Jump to content

Hak do Legacy sedan 2006r

szymsocho
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Od kilku miesięcy szukam haka do mego Speca i mam problem, we wszystkich firmach (Westfalia, Thule, Brink), dostępne są tylko do kombi a ja potrzebuje do sedna. Na Allegro też tylko do kombi i kombi.

Czy rzeczywiście pozostaje tylko ASO (cena mnie zabija :roll: ). Może macie jakieś sprawdzone rozwiązania.

Sprawa pilna gdyż rowery są, platforma do ich przewozu też w piwnicy leży, wiosna za oknem (no może nie dziś) tylko haka brak :cry: .

Może ktoś ma na zbyciu używkę, jak coś to proszę na PW.

Juras K, fajne rozwiązanie, jedynie boje się gdyż cała platforma wraz z 4 rowerami (modelowa rodzina 2+2 :D ) będzie podchodzić pod 80 kg czyli zbliżamy się do wartości granicznych i nie wiem czy podejmować ryzyko :?: .

emotorsport, to że jest problem to ja wiem teraz szacuje ile to będzie mnie bolało :cry:

fajne rozwiązanie, jedynie boje się gdyż cała platforma wraz z 4 rowerami (modelowa rodzina 2+2 ) będzie podchodzić pod 80 kg czyli zbliżamy się do wartości granicznych i nie wiem czy podejmować ryzyko

Hak mocowany jest na 5 śrubach - 4 do podłóżnicy a jedna śruba jest na zmocnieniu do holowania - więc moim zdaniem spoko wytrzyma :!: ja na tym haku ciągłem przyczepę 1,5 - tonową :!: