Skocz do zawartości

Przedłużona gwarancja


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Przeczytałem cennik, a ze stoję przed podobnym dylematem , tylko w przypadku Forda , uważam ze ceny są bardzo ok :idea: i warto :D

Ja pomimo , ze mam trochę inne możliwości :wink: , tez będę korzystał jednak z Ford Protect , moze to sie zwyczajnie opłacać , bo już z tego korzystalem :idea: , po gwarancji , kupiłem ichze ubezpieczenie na focusa tdci, i po pól roku zabilem silnik :twisted: , poszedł tłok dosłownie na pól :shock: , wymienili blok bez szemrania na nowy :D

Ja uważam ze w tych czasach , gdzie obsługa aut naprawdę kosztuje sporo, a Czesci coraz droższe, i bardziej sie wszystko psuje, uważam ze naprawdę warto :idea: , a szczególnie jeśli osoby które nie maja zamiaru przez najbliższy rok,dwa zmieniać auta :roll:

No to moze akurat ty miałeś szczęście w nieszczęściu, ale mi się wydaje, że większość którzy wykupią przedłużenie nie skorzystają z niego w ciągu tych 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeczytałem cennik, a ze stoję przed podobnym dylematem , tylko w przypadku Forda , uważam ze ceny są bardzo ok :idea: i warto :D

Ja pomimo , ze mam trochę inne możliwości :wink: , tez będę korzystał jednak z Ford Protect , moze to sie zwyczajnie opłacać , bo już z tego korzystalem :idea: , po gwarancji , kupiłem ichze ubezpieczenie na focusa tdci, i po pól roku zabilem silnik :twisted: , poszedł tłok dosłownie na pól :shock: , wymienili blok bez szemrania na nowy :D

Ja uważam ze w tych czasach , gdzie obsługa aut naprawdę kosztuje sporo, a Czesci coraz droższe, i bardziej sie wszystko psuje, uważam ze naprawdę warto :idea: , a szczególnie jeśli osoby które nie maja zamiaru przez najbliższy rok,dwa zmieniać auta :roll:

No to moze akurat ty miałeś szczęście w nieszczęściu, ale mi się wydaje, że większość którzy wykupią przedłużenie nie skorzystają z niego w ciągu tych 2 lat.

 

Dla mnie ten argument niestety nie przemawia :roll: , to tak samo jak z polisa AC , tez możesz dwa trzy lata płacić i niekorzystac , a w trzecim roku zrobisz szkodę całkowita , lub ukradna auto, i wtedy zonk :cry: , i pretensje do samego siebie , jak to mówią , Polak mądry po szkodzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze akurat ty miałeś szczęście w nieszczęściu, ale mi się wydaje, że większość którzy wykupią przedłużenie nie skorzystają z niego w ciągu tych 2 lat.

To chyba normalne przy każdego rodzaju ubezpieczeniu. Gdyby wszyscy, lub chociażby większość, miała z tego skorzystać, to koszt musiałby być dużo większy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z udziałem w Plejadach w kontekście §5 ust. 1b: "Beneficjent jest zobowiązany do (...) nieużytkowania Pojazdu w zawodach sportowych, wyścigach, testach, rajdach oraz próbach przed nimi." oraz §7 ust. 2i: "Program Subaru Przedłużona Gwarancja nie obejmuje również Pojazdów (...) używanych do wyścigów/rajdów/zawodów sportowych."? Utracę gwarancję, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z udziałem w Plejadach w kontekście §5 ust. 1b: "Beneficjent jest zobowiązany do (...) nieużytkowania Pojazdu w zawodach sportowych, wyścigach, testach, rajdach oraz próbach przed nimi." oraz §7 ust. 2i: "Program Subaru Przedłużona Gwarancja nie obejmuje również Pojazdów (...) używanych do wyścigów/rajdów/zawodów sportowych."? Utracę gwarancję, czy nie?

 

 

z tego wynika ze tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewen, dzięki, ale mi to trochę wygląda na inicjatywę Emila... Na stronie subaru.pl temat przedłużonej gwarancji nie istnieje :roll: :?: .

Ja bardzo chętnie przedłużyłbym gwarancję ale w kontekście tego:

Ponieważ Klient jest Beneficjentem ubezpieczenia, zaś Ubezpieczonym jest ASO.

jak pomyślę że za każdym razem musiałbym jeździć z Wawy do Krakowa, pomimo mojej wielkiej sympatii do tego miasta, nie chce mi się :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z udziałem w Plejadach w kontekście §5 ust. 1b: "Beneficjent jest zobowiązany do (...) nieużytkowania Pojazdu w zawodach sportowych, wyścigach, testach, rajdach oraz próbach przed nimi." oraz §7 ust. 2i: "Program Subaru Przedłużona Gwarancja nie obejmuje również Pojazdów (...) używanych do wyścigów/rajdów/zawodów sportowych."? Utracę gwarancję, czy nie?

 

 

z tego wynika ze tak :P

 

Szanuję odpowiedzi kolegów, ale czy Dyrekcja mogłaby oficjalnie się ustosunkować do mojego pytania?

Koledzy kolegami, ale Matka jest tylko jedna :wink: ,

a co dopiero Ojciec,

do tego Ojciec Dyrektor

pray.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Dyrekcji!

 

Czy udział w Plejadach (również w najtrudniejszych organizowanych tam trasach) i awaria z tego tytułu - wyłącza przedłużoną gwarancję czy nie?

 

(uściślenie pytań Poprzedników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awaria z tego tytułu

Nieśmiało odpowiem:

Jeżeli awaria spowodowana eksploatacją w zawodach sportowych, np urwane koło, przekręcony silnik, ukręcony bieg, etc. Co ma do tego gwarancja, nie tylko przedłużona, ale jakakolwiek?

 

ale to trzeba jeszcze udowodnić...... nie mówimy o urwanym kole :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to trzeba jeszcze udowodnić

 

Jeżeli ktoś żąda naprawy w ramach praw do gwarancji wiedząc, że uszkodzenie spowodowane zostało sposobem eksploatacji pojazdu, a nie wadą materiałowoą, czy montażową to podpada pod wyłudzenie świadczeń nienależnych i w takim przypadku "udowadniał" i "tłumaczył" będzie prokuratorowi, a nie ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym się różni trasa turystyczna na plejadach od dojazdu do większości domów w naszym kochanym kraju ?

niczym lub prawie niczym.

Moim zdaniem to martwy zapis mający zabezpieczyć ubezpieczyciela w skrajnych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
A co z udziałem w Plejadach w kontekście §5 ust. 1b: "Beneficjent jest zobowiązany do (...) nieużytkowania Pojazdu w zawodach sportowych, wyścigach, testach, rajdach oraz próbach przed nimi."

Zlot Plejad to nie zawody sportowe ( na ten temat, szczególnie w kontekście trasy szosowej były wielokrotnie dyskusje) = nie podpada pod tego typu definicję.

Nieśmiało odpowiem:

Jeżeli awaria spowodowana eksploatacją w zawodach sportowych, np urwane koło, przekręcony silnik, ukręcony bieg, etc. Co ma do tego gwarancja, nie tylko przedłużona, ale jakakolwiek?

Pod powyższym się podpisuję.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżam temat.

Podobno umowa z dotychczasową firmą od przedłużanych gwarancji już się skończyła i została podpisana umowa z inną.

 

Pytanie do Dyrekcji - jak teraz wygląda kwestia możliwości przedłużenia gwaracji? Kiedy i na jakich warunkach można (jeśli można) przedłużyć gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...