Skocz do zawartości

SUBARU STI KOPCI NA NIEBIESKO I DYM SPOD KORKA WLEWU OLEJU ?


zxcv_123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Współczuje nowemu Właścicielowi :? Też z tego względu,że sam interesowałem się tym samochodem (jeśli się nie mylę miał wgniotkę na błotniku przednim) .Dla mnie to auto od początku nie budziło zaufania. RAZ - zdjęcia w ogłoszeniu tego auta do mnie nie przemawiały. DWA - to przebieg,który sięgał 185 tkm. TRZY - gość odpowiadając na moje pytania sam się gubił co było robione,gdzie i kto...a raczej z kim :shock: Zresztą w kolejnym ogłoszeniu pojawiło się to auto z przebiegiem już ok.140 tkm i rzekomo "uszkodzonym turbo".

Czekamy na info,jak zakończy się finalizacja tej sprawy :?: Oby jak najlepiej dla oszukanego nabywcy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zszokował mnie ten przypadek.Niestety w takim kraju żyjemy. Kiedy kupuje się używany samochód to wiadomo,że w części może być wyeksploatowany,hamulce ,zawias,sprzęgło, być może naprawy blacharskie. Ale jak czytam o zmienionym shortbloku i śrubach w wężykach to raczej nie mam wątpliwości,że to sprawa dla prokuratora.

 

PS. Śmieszne jest to,że sprzedawca w ogłoszeniu napisał,że zmienił silnik.Nie napisał tylko że na WRXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w takim kraju żyjemy

 

W jakim? Nie przesadzasz troche z tymi kompleksami? Co to w innych krajach nie robia druciarstwa?

 

 

Odp :

 

1) Nagminne kręcenie liczników. Wątpię aby ktoś w USA kręcił licznik .

 

2) Nawet jak masz nie wiadomo ile racji , idziesz do sądu, bulisz na każdym kroku, masz wyrok po niewiadomo jakim czasie a i możesz przegrać bo sądzia ocipiał , a tym wyrokiem w wielu przypadkach można d... wytrzeć. Pod warunkiem, że przegrany nie złoży apeklacji, kasacji i nie osiwiejesz w międzyczasie.

 

Sprawiedliwie to niestrety można tylko mordę obić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nagminne kręcenie liczników. Wątpię aby ktoś w USA kręcił licznik .

 

Byc moze. Ale swiat sie ani nie zaczyna, ani nie konczy na USA - gdzie zreszta sadzic sie mozna o byle absurd.

 

Co nie zmienia faktu, ze troche nalezaloby przestac w koncu z tymi polskimi kompleksami z serii "w takim kraju zyjemy" albo "a na zachodzie to...".

Ponadto ja wiem, ze zawsze "trawa gdzie indziej jest bardziej zielona", ale odnosze wrazenie, ze USA to tez nie takie znow idealne miejsce do zycia.

A nawet jesli dla kogos jest - to samoloty lataja i tam, zdaje sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w takim kraju żyjemy

 

W jakim? Nie przesadzasz troche z tymi kompleksami? Co to w innych krajach nie robia druciarstwa?

 

 

Odp :

 

1) Nagminne kręcenie liczników. Wątpię aby ktoś w USA kręcił licznik .

 

2) Nawet jak masz nie wiadomo ile racji , idziesz do sądu, bulisz na każdym kroku, masz wyrok po niewiadomo jakim czasie a i możesz przegrać bo sądzia ocipiał , a tym wyrokiem w wielu przypadkach można d... wytrzeć. Pod warunkiem, że przegrany nie złoży apeklacji, kasacji i nie osiwiejesz w międzyczasie.

 

Sprawiedliwie to niestrety można tylko mordę obić.

to bardzo ciekawe co piszesz z tym USA, bo tam nie ma blacharzy, oszustów i inne podobne tylko w Polsce sprzedają ulepy, zapraszam do Chicago do pierwszego lepszego komisu, to co zobaczysz przejdzie twoje najgorsze wyobrażenia, takie tam cuda widziałem że już nic mnie nie zaskoczy, ale skoro tylko w Polsce kombinują

Rozumiem że miałeś kiedyś samochód z włoch lub z francji ?? spytaj trochę mechaników co się zajmują tymi samochodami dowiesz się co robią włosi to się włos na głowie jeży !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej interesuje to co się stało w tym temacie :) kolega zxcv zgłosił problem, nie rozwiązał ale auto sprzedał innemu użytkownikowi, który to znalazł ten temat, a wszystko się odbyło na przełomie można powiedzieć miesiąca - półtora.

 

A ludzie mówią że ciężko sprzedać Subaru w dobrym stanie :) za to zobaczcie jak szybko ulepy się sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...