Skocz do zawartości

Legacy 04 problem z CD


OldTomFrost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zaciela sie zmieniarka, mozna wrzucic plyte ale nie da sie jej ani odtworzyc ani wyciagnac. Ktos mial podobny problem? Czy ta zmieniarka to jest modol (jak. Np w radiach mazdy) i mozna go wymienic czy jest zintegrowana z calym radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hej, udało Ci się jakoś poradzić z tą zmieniarką?

Mam podobny problem, też w Legacy H6 MY04. U mnie nie da się ani włożyć, ani wyciągać płyt i nie da się też zmienić na inną płytę z tych już włożonych... Słychać jak mechanizm próbuje kilka razy coś wykonać i potem wyskakuje Error 99. Można odtwarzać tylko jedną i tą samą płytę.

Ktoś z Was miał też taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeży posiadacz spec.b, też już poznałem problem z zakleszczonymi płytami w zmieniarce :(.

Niestety, rozebrałem toto, i wiem jedno, wyjąć płyty to jedno, ale potem poskładać mechanizm to zupełnie inna bajka. Ja się poddałem po kilku godzinach walki i powiem, że potrzeba niezłego fachmana - zegarmistrza.

Obawiam się, że taniej będzie kupić drugą zmieniarkę używaną.

Jest ona oczywiście okręcana od całości, więc pewnie będzie pasować od angola, ale głowy za to nie dam. Będę jeszcze eksperymentował, ale czekam na okazję na aledrogo.

Na razie kupiłem całe radio cd bez zmieniarki. Gra tak samo dennie...

Jakby ktoś był z okolic w-wy i zależy mu na płytach, to mogę wyjąć... ale na razie zmieniarkę musi spisać na straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odkopię temat bo mam do sprzedania kilka takich właśnie radyjek ze zmieniarkami do Legacy IV MY03-06, parę sztuk bez zmieniarek do tego modelu, jedno mi zostało ze zmieniarką i jedno z DVD do Legacy MY07-09.

Mam też sporo tych radyjek ze zmieniarką 6CD do Forestera II, a także 3 sztuki do Imprezy WRX II.

Wszystkie radia w europejskich wersjach z europejskimi wtyczkami. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o info na maila: marecky(małpka)g.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...