Skocz do zawartości

Basser Łódź


ParaYasio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dokończyłem audio w swoim outbacku i powiem tak, jest duuużo lepiej niż było po wielu próbach konfiguracjach, przeróbkach został JBL MS A1004 +kondensator przód JBL Power 6560C, tył JBL CS-6 Wofer w zabudowie z boku w ściance bagażnika bez utraty miejsca bagażowego JBL MS-12SD4 wszystko to oczywiście dodatkowo wytłumione matami no i teraz mi to gra jak trzeba parę fotek znajdziecie na www.basser.pl cały opis na www.paraptaki.com o ile ktoś ma na wydaniu parę setek to warto to zrobić wiadomo, że konfiguracje i gusta są różne w zależności od zasobności portfela i gustu, ja wybrałem to bo właśnie ten zestaw mi najbardziej odpowiadał pod wzgledem dynamiki i efektywności całego układu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ParaYasio, no fajnie to kurka wszystko wygląda :) Ja z braku czasu odkładam tuning fabrycznego audio i wciąż słucham tego rzępolenia :evil:

Fajnie że w niezatapialnej jest taka firma Basser i myślę że do nich niebawem zawitam :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkładam tuning fabrycznego audio i wciąż słucham tego rzępolenia

Czy to znaczy, że fabryczny zestaw audio jest do d.. ? Czy może koledzy należą do wąskiego grona audiofili i mają przez to wyjątkowe wymagania sprzętowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że fabryczny zestaw audio jest do d.. ? Czy może koledzy należą do wąskiego grona audiofili i mają przez to wyjątkowe wymagania sprzętowe ?

 

SUBORO ,standardowy fabryczny zestaw gra fatalnie i nie trzeba być tu audiofilem aby to usłyszeć :( Do słuchania wiadomości w radiu to może się nadaje :lol: Zdecydowanie proponuję ciut dopłacić do audio Mcintosh :idea: Kiedy ja zamawiałem OBK-a to niestety SIP jeszcze nie oferował tego zestawu na rynek polski:?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie proponuję ciut dopłacić do audio Mcintosh

No właśnie !!! Zignorowałem wersję MAC, ale coś mi nie pasowało, bo gdyby fabryczny zestaw był OK to po co taka opcja ? Dzięki za podpowiedź, domówię tego Makintosza. Zwłaszcza, że do słuchania przepisów siostry Leonili w Radiu Maryja trzeba mieć ciężki sprzęt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal uważam, że to wymysł księgowego, żeby potanić nasze subaryny, zresztą gdzie nie spojrzysz widzisz jego włochata i mierną łapę a to plastiki do bani, a to świece zarowe od krola świeczka, a to audio którego obciach włączać bo sąsiad miał lepiej w maluchu dosłownie ŻENADA, dlatego istnieją takie firmy jak basser gdzie muza i pasje to właściwie jedno......

 

 

 

P.S Byłem u mojego sprzedawce w Bydgoszczy to oczy przecierał ze zdumienia jak można sobie zrobić dobrze....... audio :-), także nich nikt mi nie mówi, że subaru ma świetne audio oooops chyba, że jest głuchy a to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...