Skocz do zawartości

Subaru Forester czy Impreza?


lime

Rekomendowane odpowiedzi

(...) Ja rozwiązałem problem Tribeca, ale to nie to co Forek, czy OBK

z tym, ze w "nowym" OBK z tylu miejsca tyle samo (albo i wiecej) co w Bece :wink: :)

 

Zgadza się, podobno to ta sama płyta, ale mimo to nowy OBK trochę kosztuje...

 

Wysłane z mojego BlackBerry Runtime for Android Apps za pomocą Tapatalk

generalnie Beka to ta sama plyta co OBK poprzedniej generacji :wink:

tylko lekko przedluzona :D

 

a "nowy" OBK juz nie jest w sumie taki nowy...

 

-- 30 kwi 2012, o 13:40 --

 

Generalnie nowy OBK jest jakby "inaczej" zaprojektowany niż Tribeca.

i to widac golym okiem... szczegolnie na zewn. :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"Wybierz Imprezę 2,0 n/a kombi. I wilk cały i owca syta"

Ale by "owca byla syta" to wrx

 

Kombi genialne na wyjazdy. Mam "tylko" 2,0 wolnego ssaka. I brakuje tego "czegos"

Swoja i po lasach sie przepychalem i przez pole pelne nawozu, gnoju i blota - przeszla [tzry dni mylem z gowien]

180 tez idzie spokojnie [jak zony nie ma z boku]. Wystarcza.

A ze mam supersprinta - wydech prosty jak rura kanalizacyjna to tez "gdacze" jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jakos mi bliżej do forka tylko nie wiem czy rodzinka 2+3 się zmiesci?

A może legacy?Już sam nie wiem .:(

 

jest tyle innych fajnych samochodów, które są po prostu większe, więc nie rozumiem po co upychać się w Subaraki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki266, masz rację, ale DNL ma jej jeszcze wiecej. Mam Forka MY99 i podróż po mieście w 4 dorosłe osoby jest męcząca, a co.dopiero w trasie... Jeśli miałbym.dwójkę małych dzieci (do wieku przedszkolnego) to Forek jest ok. Ale dalej już słabo... A z trójką dzieci :shock:

Nie mam pojęcia jak jest w Legacy i Obk, ale z tyloma dzieciakami to chyba tylko Q7 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ktoś lubi markę

Bo ktoś jest do niej przekonany Bo sa mało awaryjne

Bo sa bardzo dobre

Bo sa wyjątkowe

Bo to subaru :)

 

tak, tak, tak...

jednak czasem walory użytkowe mają większe znaczenie, niż przekonania i wiara ;)

 

powiem tak - od czasu jak jeżdżę z fotelikiem, wózkiem, gondolą, manelami dla młodego i z psem...to Range Rover jest na styk :)

Tak, wiem, jestem nudny, ale dla mnie idealny rodzinny samochód to Voyager z czterołapem, a Econoline to juz idealny ideał. Duża pojemność, automat i salonka z tyłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem forka '99 i trójka dzieciaków z tyłu z bagażami na tygodniowy wypad (o sankach już nie wspomnę :P ) zmieściły się bez problemów. Ok, podejścia do espace'a np. to nie ma, ale za to renia nie dała rady górce, którą forek pokonał z palcem w rurze wydechowej... :twisted:

I tak obstawiałbym OBK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważa Forestera lub Imprezę

 

imprezę dla rodziny 2+3...i wieeeeeeeelki box na dach, do tego trochę samozaparcia i optymizmu.

 

Jak dla mnie Outback i to 3.0/3,6, żeby pociągnął familie bezpiecznie do celu. Zależy jeszcze o jakiej kasie mówimy, bo samochody wraz z rocznikami rosły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Outback i to 3.0/3,6, żeby pociągnął familie bezpiecznie do celu. Zależy jeszcze o jakiej kasie mówimy, bo samochody wraz z rocznikami rosły...

Zdecydowanie.

IMHO już OBK II z 211 KM da radę, a i ładniusio zrobiony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO już OBK II z 211 KM da radę, a i ładniusio zrobiony :wink:

 

da radę, bo pojemne bydle, Nm ma dość, automatu trzeba się nauczyć, ale to piękne autko jest... i nawet na forum wisi za dobrą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO już OBK II z 211 KM da radę, a i ładniusio zrobiony :wink:

 

da radę, bo pojemne bydle, Nm ma dość, automatu trzeba się nauczyć, ale to piękne autko jest... i nawet na forum wisi za dobrą kasę.

Nic dodać nic ująć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, nie ma opcji :!: No chyba, że wszyscy mają po 170 cm wzrostu i 70 kg wagi... 8)

 

Ja mam 191 cm, mój brat 193 cm, brat narzeczonej 190 cm i narzeczona 170 cm. Jak jechaliśmy razem w trasie, to każdy się cieszył po dotarciu na miejsce, że to koniec męczarni :twisted:

 

Jednak jeśli jeżdżę sam, albo z narzeczoną, to jest to mega samochód :mrgreen: Przydałoby się tylko trochę więcej miejsca na nogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza odpada bo ma dość ograniczoną przestrzeń pakunkową (dwoje dorosłych + dziecko na dłuższy wyjazd obleci spokojnie, pod warunkiem że nie trzeba zabierać wanienki, wózka z budą itp itd)

 

Forek jest lepszym rozwiązaniem bo można go pod dach załadować ;-)

 

Ale jeśli rodzina jest duża to outback jest najlepszy moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek jest lepszym rozwiązaniem bo można go pod dach załadować ;-)

Dobra hamowanie/dzwon i masz zawartość bagażnika wyładowanego "po dach" na kolanach z przodu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednemu ciasno, drugiemu ok. Dawniej ludzie całymi rodzinami maluchem z bagażem jeździli :)

Myślę, że na forum tematu nie rozwiążemy. Najlepiej by było przymierzyć się do każdego z samochodów. Myślę, że w okolicy skąd kolega pochodzi znajdzie forumowiczów z każdym ze wskazanych wariantów. Można się umówić i na własnej skórze się przekonać czy jest ok.

Nie ma jak osobiste sprawdzenie.

 

Wysłane z mojego BlackBerry Runtime for Android Apps za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej ludzie całymi rodzinami maluchem z bagażem jeździli :)

uwielbiam...z całego serca, z całej duszy mojej, takie gadanie ;)

Można się upychać, można jechać wygodnie. Co kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...