Skocz do zawartości

Wymiana navi budki na schowek z zegarkiem FXT04


CZASAMI.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak,chciałem forka bez skóry i bez navi,ale ponieważ trafił się w dobrym stanie mechanicznym ze skórą i z navi to mam taki :wink:

Do skóry przekonałem się szybko ale ta navi w budce ma tak archaiczny wygląd,że powoduje u mnie depresje :mrgreen:

Pacjent to forek XT z roku 2004 ale vin mówi,że modelowo to już 05,może to ma znaczenie.

 

A więc tak ,plan był prosty ,wywalam domek,wywalam navi ekran,wywalam napęd ze schowka i wstawiam sobie schowek z zegarkiem.

Mam już schowek z kostką.W kostce jest z osiem żył a myślałem,że będzie tylko zasilanie i masa do podświetlania zegarka.

Udało mi się wymontować domek i odpiąć navi,niestety kostki różnią się bardzo mocno a kolory przewodów nijak do siebie nie pasują.

Szukając informacji po necie,znalazłem jakieś fotki,że w tym schowku z zegarkiem jest też jakieś info o airbagach?

 

Czy ktoś może już przerabiał taki temat?

A może jest sposób ,żeby w budkę tchnąć życie współczesne i odpalić tam automapę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę tego naviboxa wczoraj na necie.Wygląda ,że hula fajnie i to chyba jest myśl dobra.

A montaż to czyste p&p?

Ciekawe czy do oem kenwoooda podejdzie.

A antene gps gdzie masz podmontowaną?

I najważniejsze jak to działa to znaczy uruchamiasz auto i co dalej?Rusza samo czy najpierw rusza oryginalna navi z płyty?Czy czytnik płyt można w ogóle wywalić?

 

To znaczy,że kupiłem schowek z us bo po rozebraniu widzę ,że mam ikonkę poduszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ,w miejscu dvd to genialne miejsce jest :)

Teraz tylko czy s-tech czy audiomedia?Jutro podzwonię i popytam u producentów:)

A tak w ogóle to widzę ,że w komplecie jest jeden kabelek z okrągłą końcówką i tyle wystarczy do podłączęnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to u siebie?Gdzieś tu chyba czytałem na forum,że to druciarstwo?

Ale na filmie wygląda,że chyba całkiem nieźle działa.

Działa świetnie. Antenę najlepiej zamontować w fabrycznym miejscu. W Legacy jest, to i w Forku powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A antene gps gdzie masz podmontowaną?

ja mam u siebie pod konsolą

To znaczy,że kupiłem schowek z us bo po rozebraniu widzę ,że mam ikonkę poduszek.

raczej tak, stąd pewnie rozbieżności w kablach na kostce

 

-- 19 mar 2012, o 10:39 --

 

A montaż to czyste p&p?
zdecydowanie nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tROZ, tutaj masz przykładowy opis urządzenia: http://interfejsy-diagnostyczne.s-tech. ... ukt&id=113

 

Mam takiego naviboxa, tyle ze nie Kenwooda, tylko Audiomedia. Dziala od 2 lat bez zarzutu. Aktualizacja mapy to po prostu wyjecie/zmiana karty...

Navibox'a nie produkuje Kenwood. Chodziło mi o kabel do (seryjnego) monitora Kenwooda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...