Jump to content

Wymiana navi budki na schowek z zegarkiem FXT04

tROZ
 Share

Recommended Posts

Sprawa wygląda tak,chciałem forka bez skóry i bez navi,ale ponieważ trafił się w dobrym stanie mechanicznym ze skórą i z navi to mam taki :wink:

Do skóry przekonałem się szybko ale ta navi w budce ma tak archaiczny wygląd,że powoduje u mnie depresje :mrgreen:

Pacjent to forek XT z roku 2004 ale vin mówi,że modelowo to już 05,może to ma znaczenie.

A więc tak ,plan był prosty ,wywalam domek,wywalam navi ekran,wywalam napęd ze schowka i wstawiam sobie schowek z zegarkiem.

Mam już schowek z kostką.W kostce jest z osiem żył a myślałem,że będzie tylko zasilanie i masa do podświetlania zegarka.

Udało mi się wymontować domek i odpiąć navi,niestety kostki różnią się bardzo mocno a kolory przewodów nijak do siebie nie pasują.

Szukając informacji po necie,znalazłem jakieś fotki,że w tym schowku z zegarkiem jest też jakieś info o airbagach?

Czy ktoś może już przerabiał taki temat?

A może jest sposób ,żeby w budkę tchnąć życie współczesne i odpalić tam automapę :mrgreen:

A dlaczego druciarstwo...? Mam takiego naviboxa, tyle ze nie Kenwooda, tylko Audiomedia. Dziala od 2 lat bez zarzutu. Aktualizacja mapy to po prostu wyjecie/zmiana karty...

Odnosnie airbagow, rzeczywiscie tak jest ale w wersjach us MY 07-08.

• Upvote 1

Pooglądałem trochę tego naviboxa wczoraj na necie.Wygląda ,że hula fajnie i to chyba jest myśl dobra.

A montaż to czyste p&p?

Ciekawe czy do oem kenwoooda podejdzie.

A antene gps gdzie masz podmontowaną?

I najważniejsze jak to działa to znaczy uruchamiasz auto i co dalej?Rusza samo czy najpierw rusza oryginalna navi z płyty?Czy czytnik płyt można w ogóle wywalić?

To znaczy,że kupiłem schowek z us bo po rozebraniu widzę ,że mam ikonkę poduszek.

Nie nie ,w miejscu dvd to genialne miejsce jest :)

Teraz tylko czy s-tech czy audiomedia?Jutro podzwonię i popytam u producentów:)

A tak w ogóle to widzę ,że w komplecie jest jeden kabelek z okrągłą końcówką i tyle wystarczy do podłączęnia?

Masz to u siebie?Gdzieś tu chyba czytałem na forum,że to druciarstwo?

Ale na filmie wygląda,że chyba całkiem nieźle działa.

Działa świetnie. Antenę najlepiej zamontować w fabrycznym miejscu. W Legacy jest, to i w Forku powinno być.

A antene gps gdzie masz podmontowaną?

ja mam u siebie pod konsolą

To znaczy,że kupiłem schowek z us bo po rozebraniu widzę ,że mam ikonkę poduszek.

raczej tak, stąd pewnie rozbieżności w kablach na kostce

-- 19 mar 2012, o 10:39 --

A montaż to czyste p&p?
zdecydowanie nie

tROZ, tutaj masz przykładowy opis urządzenia: http://interfejsy-diagnostyczne.s-tech. ... ukt&id=113

Mam takiego naviboxa, tyle ze nie Kenwooda, tylko Audiomedia. Dziala od 2 lat bez zarzutu. Aktualizacja mapy to po prostu wyjecie/zmiana karty...

Navibox'a nie produkuje Kenwood. Chodziło mi o kabel do (seryjnego) monitora Kenwooda.