Jump to content

Wrażenia z Modlina 27 WRZ

Azazel

Recommended Posts

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jako że mam pewne możliwości, i byłem dziś na pseudo zlocie w Modlinie. Gdzie nie spodobał mi się Pan o ksywie Booster (organizator) - nie tylko dla tego że nie jeździ Subaru - nieważne, pierwsze wrażenia nie zawszę są najlepsze, ale za to wpadłem na pomysł.

Może by tak zorganizować małą zabawę na lotnisku w modlinie, zimą.

Jeżeli okażę się to dla was interesujące, to ja mogę pokombinować załatwienie lotniska. Znam osobiście ważnego Pana, który jest prezesem pewnej państwowej agencji. Nie obiecuję ale wolę sprawdzić popyt zanim zapewnię podaż.

Pozdrawiam

Normalnie i ja bylem :) . Zlocik nawet sie udal. Bylo z 10-15 Subaryn no i w ogole bylo fajnie, a tych ktorych nie bylo moga tylko zalowac 8) . A najwieksze wrazenie na mnie zrobila dosyc leciwa juz Corsa Turbo, niektorzy mogli by powiedziec, ze nadaje sie na zlomowisko, ale tak zapier.... ze mozg staje. O maly wlos a chyba w 1/4 czy w polfinale nie wygrala by z jakims Volvo kombi turbo. A za najwieksza niespodzianke mozna uznac przegrana Ludwiczaka w polfinale Outlaw z Audi RS4. Wystarczylo spoznienie na starcie i maly problem ze zmiana biegu i mielismy mala sensacje. Choc czas Focusa ET wyniosl 11,2 a RS4 11,4 , to i tak kilka bledow wplynelo na koncowy uklad na mecie.

Wrażenia ogólne, niezłe. Bryczek co nie miara. Ta Corsa o której pisze 555 była niesamowita. Super wydech miała :-). Był też Opel kombo z niezłymi przeróbkami, jak przejeżdżał to wydawał źwięk jak samolot.

Zlot naszych cacek ogólnie też udany, nie mogę powiedzieć, szkoda że tak mało ludzi z klubu ale OK. Wszyscy się trochę porozłązili, pogadało się troszki. NIe było tak jak się zapowiadało na pforum przed ale nie było źle. Miało być pod 30 wyszło gdzieś w sumie około 20 SI i 1 Legacy :-)

Azazel - ta corsia miala motorek 2l i nic w srodku ....czas - troche powyzej 13 sek :)

Combolot jest od nas, a w nim c20xe ze sprezarka... niestety czas 15 z hakiem....cus Renowi nie poszlo, pomimo, ze wladowal w Combolota kupe kasy :(

Azazel - ta corsia miala motorek 2l i nic w srodku ....czas - troche powyzej 13 sek :)

i jeszcze ogromny intercooler (nie wiele wezszy niz sama corsa) :) , no i wydech byl poprostu wypas. Myslalem ze predzej on odpadnie niz zawodnik dotrze do mety, taak latal pod podloga...

Oto fota tej corsy killer...

P9272434.JPG

Bardzo ładnie wygląda tyle Subaru razem. Mój tato jak dzisiaj zobaczył zdjęcia to zapytał "To w Polsce jest tyle Subaru Impreza?" :-)

http://www.fordon.com.pl/temp/Modlin/Index.html

Powyżej link do moich zdjęć z Modlina, sporo jest zdjęć Subarynek. Próbka poniżej:

DSC00074.JPG

DSC00083.JPG

DSC00101.JPG

DSC00118.JPG

DSC00209.JPG

DSC00036.JPG

Na stronie ze zdjęciami, do której link podałem powyżej jest znacznie więcej zdjęć Subaru z Modlina, myślę że zasłużyłem na piwko od każdego właściciela Subaru, któe sfotografowałem i umieściłem w necie oraz of course na jakąś nagrodę specjalną ze strony Subaru Import Polska ;-)

Pozdrawiam serdecznie.

