Skocz do zawartości

Strongflexy do WRX


lznaniecki

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies, coś słyszałem, że to z kwota ok 3 tys pln trzeba się zmierzyć (tzn poliuretan zamiast gumek).

Kurczaki, to ja za taką kwotę mogę wymieniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam, bo może ktoś już wymieniał u siebie taki komplet... ciekawi mnie czy to będzie równowartość materiału czy może x2...

 

ja zapłaciłem za robotę 1200 zł wraz z geometrią z tym, że w tym zawarta była jeszcze wymiania oleju na motula competition oraz filtra oleju, więc myślę ze w granicach 900zł-1200zł powinna CIę wyjść robocizna, chybaze będą jakieś mega problemy ze śrubami i będzie trzeba dokupywać czy dorabiać....

Edytowane przez GeFo555
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapłaciłem za robotę 1200 zł wraz z geometrią z tym, że w tym zawarta była jeszcze wymiania oleju na motula competition oraz filtra oleju, więc myślę ze w granicach 900zł-1200zł powinna CIę wyjść robocizna, chybaze będą jakieś mega problemy ze śrubami i będzie trzeba dokupywać czy dorabiać....

 

dzięki - takiej odp oczekiwałem... trzeba liczyć jakieś 2,5tys za kolorowe gumki na zawiasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podobno warto założyć takie tuleje przekładni kierowniczej: http://www.strongflex.eu/pl/subaru-impreza-gc-gf-92-00/388-271419a-tuleje-przekladni-kierowniczej-sport.html

Przerabiał już to ktoś ? Czy wymiana jest skomplikowana ?

 

 

Mam takie jak z linku u siebie założone. Poprawę czuć i to od razu. Lepsza reakcja na szybkie skręty :) Sama wymiana nie jest zbyt skomplikowana. Najlepiej będzie Ci to zrobić na podnośniku lub kanale. Stare gumy wychodzą bez problemu astrongflexy wchodzą z ciężkim oporem. Najważniejszym warunkiem całej operacji to wpakowanie dużo smaru miedzy przekładnie a tuleje. Dla ułatwienia wymiany odkręć krzyżak wtedy przekładnia uniesie się wyżej ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...