Jump to content

Spryskiwacze szyb i reflektorow

Olleo
 Share

Recommended Posts

Każda pompka jest oddzielnie, każdą można wyjąć i wymienić. Pompka od świateł jest półrozbieralna (tzn. sam silniczek można odłączyć od pompki), te od szyb są nierozbieralne. W każdym bądź razie tak jest w Imprezie GC 99' :D

Słyszałem gdzieś, że nowa pompka od tylnej szyby w ASO kosztuje kole 300 zł (nie daję za to żadnej części ciała :mrgreen: ), ja kupiłem używkę za 50 zł i działa. Teraz muszę się rozejrzeć za pompką od spryskiwaczy reflektorów, bo po rozebraniu okazało się, że stoi. Dała się rozruszać, ale nie bangla dalej :(

Taxus - a kostka do tej pompki spryskiwaczy jest ok? Może ona prądu nie dostaje? Bo skoro bolec jest ruchomy to chyba powinni być ok..

Na przod cos mi slabe cisnienie daje...

zamień przód tył i zobacz czy to na pewno pompka a nie jakieś zaworki/trójniki

A ktora jest ktora? U mnie zaczyna w miare (dolatuje strumien do 60% wysokosci szyby) i po paru sekundach zaczyna coraz slabiej sikac. Nic spod maski nie kapie, wiec przeciekow raczej nie ma.

A ktora jest ktora?

A to jest bdb pytanie :lol: jak dobrze pamiętam kostki są różnego koloru - zielona jest przednia, ale zamień same wężyki wodne i tak żeby Ci nie ciekło musisz założyć oba ;)

Jeżeli twój zbiorniczek i pompki są takie same jak u mnie, to jak chcesz mam zbiorniczek ze sprawnymi pompkami szyb do forka 2.0X my04 i mogę ci oddać :D . Nie działa tylko pompka spryskiwacza reflektorów.

A ktora jest ktora?

odłącz jedną pomkę i zobacz która będzie działać. Ta od reflektorów jest od spodu zbiorniczka i jest większa.

ja kupiłem używkę za 50 zł i działa.

a ja wziąłem starą pompkę i poszedłem do sklepu motoryzacyjnego i okazało się, że całkiem niezle pasuje pompka od forda fiesty bodajże. Tylko trzeba kabelki elektryczne podłączyć w troche inny sposób.

Lewa to przód, prawa to tył, pod spodem jak ktoś już napisał to reflektory. Przód i tył są takie same. Przerabiałem ten temat. Za nową pompkę do reflektorów ASO (choć moje ulubione) ale zawołało 750zł. Na allegrogo dostałem zbiorniczek z 3 pompkami za 60zł .