Skocz do zawartości

Wydech Legacy SpecB


sorcerer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

MMorgan, jakbyś miał do kombi, to ewentualnie bym rozważył. Tak, czy inaczej brzmienie seryjnego wydechu w H6 bardzo mi się podoba (w kombi słychać go trochę głośniej, niż w sedanie).

 

 

Jak byś był chętny to jaki problem to sprawdzić ??

 

Pewnie będą chętni jak oryginalne wydechy zaczną się kończyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zwrocic honor (czesciowo) ;) Oto co znalazlem w dokumentach homologacyjnych:

 

prodrive.jpg

 

Wynika z tego, ze:

 

- punkty mocowan sa takie same

- do kombi jest dluzsza nakladka na koncowke

 

 

PS Nr czesci SE 151 SU

 

PPS hej, za to mi sie chyba pomuk nalezy??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zwrocic honor (czesciowo) ;) Oto co znalazlem w dokumentach homologacyjnych:

 

[ ]

 

Wynika z tego, ze:

 

- punkty mocowan sa takie same

- do kombi jest dluzsza nakladka na koncowke

 

 

PS Nr czesci SE 151 SU

 

PPS hej, za to mi sie chyba pomuk nalezy??? :mrgreen:

 

no prosze...

A masz mozliwosc sprawdzic wydech At vs Mt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav, :?: wymiary podane przez Morgana w wiekszosci pokrywaja sie ze schematem (tam sa podane zawsze z dopiskiem +/- X mm ) ... reszta moze wynikac z bledu pomiarowego...

Than_Junior, sio stąd. Mam rezerwację :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav, :?: wymiary podane przez Morgana w wiekszosci pokrywaja sie ze schematem (tam sa podane zawsze z dopiskiem +/- X mm ) ... reszta moze wynikac z bledu pomiarowego...

 

ale ja mam estate, a to jest przecież wydech do saloon, czy ja czegoś nie rozumiem? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav, te wydechy różnią się wyłącznie długością końcówki - kombi ma o 4 cm dłuższą. Wydech Prodrive ma dłuższe końcówki od wydechu seryjnego - wystają poza zderzak. Najprawdopodobniej końcówka wydechu Prodrive do sedana ma taką samą długość, jak końcówka seryjnego wydechu do kombi. W piątek robię przymiarkę. Dam znać, jak to wygląda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav, te wydechy różnią się wyłącznie długością końcówki - kombi ma o 4 cm dłuższą. Wydech Prodrive ma dłuższe końcówki od wydechu seryjnego - wystają poza zderzak. Najprawdopodobniej końcówka wydechu Prodrive do sedana ma taką samą długość, jak końcówka seryjnego wydechu do kombi. W piątek robię przymiarkę. Dam znać, jak to wygląda ;-)

Wygląd, wyglądem, ale pewnie Prodrive z jakiegoś powodu zrobił dłuższe te końcówki. Czy tylko po to, żeby logo było widać :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav, te wydechy różnią się wyłącznie długością końcówki - kombi ma o 4 cm dłuższą. Wydech Prodrive ma dłuższe końcówki od wydechu seryjnego - wystają poza zderzak. Najprawdopodobniej końcówka wydechu Prodrive do sedana ma taką samą długość, jak końcówka seryjnego wydechu do kombi. W piątek robię przymiarkę. Dam znać, jak to wygląda ;-)

Wygląd, wyglądem, ale pewnie Prodrive z jakiegoś powodu zrobił dłuższe te końcówki. Czy tylko po to, żeby logo było widać :?: :P

toz to oczywiste: dluzsze koncowki wydechu wydluzaja sam wiesz co... :P:mrgreen::lol:

 

 

p.s. fajnie by to zaadaptowac do B9 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko po to, żeby logo było widać :?: :P

W normalnym samochodzie - wyłącznie po to. Zwłaszcza, że wydech Prodrive jest sporo dłuższy od seryjnego.

Jeżeli natomiast w samochodzie miałbyś pełny przelot, tj. usunięte katalizatory, tłumik środkowy oraz przelotowe tłumiki końcowe, to jest sens montować dłuższy tłumik, żeby "marchewy" nie przypaliły zderzaka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą moim zdaniem dźwięk tego wydechu nie jest powalający.

W razie czego prędzej zdecydowałbym się na zamówienie puszek końcowych w el-tec'u. Można wtedy dostosować dźwięk i wygląd do indywidualnych upodobań.

Mam rezerwację :mrgreen:
W piątek robię przymiarkę. Dam znać, jak to wygląda :wink:

 

jak baba normalnie :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...