Skocz do zawartości

obd 2441p


doom21

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

wyskoczył mi błąd p2441. przeczytałem na forum ze mogą to być dwa zawory EGR i dodatkowego powietrza. wiem również ze

 

może to kosztować ok 1500 plus robocizna:(. jednak dodatkowo wyskoczył błąd p2441p. co to może oznaczać?

 

z góry dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

odgrzewam kotleta troche, p2441 wykasowalem(rano przy rozruchu zapalilo sie Check Engine i po krotkiej jezdzie pojawil sie migajacy Cruise), pytanie: czy mozliwosc jest taka ze komputer sfiksowal? jezeli nie, to czy mozna jezdzic z tym problemem? jezeli nie, to czym powazniejszym grozi jazda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć, czy uporałeś się z problemem? Mnie wyskoczyło dzisiaj. Można z tym jeździć w ogóle?

 

nie uporałem się. kasuje błąd i jade dalej:)

 

 

 

p2441 wykasowalem(rano przy rozruchu zapalilo sie Check Engine i po krotkiej jezdzie pojawil sie migajacy Cruise), pytanie: czy mozliwosc jest taka ze komputer sfiksowal? jezeli nie, to czy mozna jezdzic z tym problemem? jezeli nie, to czym powazniejszym grozi jazda?

 

miga cruise bo przy włączonym check engine taka jest procedura. czym grozi jazda z tym błędem to nie wiem ale ja jeżdżę od kilku lat.

chciałem wyjąć egr ale dzwoniłem do mechanika i mi powiedzał że tylko w turbo da się wyciąć i wgrać soft.  pozostaje wymienić lub jeździć z błędem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...