Jump to content

obd 2441p

doom21
 Share

Recommended Posts

witam

wyskoczył mi błąd p2441. przeczytałem na forum ze mogą to być dwa zawory EGR i dodatkowego powietrza. wiem również ze

może to kosztować ok 1500 plus robocizna:(. jednak dodatkowo wyskoczył błąd p2441p. co to może oznaczać?

z góry dziękuję za odpowiedz

• 1 year later...
  • 5 months later...

odgrzewam kotleta troche, p2441 wykasowalem(rano przy rozruchu zapalilo sie Check Engine i po krotkiej jezdzie pojawil sie migajacy Cruise), pytanie: czy mozliwosc jest taka ze komputer sfiksowal? jezeli nie, to czy mozna jezdzic z tym problemem? jezeli nie, to czym powazniejszym grozi jazda?

• 6 months later...

Cześć, czy uporałeś się z problemem? Mnie wyskoczyło dzisiaj. Można z tym jeździć w ogóle?

nie uporałem się. kasuje błąd i jade dalej:)

p2441 wykasowalem(rano przy rozruchu zapalilo sie Check Engine i po krotkiej jezdzie pojawil sie migajacy Cruise), pytanie: czy mozliwosc jest taka ze komputer sfiksowal? jezeli nie, to czy mozna jezdzic z tym problemem? jezeli nie, to czym powazniejszym grozi jazda?

miga cruise bo przy włączonym check engine taka jest procedura. czym grozi jazda z tym błędem to nie wiem ale ja jeżdżę od kilku lat.

chciałem wyjąć egr ale dzwoniłem do mechanika i mi powiedzał że tylko w turbo da się wyciąć i wgrać soft.  pozostaje wymienić lub jeździć z błędem