Jump to content

Blachy i kolor Impreza 06

wojtas.
 Share

Recommended Posts

Witam Kolegów.

W związku z tym że zaatakował od tyły mnie dzisiaj hydrant a wcześniej jakiś uprzejmy Czech wjechał mi w drzwi to zastanawiam sie nad doprowadzeniem swojej Imprezy do ładu estetycznego.

I mam pytanie?? Czy są różne odcienie srebrnego koloru w Subaru w podobnych rocznikach i czy drzwi przednie z sedana pasują do kombi??

Na alledrogo "srebrne" wyglądające na ładne drzwi można kupić za 450-500 stów a blacharz za zrobienie drzwi chce 350-450 zł i gwarancji dobrania odpowiedniego srebrnego koloru nie daje,

a srebrny w doborze jest bardzo niewdzięczny!

Proszę nie kasztanić i szydzić!! :mrgreen: :wink:

Przednie drzwi pasują, tylne jak się łatwo domyslić nie pasują.

Zderzaki oczywiście też nie pasują między sedan a kombi.

A co do odcieni srebrnego najlepiej zajrzeć na tabliczkę i spisać numer lakieru i spytać sprzedawce drzwi o kolor dawcy części jeśli została buda...

No właśnie problem w tym żę oferta na allegro drzwi jeśli chodzi o rocznik ma dużą rozbieżność bo od 04 do 07.

No i jeszcze pytanie laika - w którym miejscu na tabliczce jest ten numer?? :oops:

A może ktoś zna z okolic dolnego śląska blacharza wirachę który srebrnego się nie boi?? :wink:

• 6 months later...

Jakbyś chciał zrobić rozeznanie w oznaczeniach kolorów to tutaj coś jest http://www.rs25.com/forums/f138/t144012 ... codes.html

-- 12 paź 2012, o 18:26 --

Znaleziona przypadkiem kolejna stronka z informacjami odnośnie koloru farby. Tu wybieramy, rok produkcji, markę, a potem model auta ...........

http://www.paintscratch.com/paint-colors.html