Skocz do zawartości

Hak do Legacy sedan 2006r


szymsocho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Od kilku miesięcy szukam haka do mego Speca i mam problem, we wszystkich firmach (Westfalia, Thule, Brink), dostępne są tylko do kombi a ja potrzebuje do sedna. Na Allegro też tylko do kombi i kombi.

 

Czy rzeczywiście pozostaje tylko ASO (cena mnie zabija :roll: ). Może macie jakieś sprawdzone rozwiązania.

 

Sprawa pilna gdyż rowery są, platforma do ich przewozu też w piwnicy leży, wiosna za oknem (no może nie dziś) tylko haka brak :cry: .

 

Może ktoś ma na zbyciu używkę, jak coś to proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, fajne rozwiązanie, jedynie boje się gdyż cała platforma wraz z 4 rowerami (modelowa rodzina 2+2 :D ) będzie podchodzić pod 80 kg czyli zbliżamy się do wartości granicznych i nie wiem czy podejmować ryzyko :?: .

 

emotorsport, to że jest problem to ja wiem teraz szacuje ile to będzie mnie bolało :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne rozwiązanie, jedynie boje się gdyż cała platforma wraz z 4 rowerami (modelowa rodzina 2+2 ) będzie podchodzić pod 80 kg czyli zbliżamy się do wartości granicznych i nie wiem czy podejmować ryzyko

Hak mocowany jest na 5 śrubach - 4 do podłóżnicy a jedna śruba jest na zmocnieniu do holowania - więc moim zdaniem spoko wytrzyma :!: ja na tym haku ciągłem przyczepę 1,5 - tonową :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...