grubej ladze jak i do AGx na cienkiej w GC?

uzytkownik : "k1robot" mial podobny zestaw ale nie napisal komentaza jak to sie spisuje, w teori powinno byc dobrze bo i auto ladnie stoi i sztywneij musi byc niz na eibach przeznaczonych do GC

Edytowane przez Glivek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...