Skocz do zawartości

Wydech Legacy SpecB


sorcerer

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli komuś wydaje sie, że w jego Legacy SpecB wydech(prodrive) jest zbyt głośny chetnie się zamienie, mój z wersji Limited jest bardzo ciuchutki, idelany dla dzieci w samochodzie (atuo z niskim przebiegiem więc nie będzie przepalony ani temu podobne historie).

 

Wymiana po mojej stronie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a który to rok? , myslałem że wszytkie specB (IV), wychodziły z prodrivem - wiesz może w takim razie jaki numer częsci to będzie, może jak jest oznaczony, bo mam znajomego, który ma kilka wydechów i może coś by się znalazło tylko niechciałbym zapłacić za zwykły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech Spec. B jest taki sam zwykły wydech, jak w Legacy H6.

Puszki końcowe Prodrive trzeba sobie indywidualnie dokupić. Swoją drogą moim zdaniem dźwięk tego wydechu nie jest powalający.

W razie czego prędzej zdecydowałbym się na zamówienie puszek końcowych w el-tec'u. Można wtedy dostosować dźwięk i wygląd do indywidualnych upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś wie czy podejdzie do Legacy Diesel MY'08 ?

Trudno powiedzieć. Nie ma specyfikacji tego wydechu na stronie producenta. Nie wiadomo nawet, czy to jest wydech do kombi, czy sedana - kombi jest jednak dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi powinno miec ta sama dlugosc. Plyta podlogowa jest ta sama.

Część samochodu za tylną osią jest w kombi o 5,5 cm dłuższa: www.subaru.de/fileadmin/downloads/kunde ... gacy07.pdf

Wydech z sedana może w kombi wyglądać idiotycznie. Odwrotnie zresztą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy podejdzie do Legacy Diesel MY'08 ?

Trudno powiedzieć. Nie ma specyfikacji tego wydechu na stronie producenta. Nie wiadomo nawet, czy to jest wydech do kombi, czy sedana - kombi jest jednak dłuższe.

 

 

Nie ma znaczenia czy kombi czy limuzyna. Ja sie raczej obawiam, ze typ silnika ma znaczenie, czyt. do diesla nie podejdzie. A nawet jak podejdzie to efekt jest wątpliwy. Kiedyś zamontowalismy wydech z Imprezy STI do Imprezy N/A i nie dało to praktycznie nic... więc sadze, ze tu moze byc podobnie.

 

Z tego co widziałem to REMUS robi puszki do Imprezy Diesel (polecam YouTube), więc moze maja tez do Legacy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/prodrive-wydech-subaru-legacy-03-09-nowe-i2327779624.html

 

Sprzedam komplet PRODRIVE do Legacy jak by ktoś był zainteresowany.

 

Pozdrawiam

Morgan

 

jakbyś tego nie wywiózł z UK to bym się zastanowił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Tyle udalo mi sie ustalic:

Faktycznie kombajn jest dluzszy, jednak wydech rozni sie tylko na koncu ukladu, wyglada tylko na dluzsze koncowki.

Natomiast skrzynia moze zrobic roznice. Oslona termiczna skrzyni AT rozni sie od MT

wiec jest tez mozliwe, ze poczatek wydechu jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast skrzynia moze zrobic roznice. Oslona termiczna skrzyni AT rozni sie od MT

wiec jest tez mozliwe, ze poczatek wydechu jest inny.

Gdzie tłumik końcowy, a gdzie skrzynia biegów, czy też jest osłona termiczna ... dzieli je spora odległość.

dsc7215900.jpg

dsc7217900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What!, naprawde nie sadze, zeby to mialo jakiekolwiek znaczenie. Moj prodrive wystaje duzo poza zderzak, wiec najwyzej w kombi bedzie wystawal troche mniej :)

Być może. Z drugiej strony może być jaszcze jakaś dodatkowa różnica pomiędzy wydechem do kombi i do sedana. A swoją drogą może zamówiłeś wydech do kombi i dlatego tak bardzo wystaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...