Skocz do zawartości

lampy przednie GC


kons6

Rekomendowane odpowiedzi

okazało się, że do przeglądu będę jednak potrzebował europejskie lampy

 

pytanie czy gt 99-00 ma inne lampy niż wcześniejsze modele, jeżeli tak, to czy te wcześniejsze dadzą się jakoś zamontować bez wiercenia (może być ze szparami itp.)?

 

pytanie dodatkowe: jak oznaczone są europejskie lampy, jak je ktoś (rzeczoznawca, ale w dzień) odróżni od japońskich?

mają jakieś oznaczenie E[cośtam]? czy % na znaczku z reflektorem jest specyficzny dla Europy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poliftowe są po 97 do końca

 

Przy czym 99/00 maja "gladkie" szkla.

Ogolnie DEPO nie sa jakies strasznie drogie, a nowe lampy ogolnie moga byc niezlym pomyslem.

 

Tylko DEPO słabo świecą, nawet z dobra żarówką. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy uk na pewno od razu Ci wypatrzy na przeglądzie po tym jak beda swiecic.

to jasne, ale będą sprawdzane w jasny dzień bez urządzeń

Ogolnie DEPO nie sa jakies strasznie drogie, a nowe lampy ogolnie moga byc niezlym pomyslem.

jaki koszt orientacyjny za obie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy eu od jdm lub uk można bardzo łatwo rozpoznać. Na szkle lampy w dolnej części jest mała strzałka która pokazuje kierunek doświetlania czyli pobocze. I tak; patrząc w kierunku jazdy w eu lampie strzałki są skierowane w prawo a w jdm lub uk,ie w lewo.Lampy z przed lifta będą technicznie pasować do po lifta i na odwrót ale za cholerę nie będzie to pasować wizualnie,inny kształt maski i grilla.Jeśli chodzi tylko o przegląd to załóż jakiekolwiek,ale pamiętaj że stosując inne lampy niż eu oślepiasz innych kierowców :roll: ,pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zupelnie przy okazji - czy moglby mi ktos rozjasnic (reflektorem :)) - czy owe DEPO wystepuja w jednym rodzaju, z mozliwoscia zalozenia silnika elektrycznego?

Czy sa dwie wersje, jedna bez regulacji, a druga z regulacja (oczywiscie DEPO przychodzi i tak bez silnika)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zupelnie przy okazji - czy moglby mi ktos rozjasnic (reflektorem :)) - czy owe DEPO wystepuja w jednym rodzaju, z mozliwoscia zalozenia silnika elektrycznego?

Czy sa dwie wersje, jedna bez regulacji, a druga z regulacja (oczywiscie DEPO przychodzi i tak bez silnika)

 

Pozdrawiam

 

Jak kupowałem to pytali mnie, czy chce z ręczna regulacją czy z silniczkiem, link do aukcji http://allegro.pl/subaru-impreza-1999-l ... 66489.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy eu od jdm lub uk można bardzo łatwo rozpoznać. Na szkle lampy w dolnej części jest mała strzałka która pokazuje kierunek doświetlania czyli pobocze. I tak; patrząc w kierunku jazdy w eu lampie strzałki są skierowane w prawo a w jdm lub uk,ie w lewo

dziś oglądałem parę dobrych minut lampy mojego jdm-a i żadnych strzałek nie znalazłem...

 

w międzyczasie kupiłem depo, o których pisano w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu z w/w aukcji jest strzałeczka pod napisami z prawej strony patrząc na zdjęcie,wskazuje w lewo (patrząc w kierunku jazdy) czyli lampa na zdjęciu jest z angola,pewnie zdjęcie tylko poglądowe.Oprócz tego poznać także (tylko w clear) po lustrze,jak by mieć lampy z obu rynków to widać dużą różnicę w ułożeniu lustra lampy,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...