Skocz do zawartości

weekendowo-jaki kolor felg


Big_Mac

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam zawsze podobało się połączenie: czarno czerwony, czarno złoty lub czarno żółty. W kuchni zrobiłem sobie czarno-czerwony i wygląda zajefajnie. felgi pomalowane na 2 kolory też pewnie wyglądałyby zajefajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wczoraj odebrałem a dzisiaj wcisnąłem na Forysia i pstryknąłem na szybko 2 fotki telefonem, może jutro w plener z lustrzanką to wyjdą lepsze. Na razie to co mam jest poniżej:

 

20120428445.th.jpg

 

20120428446.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pio_ryf ale te Twoje białe istne cudo, ślicznie to wygląda, aż mam chrapkę na podobne. Biały połysk czy półmat?? I jeszcze jedno. planuje zaciemnić szybki, nie wiem jak to się nazywa ale chodzi mi o to jak ciemną folię masz na szybach, bo wygląda to bardzo korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowe biały połysk i te nalepki były na nich również.

Autko kupiłem z przyciemnionymi szybami na przednich również były szyby,

ale koleś się na przeglądzie burzył i zerwałem, dodatkowo jedna była porysowana,

mam ochotę nakleić z powrotem - fajnie chłodno było w lecie

Muszę sprawdzić ale z tego co pamiętam to eurofolia pisało - sprawdzę ci jutro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odebrałem a dzisiaj wcisnąłem na Forysia i pstryknąłem na szybko 2 fotki telefonem, może jutro w plener z lustrzanką to wyjdą lepsze. Na razie to co mam jest poniżej:

 

[ ]

 

[ ]

 

DAF no i gratuluje wyboru super wygląd co złoty to złoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DAF no i gratuluje wyboru super wygląd co złoty to złoty :)

 

Fakt, trochę bałem się efektu ale złoty w półmacie wygląda na prawdę zacnie. Ja jestem zadowolony, dzięki wszystkim za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Białe to na pewno dobry wybór, ze złotym trzeba cholernie uważać, żeby dobrze dobrać odcień (najlepiej jakby lakiernik miał próbkę), bo moze wyjść wieś - złoty zlotemu nierówny...

 

Z jaskrawymi to tak jak pisał Przemeq, czadowe ale czy ładne...? Ja, stojąc przed wyborem czy zrobić swoje auto na zwariowane czy na estetyczne, zawsze wybralbym te druga opcje 8-)

 

Przyszło mi do głowy ze dobrze mógłby tez wyglądać myszo-szary :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałbym to tak:

 

1. Srebrne, jeśli samochód ma dużo srebrnych dodatków. Bardzo elegancko. Można rozważyć cieniowanie wzgl. połysk (to też zależy od pozostałych dodatków).

2. Grafitowe, jeśli pojazd jest jednolicie czarny (patrz zdjęcie siekli wyżej). Również elegancko, do tego nietuzinkowo i efektownie.

3. Białe - jak w punkcie 1, opcja dla odważnych (patrz zdjęcie pio_ryfa). Samochód nabiera wyglądu "plastikowego".

 

Złoty absolutnie odpada, chyba że już masz klamki, listwy, ramki, kratki i siatki właśnie w tym kolorze. Ale wtedy zastanowiłbym się nad wymianą auta. Połączenie czarnego i złotego jest raczej typowe dla karawanów. :wink:

Inne kolory na własne ryzyko. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pio_ryf, super to wygląda

 

mi sie osobiście do czarnego podoba gunmetal

 

Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje, natomiast każdy może wypowiedzieć swoje zdanie 8). Dla mnie zglebiony forek na ciemnych felgach to jakiś dziwaczny, pokraczny stwór, o zachwianych proporcjach, który nie może się zdecydować, czy chce być sportowym coupe, czy karawanem :twisted:.

 

Zaznaczam, że nie jest to wycieczka pod adresem Właściciela - jak ustaliliśmy, o gustach się nie dyskutuje. Jest to wyłącznie opinia na temat takiej koncepcji tuningu optycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...