Skocz do zawartości

Podsufitka - czy to wzór, czy pleśń


stjohn

Rekomendowane odpowiedzi

wyprowadźcie mnie proszę z błędu - sprzedający i serwis mówią, że to deseń podsufitki (obk 01 usa) a dla mnie to ewidentnie ślady po pleśni (lub innym grzybie) - co wy o tym sądzicie ??

 

[ http://degan.juz.pl/subaru/podsufitka ]

 

brrrrrrr..........moim zdaniem pleśń, grzyb albo jaka inna zaraza.... :lol: ,

nigdy nie widziałem takiego ,,wzorku"....na pewno ,,utopek" z nju orleanu...

sprawdź w carfaxie, co mu się przytrafiło.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie skóry brak - jest welur, jeszcze nie uprany ale tak wygląda

kokpit.jpg

 

-- Śr kwi 04, 2012 9:39 am --

 

czy ja dobrze widze ze ten outback nie ma szyberdachu ? byly takie wersje ? ja sie nigdy nie spotkalem z taka opcja. ameryka to dziwny kraj. :?

 

 

owszem nie ma szyberdachu, są wzdłużne ochraniacze po całym dachu między relingami

dach.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to taka biedna wersja outbacka w manualu, moznaby powiedziec ze typowo offroadowa, ale bez reduktora :? No tak czy siak, dla mnie to wyglada na grzyb, tego sie nie wypierze, tylko zmiana podsufitki, a znalezc taka bez szyberdachu bedzie trudno, bo europejskie mialy chyba zawsze szyberdach. Odpusc sobie ten egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najdziwniejsze jest to, że często w OBK cieknie poprzez lampkę i tu by można się uchwycić...gdyby to auto miało szyberdach. Skoro nie ma szyberdachu, to skąd wilgoć na podsufitce do takiego stopnia? masakra jakaś, auto musiało stać w wodzie kilka miesięcy - ciekawe co zacznie wychodzić za chwilę z szafy

odpuść to auto, bo takiej podsufitki do auta bez szyberdachu nie dostaniesz - a za chwile po powodzi, zaczną inne części odmawiac posłuszeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale auto jest sprawdzone, nie ma innych objawów ani śladów (i nie wyszło nic innego przez ostatnie 6 lat poprzedniego właściciela). Już chłopaki szukają podsufitki może coś będzie. A póki co jest po praniu, ślady moooocno zelżały ale jednak zostały... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być po prostu nie wysuszona po poprzednim praniu albo w aucie było wilgotno i coś zaczęło rosnąć - wilgotne/cieplejsze powietrze zawsze trafia do góry do tego używanie zamkniętego obiegu powietrza i grzybki rosną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...