Skocz do zawartości

Blachy i kolor Impreza 06


wojtas.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.

W związku z tym że zaatakował od tyły mnie dzisiaj hydrant a wcześniej jakiś uprzejmy Czech wjechał mi w drzwi to zastanawiam sie nad doprowadzeniem swojej Imprezy do ładu estetycznego.

 

I mam pytanie?? Czy są różne odcienie srebrnego koloru w Subaru w podobnych rocznikach i czy drzwi przednie z sedana pasują do kombi??

 

Na alledrogo "srebrne" wyglądające na ładne drzwi można kupić za 450-500 stów a blacharz za zrobienie drzwi chce 350-450 zł i gwarancji dobrania odpowiedniego srebrnego koloru nie daje,

a srebrny w doborze jest bardzo niewdzięczny!

Proszę nie kasztanić i szydzić!! :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie drzwi pasują, tylne jak się łatwo domyslić nie pasują.

Zderzaki oczywiście też nie pasują między sedan a kombi.

 

A co do odcieni srebrnego najlepiej zajrzeć na tabliczkę i spisać numer lakieru i spytać sprzedawce drzwi o kolor dawcy części jeśli została buda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym żę oferta na allegro drzwi jeśli chodzi o rocznik ma dużą rozbieżność bo od 04 do 07.

No i jeszcze pytanie laika - w którym miejscu na tabliczce jest ten numer?? :oops:

 

A może ktoś zna z okolic dolnego śląska blacharza wirachę który srebrnego się nie boi?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jakbyś chciał zrobić rozeznanie w oznaczeniach kolorów to tutaj coś jest http://www.rs25.com/forums/f138/t144012 ... codes.html

 

-- 12 paź 2012, o 18:26 --

 

Znaleziona przypadkiem kolejna stronka z informacjami odnośnie koloru farby. Tu wybieramy, rok produkcji, markę, a potem model auta ...........

http://www.paintscratch.com/paint-colors.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...