Jump to content

Wydech Legacy SpecB

sorcerer
 Share

Recommended Posts

Jeśli komuś wydaje sie, że w jego Legacy SpecB wydech(prodrive) jest zbyt głośny chetnie się zamienie, mój z wersji Limited jest bardzo ciuchutki, idelany dla dzieci w samochodzie (atuo z niskim przebiegiem więc nie będzie przepalony ani temu podobne historie).

Wymiana po mojej stronie.......

• Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a który to rok? , myslałem że wszytkie specB (IV), wychodziły z prodrivem - wiesz może w takim razie jaki numer częsci to będzie, może jak jest oznaczony, bo mam znajomego, który ma kilka wydechów i może coś by się znalazło tylko niechciałbym zapłacić za zwykły.

Wydech Spec. B jest taki sam zwykły wydech, jak w Legacy H6.

Puszki końcowe Prodrive trzeba sobie indywidualnie dokupić. Swoją drogą moim zdaniem dźwięk tego wydechu nie jest powalający.

W razie czego prędzej zdecydowałbym się na zamówienie puszek końcowych w el-tec'u. Można wtedy dostosować dźwięk i wygląd do indywidualnych upodobań.

• 1 month later...

Czy ktoś wie czy podejdzie do Legacy Diesel MY'08 ?

Trudno powiedzieć. Nie ma specyfikacji tego wydechu na stronie producenta. Nie wiadomo nawet, czy to jest wydech do kombi, czy sedana - kombi jest jednak dłuższe.

Czy ktoś wie czy podejdzie do Legacy Diesel MY'08 ?

Trudno powiedzieć. Nie ma specyfikacji tego wydechu na stronie producenta. Nie wiadomo nawet, czy to jest wydech do kombi, czy sedana - kombi jest jednak dłuższe.

Nie ma znaczenia czy kombi czy limuzyna. Ja sie raczej obawiam, ze typ silnika ma znaczenie, czyt. do diesla nie podejdzie. A nawet jak podejdzie to efekt jest wątpliwy. Kiedyś zamontowalismy wydech z Imprezy STI do Imprezy N/A i nie dało to praktycznie nic... więc sadze, ze tu moze byc podobnie.

Z tego co widziałem to REMUS robi puszki do Imprezy Diesel (polecam YouTube), więc moze maja tez do Legacy...?

Ok.

Tyle udalo mi sie ustalic:

Faktycznie kombajn jest dluzszy, jednak wydech rozni sie tylko na koncu ukladu, wyglada tylko na dluzsze koncowki.

Natomiast skrzynia moze zrobic roznice. Oslona termiczna skrzyni AT rozni sie od MT

wiec jest tez mozliwe, ze poczatek wydechu jest inny.

Natomiast skrzynia moze zrobic roznice. Oslona termiczna skrzyni AT rozni sie od MT

wiec jest tez mozliwe, ze poczatek wydechu jest inny.

Gdzie tłumik końcowy, a gdzie skrzynia biegów, czy też jest osłona termiczna ... dzieli je spora odległość.

dsc7215900.jpg

dsc7217900.jpg

MMorgan, jakbyś miał do kombi, to ewentualnie bym rozważył. Tak, czy inaczej brzmienie seryjnego wydechu w H6 bardzo mi się podoba (w kombi słychać go trochę głośniej, niż w sedanie).

So What!, naprawde nie sadze, zeby to mialo jakiekolwiek znaczenie. Moj prodrive wystaje duzo poza zderzak, wiec najwyzej w kombi bedzie wystawal troche mniej :)

Być może. Z drugiej strony może być jaszcze jakaś dodatkowa różnica pomiędzy wydechem do kombi i do sedana. A swoją drogą może zamówiłeś wydech do kombi i dlatego tak bardzo wystaje :wink: