Skocz do zawartości

Zawieszenie do GT co pasuje?


PiotrekGT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

muszę kupić na szybko kompletny zawias do Imprezy GT MR 95' i padło na używkę na dzień dzisiejszy i teraz mam pytanko czy wiecie jak to jest z dopasowaniem zawiasu. Dokładnie chodzi o to czy do Wanny będzie pasował zawias z GT w sedanie, czy zawias w GT różni się czymś od tego z N/A, czy będzie pasował zawias z WRX-a Bugeye-a i czy różni się on czymś od serii GT??

 

Z góry dziękuje

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj po forum.

co rozumiesz przez kompletny zawias? Amory+spręzyny?

 

GT i GL mają taki sam amor, różnica w sprężynce. do GT włożysz amory+spręzyny z WRXa. Będzie stał wyżej. to dobre rozwiązanie - przetestowane i byłem mocno zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega jest miłośnikiem gleby, ja nie jestem - do liftu mi bliżej :mrgreen: . GT prowadził sie lepiej i pewniej na zawiasie z WRXa, niż na wydymanymi amorami z GT. Ok, można załozyć nówke z GT + jakieś glebiące springi...tylko wtedy jest nisko i niewygodnie.

 

-- 18 kwi 2012, 12:45 --

 

podniósł się ok. 4 cm. Teraz stoi równo przód z tyłem, wcześniej tył mocno wisiał.

 

Napisz proszę, jak sie jeździ niezglebionym samochodem ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega jest miłośnikiem gleby, ja nie jestem - do liftu mi bliżej :mrgreen: . GT prowadził sie lepiej i pewniej na zawiasie z WRXa, niż na wydymanymi amorami z GT. Ok, można załozyć nówke z GT + jakieś glebiące springi...tylko wtedy jest nisko i niewygodnie.

 

No tak, co kto lubi :wink: U mnie seria amor+sprężyny APEXi i jest nisko, twardo i niewygodnie. :twisted: Ale ja to lubię :P Niedługo będzie jeszcze twardziej bo wlecą AGX`y.

Wydech uszczelniałem 3 razy od grudnia bo ciągle o coś muszę zahaczyć, jak nie u kogoś w bramie to na progu zwalniającym, jak nie na progu to na koleinach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech uszczelniałem 3 razy od grudnia bo ciągle o coś muszę zahaczyć, jak nie u kogoś w bramie to na progu zwalniającym, jak nie na progu to na koleinach :D

 

 

podsumuję to tak:

No tak, co kto lubi :wink:

 

 

Ludzie zakładają zawias od STI i WRXów do GC/GF i sobie chwalą, bo jest wystarczająco wysoko i twardo, zawias dobrze wybiera i się nic nie urywa, no ale kto bogatemu zabroni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega jest miłośnikiem gleby, ja nie jestem - do liftu mi bliżej :mrgreen: . GT prowadził sie lepiej i pewniej na zawiasie z WRXa, niż na wydymanymi amorami z GT. Ok, można załozyć nówke z GT + jakieś glebiące springi...tylko wtedy jest nisko i niewygodnie.

 

-- 18 kwi 2012, 12:45 --

 

podniósł się ok. 4 cm. Teraz stoi równo przód z tyłem, wcześniej tył mocno wisiał.

 

Napisz proszę, jak sie jeździ niezglebionym samochodem ;) ?

od wczoraj przejechałem może ze 3 kilometry i doświadczenie mam mizerne. Ale - przejechałem przez koślawe skrzyżowanie i torowisko, przez które przejeżdżałem setki razy i było git - tył KYB znacznie lepiej tłumi niż poprzedni zestaw ori. Na ile to zasługa marki, na ile mniejszy stopień zużycia i posadzenie auta - nie wiem. Wiem, że mi się podoba, wręcz czuję, jakby się fotel podniósł ku przodowi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zakładają zawias od STI i WRXów do GC/GF i sobie chwalą, bo jest wystarczająco wysoko i twardo, zawias dobrze wybiera i się nic nie urywa, no ale kto bogatemu zabroni ;)

 

Ja mam zamontowane całe mcpersony z przodu od Buga STI, tył AGX na ori gt'kowych springach i jestem mega zadowolony, bo lubię sobie czasem po szuterku pośmigać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...