Skocz do zawartości

Problem z Autogałganem


drout

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam problem z zegarem doładowania AutoGauge SM. Mianowicie nie wskazuje nic tzn open ceremony dziala wskaznik sie świeci a dokładniej mruga czasami wskazówka sie delikatnie podniesie i tyle. Zaczelo sie ze 2 miesice temu tylko ze pozniej zaczeło dzialc a teraz od 4 dni juz klops tylko mruganie i wskazówka opadnieta jak nie powiem co :shock:

 

Co moze bolec tego AutoGałgana??

 

Kurcze działał bezproblemowo lekko ponad rok :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio podobne objawy. Zegar migał i wskazówka ani drgnęła. Przyczyną był brak kontaktu z czujnikiem (zegar temperatury oleju). Poprawione i porządnie podłączone kabelki i wszystko gra... a nawet piszczy bo nie mogę wyłączyć piszczenia w czasie ceremonii otwarcia. Wcześniej nie piszczało :roll:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie najczęściej winne są wtyczki zegar-map. Jedna osoba siada za kierownicą i obserwuje zegar a druga stara się wtyczkę poruszyć/docisnąć. Jeśli skazówka drgnie wszystko będzie jasne. Aby wyłączyć piszczenie należy nacisnąć przyciska na zegarze i przytrzymać (wszystko na wyłączonym zapłonie), następnie przekręcamy kluczyk. Zegar rozpocznie ceremonię i jak zwykle zapiszczy. Jednak przy następnym uruchomieniu już żadnego dźwięku z siebie nie wyda. Swoją drogą do szału już mnie doprowadza ta cała ceremonia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to z tymi zegarkami - jak ze wszystkim - chciało się zaoszczędzić na zakupie, to teraz trzeba płakać przy eksploatacji... :(

 

Hm... Właśnie planowałem kupno wskaźnika temp. oleju tej firmy. Takowe też się często psują? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to z tymi zegarkami - jak ze wszystkim - chciało się zaoszczędzić na zakupie, to teraz trzeba płakać przy eksploatacji... :(

 

Hm... Właśnie planowałem kupno wskaźnika temp. oleju tej firmy. Takowe też się często psują? :roll:

 

Akurat ten od ponad roku chodzi mi bez zarzutu. Psuły się wskaźniki ciśnienia oleju i (nie tylko mnie) boost.

Ogólnie IMHO warto zainwestować w zegary chociaż z nieco wyższej półki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
STRI będą się nadawały jako te z nieco wyższej półki ?

Czy od razu Defi ?

 

Ja zdecydowałem się na D1 Spec.

Średnia półka, dobre opinie.

Ze średniej półki ponoć też VDO nieźle wypadają (robią zegary dla VAG'a) ale tutaj jest gorzej z dostępnością - nie mieli tego co chciałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że STRI będzie ok

 

założyłem w ty tygodniu Stri DSD SLmII :arrow: moge tylko polecic natomiast seria X linie również bardzo dobrze wypada

 

Pzdr

 

Czy do tych wskaźników trzeba jeszcze jakąś centralkę dokupować, czy są kompletne i tylko zakup wskaźników wchodzi w grę?

Pzdr!

M.

 

-- 10 kwi 2012, o 14:16 --

 

Myślę że STRI będzie ok

 

założyłem w ty tygodniu Stri DSD SLmII :arrow: moge tylko polecic natomiast seria X linie również bardzo dobrze wypada

 

Pzdr

 

Czy do tych wskaźników trzeba jeszcze jakąś centralkę dokupować, czy są kompletne i tylko zakup wskaźników wchodzi w grę?

Pzdr!

M.

 

Halo! Posiadacze STRI!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...