Skocz do zawartości

Katalizator impreza 1.5


Ciapek56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogich Kolegów !!

 

Mam impreze 1.5 2006 rok i zaświecił mi sie check , po podpięciu do komputera okazało usterke katalizatora.

Mechanik powiedział że jest do wymiany a koszt nowego to około 5 000zł z robotą.

więc mam pytanie czy da sie to jakoś obejść np: wywalić całkiem i skasować błąd w kompie żeby check zgasł , albo jakiś remap, czy nie ma wyjscia i trzeba kupić nowy albo zamiennik ??

 

Prosze o rade.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał cichu1234- w hawkach da się już chyba wyłączyć wyświetlanie tego błędu. Rozumiem, że wywala błąd P0420 - niewydolność kata?

Masz lpg? Jaki przebieg samochodu? Ja też miałem przez dłuugi czas problemy z checkiem od kata - i jak kilka osób się na ten temat wypowiedziało i miało rację- nie była to wina kata. Ja mam nakulane ponad 160kkm, prawie 40kkm na lpg i kat jest w dobrym stanie, więc sądze, że w Ciebie, w młodszym samochodzie też nie powinno już go wypalić.

 

edit: a co do serwisu: w aso wyłączają. Chyba, że źle zrozumiałem z kontekstu rozmowy. Ale z Kraka do Nowego Sącza daleko nie masz, a tam może słynna forumowa postać uleczy Ci auto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał cichu1234- w hawkach da się już chyba wyłączyć wyświetlanie tego błędu. Rozumiem, że wywala błąd P0420 - niewydolność kata?

Masz lpg? Jaki przebieg samochodu? Ja też miałem przez dłuugi czas problemy z checkiem od kata - i jak kilka osób się na ten temat wypowiedziało i miało rację- nie była to wina kata. Ja mam nakulane ponad 160kkm, prawie 40kkm na lpg i kat jest w dobrym stanie, więc sądze, że w Ciebie, w młodszym samochodzie też nie powinno już go wypalić.

 

edit: a co do serwisu: w aso wyłączają. Chyba, że źle zrozumiałem z kontekstu rozmowy. Ale z Kraka do Nowego Sącza daleko nie masz, a tam może słynna forumowa postać uleczy Ci auto :twisted:

 

 

 

Tak właś nie wyświetliło niewydolność katalizatora. Nie mam LPG i auto ma przejechane 63 000 km.

A jakiś namiar do kolegi z Sącza moż na poprosić ?

Podobno jest jakiś warsztat w Krakowie na Królpwej Jadwigi co się zajmuje subarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Carfita w Nowym Sączu właśnie. A co do Krakowa, to jak pisałem- ASO. Innych warsztatów nie nam, nie urzęduje w tych rejonach :) W każdym razie PW do kolegi i się dogadasz z nim.

 

Oleju Ci nie bierze samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Carfita w Nowym Sączu właśnie. A co do Krakowa, to jak pisałem- ASO. Innych warsztatów nie nam, nie urzęduje w tych rejonach :) W każdym razie PW do kolegi i się dogadasz z nim.

 

Oleju Ci nie bierze samochód?[/quote

 

Dzięki!!

 

Nie jak na razie nie bierze oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...