Skocz do zawartości

[Warszawa] Motor Bike Show 17-19 lutego


Polini

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie w końcu do tego dojdzie :wink:

zaciągnę Paolkę - praktykowałyśmy już kiedyś wspólne pozowanie na motorach :twisted::twisted:

 

...chociaż obawiam się, że efekty nie będą takie jak na fotkach w pierwszym poście... (jak tym Paniom nie zimno???) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zaciągnę Paolkę - praktykowałyśmy już kiedyś wspólne pozowanie na motorach

 

 

Pokażcie foty :-)

 

nie wierzysz, co? hehe

 

jak narazie to ja sama ich nie widziałam :roll:

 

Paolka, nie publikuj ich bez mojej zgody! (bo inaczej mój agent się z Tobą rozprawi...) :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciągnę Paolkę - praktykowałyśmy już kiedyś wspólne pozowanie na motorach

 

 

Pokażcie foty :-)

 

nie wierzysz, co? hehe

 

jak narazie to ja sama ich nie widziałam :roll:

 

Paolka, nie publikuj ich bez mojej zgody! (bo inaczej mój agent się z Tobą rozprawi...) :mrgreen::mrgreen:

 

hahahahhaha, a ja mam je na plytce, MarciN mi wypalil :P

ale nie wiem czy opublikuje...

moze w sobote lub niedziele pojawie sie... jak skombinuje aparat vero to porobie dla Ciebie fotki :)

powodzenienia na egzaminkach :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning , a powiedz mi, do której godziny planowane są targi w niedzielę? Mam egzamin na 15.00 i chętnie bym sobie później wynagrodziła te męczarnie umysłowe :wink:

 

EDIT: tak, wiem, zgapiłam się - godziny otwarcia są w pierwszym poście... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj i muszę przyznać, że było przyzwoicie.

Nowa Honda FMX za 19tyś.pln wzbudziła szczególnie moje zainteresowanie ale jeszcze poczekam...

Co do "gorących" prezentacji nowych modeli to tylko dziewczyny z Suzuki zwróciły moją uwagę.

Ogólnie bardzo przyjemnie dla każdego coś miłego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq może potwierdzić... :D

 

I zdecydowanie potwierdza!

 

Fanem dwóch kółek jestem tylko biernym - staram się od siebie odpychać myśl o posiadaniu motoru, bo niestety znam zarówno siebie, jak i stan polskich dróg i zachowania polskich kierowców :twisted:. Ale jako laik mogę stwierdzić, że wystawa była profesjonalna, sprzętu od cholery a i hostessy nie zawiodły 8).

 

PoliniTuning - dzięki za zaproszenie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się, dotarłam na Torwar :)

 

Faktycznie, było praktycznie wszystko czego się spodziewałam. Z moją ukochaną CBR włącznie :twisted:

 

Co do organizacji... Wszystko ładnie piękne, mam jednak dwa "ale":

1. Niemal każda wchodząca osoba odbywała tą samą drogę - najpierw główne wejście, następnie Pan Ochroniarz informujący (już praktycznie w środku), że bileciki kupujemy na zewnątrz, powrót do kasy i ponowna, ostateczna już próba dostania się na targi. Kiepskie rozwiązanie. Wiadomo, kas się nie przeniesie... Ale może jakaś skuteczna informacja?

2. Atmosfera pod koniec trwania targów pozostawia niestety trochę do życzenia. Godzina 16.00 (czyli jeszcze 2 godziny do finiszu), a Pan dzierżący w dłoni mikrofon kilkukrotnie przemawia publicznie do wystawców, aby chciało im się jeszcze popracować, żeby jeszcze się nie składali stoisk, no bo jeszcze przecież wciąż są goście... (byłam na Torwarze do 17.00 i było naprawdę sporo ludzi). Obciach.

 

Wyjątkowo miłym akcentem była rozmowa z Maciejem Stańco. Cierpliwy człowiek, a do tego chętny do rozmowy i umiejący podzielić się swoją wiedzą. Respect...

A do tego SALEEN S7R w tle... :twisted::twisted::twisted:

 

Gdyby ktoś był zainteresowny - Saleen jest na sprzedaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning - dzięki za zaproszenie 8).

To ja dziękuję za przyjęcie zaproszenia i ciesze się, że się podobało. :)

 

Fakt, było trochę niedociągnięć organizacyjnych, ale cóż... :?

 

Jakieś fotki znajdą się ASAP, musze dojść do siebie - chory się zrobiłem... :cry: :x

 

Saleen.. Mniam... :D 550 tys. Euro :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...