Jump to content

Problem z Autogałganem

drout
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie mam problem z zegarem doładowania AutoGauge SM. Mianowicie nie wskazuje nic tzn open ceremony dziala wskaznik sie świeci a dokładniej mruga czasami wskazówka sie delikatnie podniesie i tyle. Zaczelo sie ze 2 miesice temu tylko ze pozniej zaczeło dzialc a teraz od 4 dni juz klops tylko mruganie i wskazówka opadnieta jak nie powiem co :shock:

Co moze bolec tego AutoGałgana??

Kurcze działał bezproblemowo lekko ponad rok :evil:

Mam z Boostem Autogauganowym to samo.

Jest to ponoć usterka z rodzaju TTTM - padnięty MAP sensor - trza nowy kupić...

Tak mi bynajmniej powiedział mój zaufany mechanik z zaufanego nie-ASO. :wink:

• Upvote 1

Miałem ostatnio podobne objawy. Zegar migał i wskazówka ani drgnęła. Przyczyną był brak kontaktu z czujnikiem (zegar temperatury oleju). Poprawione i porządnie podłączone kabelki i wszystko gra... a nawet piszczy bo nie mogę wyłączyć piszczenia w czasie ceremonii otwarcia. Wcześniej nie piszczało :roll:

• Upvote 1

Faktycznie najczęściej winne są wtyczki zegar-map. Jedna osoba siada za kierownicą i obserwuje zegar a druga stara się wtyczkę poruszyć/docisnąć. Jeśli skazówka drgnie wszystko będzie jasne. Aby wyłączyć piszczenie należy nacisnąć przyciska na zegarze i przytrzymać (wszystko na wyłączonym zapłonie), następnie przekręcamy kluczyk. Zegar rozpocznie ceremonię i jak zwykle zapiszczy. Jednak przy następnym uruchomieniu już żadnego dźwięku z siebie nie wyda. Swoją drogą do szału już mnie doprowadza ta cała ceremonia :evil:

Ogólnie to z tymi zegarkami - jak ze wszystkim - chciało się zaoszczędzić na zakupie, to teraz trzeba płakać przy eksploatacji... :(

Hm... Właśnie planowałem kupno wskaźnika temp. oleju tej firmy. Takowe też się często psują? :roll:

Ogólnie to z tymi zegarkami - jak ze wszystkim - chciało się zaoszczędzić na zakupie, to teraz trzeba płakać przy eksploatacji... :(

Hm... Właśnie planowałem kupno wskaźnika temp. oleju tej firmy. Takowe też się często psują? :roll:

Akurat ten od ponad roku chodzi mi bez zarzutu. Psuły się wskaźniki ciśnienia oleju i (nie tylko mnie) boost.

Ogólnie IMHO warto zainwestować w zegary chociaż z nieco wyższej półki... :roll:

• 2 weeks later...
STRI będą się nadawały jako te z nieco wyższej półki ?

Czy od razu Defi ?

Ja zdecydowałem się na D1 Spec.

Średnia półka, dobre opinie.

Ze średniej półki ponoć też VDO nieźle wypadają (robią zegary dla VAG'a) ale tutaj jest gorzej z dostępnością - nie mieli tego co chciałem...

Myślę że STRI będzie ok

założyłem w ty tygodniu Stri DSD SLmII :arrow: moge tylko polecic natomiast seria X linie również bardzo dobrze wypada

Pzdr

Czy do tych wskaźników trzeba jeszcze jakąś centralkę dokupować, czy są kompletne i tylko zakup wskaźników wchodzi w grę?

Pzdr!

M.

-- 10 kwi 2012, o 14:16 --

Myślę że STRI będzie ok

założyłem w ty tygodniu Stri DSD SLmII :arrow: moge tylko polecic natomiast seria X linie również bardzo dobrze wypada

Pzdr

Czy do tych wskaźników trzeba jeszcze jakąś centralkę dokupować, czy są kompletne i tylko zakup wskaźników wchodzi w grę?

Pzdr!

M.

Halo! Posiadacze STRI!! :)

Pzdr!

M.

Nie jestem użytkownikiem, ale ZTCW, to nie trzeba... Wszystko w komplecie.