Jump to content

co sadzicie o tych łacznikach stabilizatorow ?

Jaco46VR
 Share

Recommended Posts

kumam!

whitline to chyba są alu. Jak wolisz zapłacić 300 zamiast 100 za te alu z audi to OK, twoja kasa....

czym te whiteline są lepsze od audi? to nie jakaś kosmiczna technika!! to tylko łącznik!! jest kilka osób co stosują te alu z audi i sobie bardzo chwalą

Czołem!

Ja jestem po wiosennym przeglądzie swojego Wścieklaka. Wymieniłem stukające elementy w zawieszeniu przednim i tylnym. I poza sworzniem wahacza, WSZYSTKIE elementy, które były zużyte, pochodziły od Whiteline'a... :evil: Oba łączniki tylne oraz tuleje wahaczy przednich. 100% "tuningowanego" zawieszenia by Whiteline poszło na śmietnik.

Never ever!

Luke

Ja mam z VW alu 15zl sztuka :)

A poliuretany mialem w CRXie. Powycieraly sie co zaowocowalo wiekszymi luzami niz zwykle tulejki.

Poliuretany na dobra sprawe nalezaloby co pewien czas rozebrac, wyczyscic i przesmarowac specjalnym kitem do nich.

Ja rowniez newer ever chyba ze do jakiejs rajdowki ktora malo jezdzi i moze stac rozebrana tygodniami :)

http://allegro.pl/lacznik-stabilizatora ... 70385.html

tosz to takie bendo

(jedna tulejka jest ciut dluzsza)

http://allegro.pl/lacznik-stabilizatora ... 17895.html

sa i za 14zl ale musisz sobie porownac czy to to samo

I TEZ WYGLADAJA PRAWIE KOZACKO :mrgreen:

poprostu jest tyyyyyle gadżetów na rynku że łeb boli :mrgreen: kosztują niewiadomo ile a warte są niekoniecznie cokolwiek :!:

75% gwintów jest dobre do oglądania a nie jeżdżenia......

... bo kupić słabe łączniki za 130$ plus przesyłka to byłby trochę samobój :mrgreen:

Przejechały już po naszych "autostradach" ok.25000 w parze ze stabami Eibacha i ani drgną. :P Kupuję tylko sprawdzone graty,nie testuję na własnym organizmie :wink:

... bo kupić słabe łączniki za 130$ plus przesyłka to byłby trochę samobój :mrgreen:

Przejechały już po naszych "autostradach" ok.25000 w parze ze stabami Eibacha i ani drgną. :P Kupuję tylko sprawdzone graty,nie testuję na własnym organizmie :wink: