Skocz do zawartości

Tanie latanie


ares

Rekomendowane odpowiedzi

To chwilowe uwiarygodnienie ma ich kosztować 200mln zł (120 w 2012 i 80 w 2013 na pokrycie deficytu). Mają rozmach. Ale najważniejsze,że już mają pasażerów i wysokie obłożenia lotów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To chwilowe uwiarygodnienie ma ich kosztować 200mln zł (120 w 2012 i 80 w 2013 na pokrycie deficytu). Mają rozmach. Ale najważniejsze,że już mają pasażerów i wysokie obłożenia lotów..

 

 

przy tych cenach 50zl/99zl za lot sa tansi od Intercity :D oblozenie beda mieli jeszcze dlugo, gorzej z rentownoscia ale to juz nie nasza broszka :D

 

 

ja sie wlasnie pakuje na krete, jutro wylot z wroclawia lot 250zl + hotel ze sniadaniami 140zl za 7 dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hotel ze sniadaniami 140zl za 7 dni :D

 

Napisz jak, bo sama kwota nic nam nie daje (tzn. mnie nie daje) :wink:

 

prawdopodobnie jakas turbo promocja byla, hotel ma bardzo skrajne opinie, glownie niezadowoleni ludzie z Triady i zadowoleni ludzie, ktorzy jechali na wlasna reke - ale cena jest hitem jak na calkiem calkiem hotel ze sniadaniami :D

 

Info o tej promocji wylapalem na fly4free na facebooku rezerwowalem w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki fly4free mam w nast pon przelot do NYC za 1200pln w dwie strony. Do tego pokoj superior w hotelu z widokiem na manhattan za 400usd w promocji (za 7dni) i majówka jak się patrzy.

 

 

WOW !! MEGA COOL !! Zazdroszcze- az dodalem te strone do ulubionych... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tu można coś ciekawego znaleźć http://www.skyscanner.pl/ ja leciałem z małzonką do Barcelony za 600 pln tam i z powrotem , jeszcze http://mlecznepodroze.pl/ ale najlepiej chyba forum fly4free w zeszłym roku Gran Canaria na 10 dni przelot 1200 pln z bagażami za dwie osoby a z podręcznym dało sie za 600-700 z Ryanair z Magdeburga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wykupiłem w Ryanair bilety na 2 osoby na Maltę z bagażami 20kg i ubezpieczeniem za 1300 za 2 osoby

bez bagaży i ubezpieczenia było by jakieś 570 w obie strony na dwie osoby, ale lecimy pierwszy raz tanimi liniami i nie chcieliśmy kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj wykupiłem w Ryanair bilety na 2 osoby na Maltę z bagażami 20kg i ubezpieczeniem za 1300 za 2 osoby

bez bagaży i ubezpieczenia było by jakieś 570 w obie strony na dwie osoby, ale lecimy pierwszy raz tanimi liniami i nie chcieliśmy kombinować

 

A w tym Ryanairze - "bez bagażu" tzn. tylko bagaż podręczny o określonych wymiarach czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki fly4free mam w nast pon przelot do NYC za 1200pln w dwie strony. Do tego pokoj superior w hotelu z widokiem na manhattan za 400usd w promocji (za 7dni) i majówka jak się patrzy.

No to możemy robić spota :mrgreen:

Ja lecę w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ryanair zasada jest taka, ze jesli twoja walizka jest wizualnie duza to musisz liczyc sie z tym, ze na lotniskach gdzie laduje duzo Ryanairow lub w kurortach wypoczynkowych jesli lot beda obslugiwac pracownicy Ryana a nie np. inni pracownicy lotniska to bagaze bardzo czesto laduja do mierzenia czy wejda do koszyczka - ktory jest dosyc waski.

 

Oczywiscie mozna stawac na swoim bagazu i wciskac go na wszelkie znane sposoby - warunek jest jeden musi sie wcisnac :D

 

55x40x20cm - to jest max. wymiar wg Ryanaira w praktyce najwazniejsze jest te 20cm - chociaz do koszyka kontrolnego w miare swobodnie wchodza bagaze do 25cm szerokosci

 

Jesli nie zmiesci sie twoj bagaz to niestety czeka cie 50eur/gbp doplaty i tanie latanie przestaje byc tanie :?

 

Z doswiadczenia wiem, ze nie nalezy przesadzac z bagazem na lotniskach w Chanii, Palma de Mallorca, Bergamo, Londynie. Chociaz na 24 loty Ryanairem mialem tylko 2x mierzony bagaz wtedy kiedy mierzono je wszystkim osoba znajdujacym sie w kolejce (czesciej pracownicy lapia wyrywkowo)

 

Jesli chodzi o wage to tylko na lotnisku w Palmie wazono walizki wszystkim pasazerom wszystkich linii lotniczych, ktorzy przekraczali security gate - 10.9kg przechodzilo 11.0 juz nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bagaze bardzo czesto laduja do mierzenia czy wejda do koszyczka - ktory jest dosyc waski.

 

 

Na tydzień wałęsania się po Maroku wystarczył...

 

 

Oczywiscie mozna stawac na swoim bagazu i wciskac go na wszelkie znane sposoby - warunek jest jeden musi sie wcisnac :D

 

 

Dlatego wierzchnie okrycie na garb, a w bagażu reszta. No i warunkiem jest miękka torba/plecak - dające się ugniatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jezeli bagaz nie miesci sie wagowo lub objetosciowo zawsze mozna go rozpakowac i zalozyc na siebie 2 swetry, kurtke i napchac jej kieszenie pamiatkami lub kosmetykami nie raz taka akcje widzialem :)

 

...że niby, że tak? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nie ma zadnych ograniczen dla dzieci, wszystko wyglada tak samo jak u doroslych

 

chyba nawet trochę lepiej bo z tego co widziałem to każdy kto jechał z dzieciakiem to miał wózek, który obsługa odbierała dopiero przed wejściem na pokład, i chyba można jakieś dodatkowe rzeczy brać na pokład dla dziecka, ale tego nie jestem pewien

 

-- 16 maja 2012, o 06:45 --

 

podaje ciekawego linka do strony na której są fajnie podane promocje na loty

 

http://www.esky.pl/promocje

 

można łatwo wyszukać datę wylotu i powrotu tak aby było najtaniej

z Gdańska jest bardzo dużo tanich połączeń, bilet w jedną stronę można już kupić za 5 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja jestem ciekaw jak długo będą te OLT Express. Ta linia należy do Amber Gold a jak się powszechnie uważa jest to jedna wielka piramida finansowa, a w interes lotniczy weszli żeby się chwilowo uwiarygodnić. Ciekawie ile w tym wszystkim jest prawdy :roll:

 

Dla mnie to piramida. Pytanie tylko czemu nie znajdzie się odpowiednia instytucja do rozpracowania tego.

http://pulsinwestora.pb.pl/2596298,1368 ... -16-5-proc

 

Polecam dwa artykuły:

 

http://www.pb.pl/2612582,13056,przyglad ... amber-gold

 

http://www.pb.pl/2611488,45411,amber-go ... zeszloscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ciezko mi zweryfikowac wzgledy bezpieczenstwa, w pozostalych podobnie do LOTu

 

pytanie do tanio-latajacych - jakies tipy na najtansza podroz Ryanairem?

bede potrzebowal dostac sie na malte z krakowa. wiem ze bywaja jakies promocje/znizki o ktorych zwykly zjadacz chleba czesto nie wie. ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...