Skocz do zawartości

Regeneracja przekładni kierowniczej


luksp

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie doswiadczenia?

Robił moze ktos cos w Pabianicach niedaleko Philipsa?

Najlepiej kupić oryginalny zestaw naprawczy góra i środek , i dać komuś co sie na tym zna :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, no właśnie - a co z moim zestawem naprawczym? :mrgreen:

No właśnie co ? :D leży i sie męczy , niedługo gumy sparcieja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Odgrzewam kotleta ... Potrzebuje namiar na kogoś kto uszczelni moja przekładnię , odnośnie zestawu naprawczego to w Aso otrzymałem info, ze nie posiadają ...

Czy ktoś poleci zakład w którym zrobią to dobrze i w rozsądnych pieniądzach ( dwa lata temu regenerowalem przekładnię i zaczęła ciec )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akir podpowiedz cos więcej na Allegro tego pełno i nie wiem czy nie wyślę bo w trojmiescie póki co chcą sporo kasy a do tych zakładów mam ograniczone zaufanie (montaż demontaż 500 zł , regeneracja 1000 = zdziercy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdzie cieknie, gorą czy listwa? 

Lepiej dac kumatemu bo z tego co robilem  to nie taki oczywiste.

Po zlozeniu i tak musialem zdejmowac kardan aby wyprostowac kierownice i jednakowy zakres w obie strony.

Zabawnie ESP zglupielo kompletnie przy przestawionej kierownicy. musialem wylaczyc aby wrocic z probnej jazdy bo chamowal sobie sam jednym kolem przy jezdzie prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jak macie szlifierkę do wałków, lub do niej dostęp i spotkałeś się choć raz z wymianą uszczelnień siłowników hydraulicznych, to możesz zrobić sam. Co prawda można wymienić uszczelnienia i może to się udać, najlepiej pomierzyć jak będzie na stole, by daremnie nie robić. Będziesz miał elastycznie uszczelnianie nie zdrewniałe z czasu. Natomiast jak po takiej akcji, dalej cieczeee siłownik wspomagania - przeważnie najmocniej jest wytarte tłoczysko w środkowej części, bo tam najwięcej pracują - punkt zerowy (początkowy) pracy. Szlifuje się, daje się stosownie większe uszczelnienia i składa puzzle.

 

I proszę Was bardzo nie komentujcie ceny jak nie macie pojęcie o zakresie naprawy.

Faktycznie często jak masz zgonaaaa, bardziej opłaca się kupić druga maglownicę.

Peace

Edytowane przez Sykatore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się dziś z e-przekłądnie.pl, kontakt dość nieprzyjemny, arogancki. Nie posiadają na stanie przekładni do Tribeci, więc nie ma możliwości zakupu z kaucją. Przy takim podejściu, cenie i czasie, to wolę skorzystać z lokalnego naprawiacza. 

U mnie nie ma wycieków, tylko mam luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...