Skocz do zawartości

wał napędowy


marynarz77

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje pomocy, auto wpada w drgania, w trakcie jazdy , bylem w warsztacie, wytarta podpora walu , czesc nie rozbieralna , koszt nowej czasci (walu z podpora kolo 4000-4500 zl) , pytanie mam nastepujace, czy wal od manualu bedzie pasowal do automatu , moje to subaru legacy kombi automat 1996 rok , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy, auto wpada w drgania, w trakcie jazdy , bylem w warsztacie, wytarta podpora walu , czesc nie rozbieralna , koszt nowej czasci (walu z podpora kolo 4000-4500 zl) , pytanie mam nastepujace, czy wal od manualu bedzie pasowal do automatu , moje to subaru legacy kombi automat 1996 rok , pozdrawiam

Można zregenerować podpore wału , która niby jest nie wymienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzieki za pomoc , bede regenerowal

 

-- Śr kwi 04, 2012 12:29 pm --

 

witam , walu nie dalem do regeneracji , kupilem uzywke i dopasowalem od outboka 2,5 automat , oleju nie spuszczalem z skrzyni biegow , auto chodzi koszt :wal z przesylka 155 zl , wymiana 100 zl , od outboka jest taki sam tylko podpora jest przesunieta w tyl i inne uszy podpory , w podwoziu sa dodatkowe otwory z gwintem zaslepione gumkami , i tlumik trzeba troche klepnac bo chaczyl ,auto smiga i nie wpada w wibracja tak jak przed zamiana , ale nadal lekko sie trzesie przod przy dodaniu gazu , polosie sprawdzilem , kola wywazone , ma ktos jakis pomysl co moze byc ? bo mi sie skonczyly pomysly ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...