Daniel

Brychu - moje Legacy widoczne bardzo slabo - wiec i piffko moge zaproponowac tylko male - takie 0,2 max :wink: Swoje zdjecia postaram sie dorzucic za pare dni...

NIe było tak jak się zapowiadało na pforum przed ale nie było źle. Miało być pod 30 wyszło gdzieś w sumie około 20 SI i 1 Legacy

Azazel - faktycznie - spotkanie dosc dziwnie wyszlo - z jednej strony fajnie bylo wjechac na "VIP parking" i zaparkowac sobie w rzedzie SI... aczkolwiek przyjechalem tym jedynym Legacem i jak to mowiles - tez "bez wlotu na masce" :wink: No ale jakos to przezylem i zle sie w rzedzie Imprezek nie czulem... No moze poza tym, ze wystawalem pod wzgledem dlugosci z rzedu :wink: Z drugiej jednak strony zabraklo niestety spotkania forumowiczow w szerszym gronie. To o co sie tak mocno dopytywalem - i za co Pan Waldemar mnie troche usadzal :twisted: - niestety okazalo sie zgodne z moimi przeczuciami... Praktycznie poznalismy z Agnieszka 2 osoby z forum - Ciebie i 555, a poza tym stal rzadek bezimiennych SI.... Popatrzylismy sobie na start jak zwykle niezawodnego Marcina (Marcin - gratulacje pieknej jazdy :D) postalismy na placyku dla pojazdow "specjalnych" czyli Subarynek, Hondy Type R, 2 tuningowanych pojazdow marki Warszawa, Opla Calibra, Porsche i paru innych pojazdow roznistej marki... zaplacilismy za ten przywilej 50 zlociszy... i to byl ten slawny 2 zlot Subaru... Moja ocena niestety - ponizej przecietnej. Miejmy nadzieje, ze nastepnym razem bedzie lepiej.

Pozdravka

Szymon vel Pumex

P.S. Azazel - z checia bede jezdzil na trasie za Toba... :D Ta Twoja Subarynka calkiem zwawo chodzi... a ja nie lubie byc lapany od przodu na radar... od tylu zreszta tez :wink:

przykro mi ze w ostatniej chwili uległa awari nasza czarna subarka a zapowiadało się na mocną walke z Ludwiczakiem i Polakiem lecz coz złośliwość rzeczy martwych nawet sportowe sprzęgiełko nie wytrzymało tych przeciażeń i musieliśmy wycofać sie ok.godż 10.00 gdyż do modlina nie udało sie nawet dojechać a propo zlotu to ja troche sobie pogadałem z azazelem i kilkoma jeszcze zlotowcami lecz mało było osób z klubu subaru ale i tak wbrew pozorom troche autek przyjechało.Najgorsze póżniej było to że przyszedł booster i zabronił stac na placu dla Subarek a jak wiadomo to chyba dużo przyjemniej sie rozmawia przy swoich maszynkach przez to troche ten zlot stracił ale dla mnie było oki gdyż spowodu braku naszej wyscigówki kibicowałem Marcinowi który ustanowił swój nowy rekord 12.2.sek ale myśle ze następnym razem bedzie o wiele lepiej

P.S. Azazel - z checia bede jezdzil na trasie za Toba... :D Ta Twoja Subarynka calkiem zwawo chodzi... a ja nie lubie byc lapany od przodu na radar... od tylu zreszta tez :wink:

Spoko, tyylko ja z przodu mam antyradar, a ty z tyłu ??

...ja troche sobie pogadałem z azazelem i kilkoma jeszcze zlotowcami lecz mało było osób z klubu subaru ale i tak wbrew pozorom troche autek przyjechało.Najgorsze póżniej było to że przyszedł booster i zabronił stac na placu dla Subarek a jak wiadomo to chyba dużo przyjemniej sie rozmawia przy swoich maszynkach przez to troche ten zlot stracił ...

A już myślałem, że to ja mam jakąś schizę. :-) Nie wiem co facetowi odpaliło ($$$$) :->