Jump to content

Klimatyzacja

omega
 Share

Recommended Posts

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Outback 2.0 '2011- chcę odgrzybić klimę - ktoś ma jakieś doświadczenia czym najlepiej i jak? Gdzie wylot skraplaczy klimy itd...jakbyście napisali jak odgrzybiacie klimę. Dziękuję

Osobiście nie używałem, ale dobre opinie słyszałem o "Würth SERWISOWY PREPARAT DO DEZYNFEKCJI KLIMATYZACJI". Ma długą dyszę, którą wprowadza się do przewodu odprowadzającego wilgoć z parownika:

czyszczenie_klimatyzacji.jpg

omega a tutaj :arrow: viewtopic.php?f=1&t=101962&start=11400

się witamy,

link od subleo powinnien być pomocny, jest podany "cudowny" środek Wurtha, ale w aucie z 2011 roku to raczej parownik powinnien być jeszcze w dobrej kondycji, napisz czy uda Ci się przepchać przez przewód odprowadzajcy...no chyba, że będziesz dobierał się do parownika w inny sposób wówczas miło będzie jak zrobisz opis i dokumentację, bo w OBK w tej budzie zdaje się , nikt tego na The Forum jeszcze nie zrobił.

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Outback 2.0 '2011- chcę odgrzybić klimę - ktoś ma jakieś doświadczenia czym najlepiej i jak? Gdzie wylot skraplaczy klimy itd...jakbyście napisali jak odgrzybiacie klimę. Dziękuję

pytanie po co? W tak młodym aucie to niepotrzebne. Chyba, że coś się "działo" i czujesz nieprzyjemne zapachy.

Witam,

pytanie po co? W tak młodym aucie to niepotrzebne. Chyba, że coś się "działo" i czujesz nieprzyjemne zapachy.

samochodzik używany czasami - od października tylko 8 tys. zrobiłem,autko przestalo na parkingu przez dłuższy czas - jeździłem drugim autkiem jak się przejechałem do Zagrzebia i spowrotem to we trzech rozchorowaliśmy się - chyba coś wyrosło w klimie ....