Skocz do zawartości

Chalapcze Impreza


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Kiedyś w FAQ był link do strony z wymiarami chlapaczy "rally style" :wink: do Imprezy. Niestety po zamknięciu megaupload bezpowrotnie ten link został utracony. Miałem to ściągnięte na dysk ale dysk również w którymś momencie powiedział dość.

 

Teraz te wymiary by mi się przydały. Czy ktoś może te obrazki archiwizował i mógłby się podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego

 

chlapacze.jpg

 

Wyciąłem z kartonów szablony wg tego projektu i wygląda na to że do new age będą ok pasować. Może ktoś poleci jakiś materiał do zrobienia tych chlapaczy? Na Nasioc'u chwalili tacki DRALLA z Ikea

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/produ ... R%C3%84LLA

ale nie mogłem dostać czarnych, a niebieskie takie gejowate były - jakieś inne propozycje?

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow dzięki chłopaki :idea:

 

Pomuki lecą.

 

Co do materiału to sam się jeszcze zastanawiam. Może ktoś ma jakiś sprawdzony sposób?

 

Sądzę, że materiał podobny do tego w kurtynach czy jak to się może nazywać stosowany w wejściach do magazynów. Bardzo wytrzymałe cholerstwo, elastyczne a zarazem dość sztywne powinno się nadać dość dobrze... Kwestia gdzie to dostać i żeby było w barwach nadających się do zastosowania w aucie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w miejscach gdzie mają materiały do robienia reklam (hurtownie reklamowe czy jakoś tak) mają taki materiał, który by się nadał ;). Gdzieś tu na forum mi ktoś tak podpowiadał, tylko ja z tego zaślepki chciałem zrobić do halogenów ;).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIGITECH
działa chyba tylko teraz na forum kreskowym

 

Jest też w każdym razie na allegro. Chlapacze ma super, miałem w wolnym ssaku. Chociaż moich obecnych RallyArmour w WRX-ie nie przebija. :mrgreen: Tamte są po prostu z dosyć twardego tworzywa i trzeba zawiesić je wyżej niż wywiercone otwory, bo można je połamać na wysokim krawężniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIGITECH
działa chyba tylko teraz na forum kreskowym

 

Jest też w każdym razie na allegro. Chlapacze ma super, miałem w wolnym ssaku. Chociaż moich obecnych RallyArmour w WRX-ie nie przebija. :mrgreen: Tamte są po prostu z dosyć twardego tworzywa i trzeba zawiesić je wyżej niż wywiercone otwory, bo można je połamać na wysokim krawężniku.

 

Też mam chlapaki od niego i nic się nie dzieje mam pomontowane na otworach które były przygotowane od razu i jest git. Owszem materiał jest sztywny bardzo, ale przeżyły zimę i krawężniki w zimie więc raczej są ok. Jak toś szuka miększych to wiem, że w Mysiadle coś mają bardziej elastycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniwiec, zależy ile chcesz wydać znam jednego co ma też na czerwonym GTku RallyArmory

 

A tyle to chyba nie chce wydać ;]

 

 

Dzięki reszcie za namiary :) Znalazłem GIGI na Allegro, ale obecnie na ma żadnych aukcji :roll: Będę musiał chyba uderzyć bezpośrednio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIGITECH
działa chyba tylko teraz na forum kreskowym

 

Jest też w każdym razie na allegro. Chlapacze ma super, miałem w wolnym ssaku. Chociaż moich obecnych RallyArmour w WRX-ie nie przebija. :mrgreen: Tamte są po prostu z dosyć twardego tworzywa i trzeba zawiesić je wyżej niż wywiercone otwory, bo można je połamać na wysokim krawężniku.

 

Moje już mnóstwo krawężników zaczepiały, przy ostrzejszych zakrętach trą o asfalt i jeszcze nawet nie pękły, także jestem bardzo zadowolony - i oczywiście mam je w oryginalnych otworach zamontowane ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...