Skocz do zawartości

filtr paliwa impreza WRX 06


sebachon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie kto robi filtr OEM? Moze to ten sam? :)

 

Raczej wątpię. :wink: Wydaje mi się, że o przepłacaniu za samą etykietkę Subaru moglibyśmy mówić, gdyby ten Knecht kosztował na przykład 180 PLN. Ponadtrzykrotna przebitka chyba o czymś świadczy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit nie wiem czy występuję paliwowy z Knecht'a do Subaru, ale to dobry producent filtrów

 

ale olejowy, kabina i powietrza jest 8)

 

Moim zdaniem najlepszy :D , sam od lat ich używam :D i zero fuckupu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z jakiej firmy ASO dało filtr? Kto go wyprodukował?

 

 

właśnie otworzyłem przed chwilą oem filtr, i nie ma najmnijeszego oznaczenia , producenta czy cokolwiek :( więc trudno powiedzieć kto go produkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma filtra Knecht to tego modelu , więc spór i porównanie jest bezprzedmiotowe

 

To dziwne, bo ja znalazłem w konfiguratorze Knechta - filtr paliwa WRX 2.5T... :roll:

 

to są błędy , pewnie Ci wyszło KL134 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to w ogóle za producent purflux? droższy od knechta i manna, a pierwszy raz o nim słyszę - filtr purflux

 

dobre filtry , produkowane na fabryczny montaż do praktycznie wszystkich francuzów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma filtra Knecht to tego modelu , więc spór i porównanie jest bezprzedmiotowe

 

To dziwne, bo ja znalazłem w konfiguratorze Knechta - filtr paliwa WRX 2.5T... :roll:

 

to są błędy , pewnie Ci wyszło KL134 :D

 

No tak... KL134. Vide:

 

http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic ... kod=299056

 

A znasz zamienniki innych firm? Czy jesteśmy skazani na OEM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tak jest niestety...

dokładnie, przecież producenci nie produkują wiekszosci elementów auta , tylko je zlecają innym podwykonawcom . Stąd w wiekszosci aut są elementy roznych firm, siemens , bosch, delphi, valeo, sachs, denso, hitachi ,mahle , moog, trw, ate , sachs, KYB i wiele wiele innych

Producenci czasami , zastrzegaja sobie aby nie produkowac pewnych podzespolow na rynek aftermarket np. na 3 czy 5 lat . Tak to juz jest i nic my szaraki nie poradzimy :roll: biznes jest biznes :D

 

ale jest tez drugie dno tej sytuacji, mianowicie pojawiaja sie producenci z chin, turcji , oferujac zamienniki czesci , ale o takiej jakosci ze naprawde czasami strach to komus zalozyc , bo niektore czesci aftermarket sa w tej chwili na poziomie cen oryginałow z ASO a czasami nawet drozej ! :shock: , i naprawde trzeba sie biegle w tym poruszac , aby sie wyruchac :wink: :twisted:

 

Przykład z dzis , gumy stabilizatora do Mercedesa W211 , zamiennik FEBI 28 zł detal, oryginał MB w ASO 23 zł :twisted: , to sa oczywiscie grosze , ale procentowo jest ok.15% roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo np. wahacz aluminiowy do Audi A4 - produkowany przez firmę LEMFÖRDER. W ASO - ze logiem Audi. Poza ASO (np. jako zamiennik w InterCars) - ten zam wahacz ze sfrezowanym logiem i 30% taniej.

dokładnie , koronny przyklad, jak producent czesci szlifuje doslownie :idea: nr. oryginalu VW , ale sa tez taka samo robione czesci do innych aut w tym i subaru , ostatnio sie z czyms takim spotkalem, ale ze wzgledu na gospodarza forum, oczywiscie nie powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że nikt nie zna innych filtrów paliwa do 2.5T, niż OEM?... :(

tak, nie jestem w stanie podac zamieniika bo chyb go zwyczajnie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...