Jump to content

wał napędowy

marynarz77
 Share

Recommended Posts

potrzebuje pomocy, auto wpada w drgania, w trakcie jazdy , bylem w warsztacie, wytarta podpora walu , czesc nie rozbieralna , koszt nowej czasci (walu z podpora kolo 4000-4500 zl) , pytanie mam nastepujace, czy wal od manualu bedzie pasowal do automatu , moje to subaru legacy kombi automat 1996 rok , pozdrawiam

potrzebuje pomocy, auto wpada w drgania, w trakcie jazdy , bylem w warsztacie, wytarta podpora walu , czesc nie rozbieralna , koszt nowej czasci (walu z podpora kolo 4000-4500 zl) , pytanie mam nastepujace, czy wal od manualu bedzie pasowal do automatu , moje to subaru legacy kombi automat 1996 rok , pozdrawiam

Można zregenerować podpore wału , która niby jest nie wymienia :D

• 2 weeks later...

dzieki za pomoc , bede regenerowal

-- Śr kwi 04, 2012 12:29 pm --

witam , walu nie dalem do regeneracji , kupilem uzywke i dopasowalem od outboka 2,5 automat , oleju nie spuszczalem z skrzyni biegow , auto chodzi koszt :wal z przesylka 155 zl , wymiana 100 zl , od outboka jest taki sam tylko podpora jest przesunieta w tyl i inne uszy podpory , w podwoziu sa dodatkowe otwory z gwintem zaslepione gumkami , i tlumik trzeba troche klepnac bo chaczyl ,auto smiga i nie wpada w wibracja tak jak przed zamiana , ale nadal lekko sie trzesie przod przy dodaniu gazu , polosie sprawdzilem , kola wywazone , ma ktos jakis pomysl co moze byc ? bo mi sie skonczyly pomysly ,pozdrawiam