Jump to content

Tanie latanie

ares
 Share

Recommended Posts

Sa na forum (poza mna) sympatycy taniego latania? :D

Moze ktos sie pochwali jakas tania podroza? mi w tym roku udalo sie kupic pare biletow po 4zl - Budapeszt 8zl RT - Bergamo 4zl OW i zorganizowac kilka tanich wycieczek np 1 dzien w Londynie za 72zl czy wylot w ten poniedzialek na Krete 390zl przelot + hotel i sniadanie.

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra kopalnia tanich lotow to http://www.fly4free.pl razem z ich forum i http://www.loter.pl - do tego dobrze sobie sprawdzac na biezaco oferty na stronie ryanaira i wizzaira bo ceny czasami sa naprawde dynamiczne i nie regularne.

-----------

artykul z dzis:

http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,1141 ... iecie.html

dla poczatkujacych :D

Tak tanio, to nie, ale udało mi się kupić bilet w obie strony do Dortmundu (na koncert Black Sabbath), za ok.30% kwoty którą musiałbym wydać na paliwo do samochodu :D .

ares, dzięki za te linki, teraz zacznę szukać, bo razem z żoną uwielbiamy latać :wink:

warto zagladac na te strony lub np. dodac sobie je na facebooku bo bardzo czesto pojawiaja sie naprawde fajne okazje :)

teraz mysle, ze pojawi sie duzo nowych okazji dzieki pojawieniu sie nowego polskiego przewoznika OLT Express - ktory narazie wypada taniej niz intercity w podrozach krajowych - 100zl za bilet 50zl dla studentow po Polsce i nie dlugo bedzie uruchomione kilkanascie kierunkow zagranicznych od 149zl za bilet na glowne lotniska europejskich miast, z posilkiem na pokladzie itp - calkiem przyjemnie :)

Ehh żeby tak jeszcze jakieś lotnisko w północno wschodniej Polsce się pojawiło :roll: Ode mnie na najbliższe lotnisko jest ~200 km w jedną stronę. Rozsądnych połączeń kolejowych - brak. Trzeba jechać autem co sumarycznie już nie jest super tanie.

Ale i tak dzięki za info 8)

mówimy o cenach (1zł) z opłatami czy bez ?

My za 70 zeta z opłatami byliśmy w Stockholmie i Paryżu. 2 razy z wizz. I to tyle. Później już normalnie płaciliśmy.

zalezy co dla kogo jest tanio :) dla jednego lot ponizej 500zl dla drugiego ponizej 50zl :)

zeby bylo naprawde tanio potrzebujemy tylko bagazu podrecznego <10kg i skorzystania ze specjalnych kart zeby nie placic dodatkowych oplat za bilet(co wogole nie jest problemem gdyz jest kupe osob mogace nam pomoc w zakupie taka karta), oraz rezygnacji ze wszelkiej masci priority boarding czy ubezpieczen

ares, teoretycznie od 2015 będzie czynne lotnisko w Szymanach czyli jakieś 5 km od mojego domu :wink:

Na razie tylko Talibowie i CIA z tego portu lotniczego korzystają :twisted:

ares, teoretycznie od 2015 będzie czynne lotnisko w Szymanach czyli jakieś 5 km od mojego domu

Na razie tylko Talibowie i CIA z tego portu lotniczego korzystają

No to solarium, turban i do USA, na bliski wschód oraz do Panamy latasz za darmo :P

i skorzystania ze specjalnych kart zeby nie placic dodatkowych oplat za bilet

a coś bliżej :wink: co to za karty :?

pojawi sie duzo nowych okazji dzieki pojawieniu sie nowego polskiego przewoznika OLT Express - ktory narazie wypada taniej niz intercity w podrozach krajowych
potwierdzam, 2 razy leciałem 8) :mrgreen:

Z Wawy do Gdańska Airbus leciał dokładnie 32 minuty, nawet nie zdążyli rozdać poczęstunku :mrgreen:

W rayanairze jest to karta mastercard prepaid - gdyby ktos potrzebowal pomocy przy rezerwacji to mam taka karte a w wizzair jest normalna karta kredytowa citibanku wydawana przy wspolpracy z wizzem, dzieki nim oszczedza sie ok 25zl na zakupie jednego biletu tak zwanego haraczu :)

ja wlasnie planuje OLT wrocic do domu rodzinnego po majowce z Poznania do Krakowa a potem do Kielc pociagiem - podroz powinna byc krotsza niz autem do tego jakies 4x tansza przy skorzystaniu z promocji studenckiej :)

Ehh żeby tak jeszcze jakieś lotnisko w północno wschodniej Polsce się pojawiło :roll: Ode mnie na najbliższe lotnisko jest ~200 km w jedną stronę. Rozsądnych połączeń kolejowych - brak. Trzeba jechać autem co sumarycznie już nie jest super tanie.

Ale i tak dzięki za info 8)

oj tam, oj tam. masz lotnisko w Szymanach :D

A ja jestem ciekaw jak długo będą te OLT Express. Ta linia należy do Amber Gold a jak się powszechnie uważa jest to jedna wielka piramida finansowa, a w interes lotniczy weszli żeby się chwilowo uwiarygodnić. Ciekawie ile w tym wszystkim jest prawdy :roll:

A ja jestem ciekaw jak długo będą te OLT Express. Ta linia należy do Amber Gold a jak się powszechnie uważa jest to jedna wielka piramida finansowa, a w interes lotniczy weszli żeby się chwilowo uwiarygodnić. Ciekawie ile w tym wszystkim jest prawdy :roll:

Ja tez :lol: szczegolnie, ze jak oglosili siatke polaczen miedzynarodowych z Rzeszowa to jest prawie tak gesta jak ze Stolicy - Rzym, Londyn, Paryz, Dortmund itp po 3x w tygodniu

Hitem jest zapowiedz lotow z Kielc do Gdanska, widzial ktos lotnisko w Kielcach? chyba, ze loty beda obslugiwac szybowce :lol: