Skocz do zawartości

Legacy I - do czego służy ten przycisk? --> ON HEATING


qbutek

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to włącznik obiegu powietrza z zewnątrz auta, po prawej masz do zamknięcia obiegu powietrza wewnątrz samochodu. Może też to kierowania strumienia powietrza w odpowiednim kierunku? Ten opis i strzałka na głowę może to sugerować.

 

Przycisk po prawej jest typu on/off więc nie potrzebne dwa przyciski od tego samego. Ja mam w tym miejscu klimę, ale nazwa sugeruje coś innego. Może to jakieś vebasto? Przycisk wygląda jak by był podmieniony z tych po prawej do kierowania nawiewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klimę po środku u siebie.

 

Ten przycisk jest ciut mniejszy niż środkowy i prawy, ale to jest ok, bo miejsca tam jest mniej oryginalnie.

 

Od kierowani nawiewem w tej wersji są suwaki i linki, więc raczej to nie to.

Od zamykania/otwierania obiegu jest przycisk po prawej.

 

Szukamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale nie ma tego magicznego ON HEATING.

 

Ciekawość, cholerna ciekawość ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gadżet.

 

Ciekawe z czym dalej było to połączone.

 

Z tego panelu dodatkowo (względem panelu bez takiej opcji) wychodzą dwa podciśnienia.

 

Mogę dodać, że ten panel pochodzi z wersji Hubertus.

 

adassow, ciekaw jestem co tam wyjdzie - może jakieś schematy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie w manualu nie ma o tym ani słowa. Serwisówka też traktuje ten temat jakoś po łebkach i nie mogłem nawet znaleźć schematu podłączenia serwomechanizmu do sterowania nawiewem.

 

-- 26 kwi 2012, o 08:21 --

 

Coby nie zakładać kolejnego wątku z tytułem "do czego służy"....

Do czego jest zaznaczona na zdjęciu klapka. Tzn na tym zdjęciu jej nie ma, ale ja w tym miejscu mam taką jakby zaślepkę. Nie wygląda to jednak na schowek. Nurtuje mnie to niemiłosiernie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo, może tak jak z Legacy II było, w USA mają uchwyt na kubki a w europie jest zaślepka. Oczywiście uchwyt sprowadzony z USA idealnie pasuje w miejsce po zaślepce :)

Z tym schowkiem akurat strzelam, ale w jakimś innym aucie było coś podobnego i do tego właśnie służyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo, może tak jak z Legacy II było, w USA mają uchwyt na kubki a w europie jest zaślepka. Oczywiście uchwyt sprowadzony z USA idealnie pasuje w miejsce po zaślepce :)

Z tym schowkiem akurat strzelam, ale w jakimś innym aucie było coś podobnego i do tego właśnie służyło.

 

 

Gdzie ten uchwyt można w Polsce kupić bo już dosyć mam trzymania coli z McD miedzy kolanami podczas prowadzenia auta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipsx82, nie można... znaczy ciężko będzie, chyba, ze ktoś sprowadził. Ja wyhaczyłem kilka lat temu na e-bay w USA. Brakującą tylną roletę też w USA kupiłem (od dealera Subaru). :mrgreen: Z roku na rok coraz trudniej będzie o takie drobiazgi do tych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe niby to samo ale jednak ta estetyka dla mnie ma wielkie znaczenie. Gdybym nie był taki drobiazgowy to już dawno bym miał zamontowany komputer pokładowy o którym wcześniej pisałem i montaż CB radia nie trwał by 5 godzin :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...