Skocz do zawartości

RSMP - Wyniki online


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Niniejszym muszę z przykrością poinformować wszystkich fanów Rajdów, że niestety podczas nadchodzącego Rajdu Świdnickiego, po raz pierwszy od lat, nie będą dostępne wyniki on-line.

O ile w latach ubiegłych bez pomocy ze strony Organizatorów czy też PZM zawsze udawało się dopiąć budżet na wyniki on-line, tym razem otrzymaliśmy informację, że niestety, pomimo licznych rozmów i starań, sukces nie został osiągnięty.

Jednocześnie Subaru nie jest w stanie pokryć całości kosztów.

 

Zgodnie z naszymi informacjami zarówno PZM jak i Organizator Rajdu zostali już wcześniej poinformowani o sytuacji.

 

W dalszym ciągu prowadzimy rozmowy, których celem jest informowanie przynajmniej użytkowników niniejszego Forum o rozwoju rywalizacji podczas nadchodzącego Rajdu Świdnickiego, lecz niestety brak jest jeszcze pewności, czy uda się zorganizować taką "ekonomiczną" wersję przekazu informacji.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka wodna, to juz nic nie będzie wiadomo ;(

Człowiek sie przyzwyczaił, że wyniki on line to standard na kazdym rajdzie RSMP, a teraz... no nic, będzie jak kiedyś :?

 

celem jest informowanie przynajmniej użytkowników niniejszego Forum o rozwoju rywalizacji podczas nadchodzącego Rajdu Świdnickiego,

 

trzymamy kciuki, za ekonomiczną, kryzysową wersje wyników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g nieoficjalnych informacji od Organizatora jakieś wyniki mają być publikowane.

Pozostaje 3-mać kciuki, aby wszystko dobrze poszło :wink:

 

Pozdrowienia

 

 

Prosze nam dac znać , jakiś link albo stronę, gdzie będzie można śledzić wyniki. Ja niestety , mimo że moję serce i duch będzie na rajdzie, nie mam szans przyjechać :cry: , a bardzo bym chciał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? Jak coś blisko mnie się dzieje to nie przyjeżdżasz, ale tym razem Ci wybaczam bo jadę do Wawy na szkolenie, więc wracam na niedzielę, ale następnej razy nie odpuszczam,G.......ć, M........ć, Cr......a musi panowac.,,Hasło wycieczki do Portugali" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...