Skocz do zawartości

Jak umiera pompa paliwa?


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na zapalonym silniku słyszałem lekki pisk z tyłu, właśnie pompke, teraz tego nie słysze ale po przekręczeniu kluczyka jak bije paliwo słychać ją dziwnie.

 

Pomijając to wszystko , najgorsze jest w trakcie jazdy, gdy jade samochodem normalnie, nie pałując, nic się nie dzieje, jednak gdy chce wcisnąć pedał do podłogi auto zaczyna tak jakby lekko zrywać, jeśli jednak bedę przyspieszał leciuteńko do odcinki (tj nie wciskając odrazu pedału do podłogi ) to auto ładnie przyspiesza bez zrywania.

 

Podpinałem samochód pod komputer, w ECUExplorer nie pokazało ani jednego błędu.

 

Myślicie Panowie że może być to pompka ?

 

Jaka pompka Walbro pasuję do jak narazie seryjnego GTka P&P ? jeśli już zmieniać to myślę o takiej aby później uciągła mi mape na jakieś 250KM - 260KM .

 

nie ma żadnych przeciwskazań aby montować w seryjnych GTkach lepsze pompki paliwa ?

Edytowane przez rybex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sie docelowo szykowac do remapu, to pompe paliwa warto wymienic na nowa i tak. Co do reszty "wrozenia" - najlepiej jednak do fachowca, zeby zrobil diagnostyke i wtedy mozna sie zabrac ewentualnie za poprawianie tego, co zepsute.

 

Nie masz od kogo w okolicy pozyczyc pompke do testu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tz raczej nie mam od kogo, ale tak jak mówisz i tak kiedyś myślę nad małym remapem, koszt pompki nie duży, tylko boje się że to nie ona załatwi sprawę przerywania, no ale żadną stratą to nie będzie jeśli ją wymienie. Na razie szukam pewnego źródła od którego można kupić pompkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...