Skocz do zawartości

[Warszawa] Motor Bike Show 17-19 lutego


Polini

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam przyjemność zaprosić Was na kolejną już wystawę motocykli, skuterów i akcesoriów Motor Bike Show.

 

Odbędzie się ona w dniach 17-19 lutego (piątek-niedziela) w hali Torwaru, przy ul. Łazienkowskiej.

 

Godziny otwarcia:

Piątek: 13.00 - 18.00

Sobota i niedziela: 10.00 - 18.00

 

Ceny biletów:

- normalny 20 złotych

- ulgowy 10 złotych (uczniowie,studenci - ważna legitymacja).

 

84.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

www

Ale niestety nie ma tam takiego info. Ja będę tam codziennie, w piątek, o ile nie zapomnę, mogę napisać tu/lub na PW czy jest. Ale znając MBS mogę strzelić, że będzie. Rok temu Yamaha miała chyba drugie pod wzgledem wielkości stoisko, zaraz po Hondzie. Było na co popatrzeć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning - Jak będą panie ze zdjęcia na Harley'u to idę... może zwrócę swoją uwagę jeszcze na Husqvwarne w wersji SuperMoto...

Się sprawdzi, możliwe, że panowie z H-D byli z nich... zadowoleni. 8)

 

O BOY, OBOY, O BOY.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle trzeba powiedzieć, że imprezy moto są dużo lepsze niż auto chyba, że tylko ja tak uważam.

Przynajmniej w Polsce ich jakość stoi na duuuuużo wyzszym poziomie niż np. "Warsaw Motor Show" z EXPO - tam nic nie było, cero oprawy... MBS jest z roku na rok coraz lepszy, większy, jest sporo atrakcji... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning - Jak będą panie ze zdjęcia na Harley'u to idę... może zwrócę swoją uwagę jeszcze na Husqvwarne w wersji SuperMoto...

 

W 2005 roku byłem na wystawie moto na AWF-ie i powiem, że H-D miał najlepszą oprawę w postaci płci pięknej :D Z tego co pamiętam to jest właśnie zdjęcie z tej wystawy.

Nawet najwięksi fani japońskich szlifierek podziwiali amerykańskie motorki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2005 roku byłem na wystawie moto na AWF-ie i powiem, że H-D miał najlepszą oprawę w postaci płci pięknej :D Z tego co pamiętam to jest właśnie zdjęcie z tej wystawy.

Nawet najwięksi fani japońskich szlifierek podziwiali amerykańskie motorki :wink:

Ja równiez spędziłem tam trzy bolesne dni. :twisted: Tak, te zdjęcia są z tego stoiska, popełnione przeze mnie przy jakiejśc specjalnej sesji - normalnie panie nie miały ochoty tak pozować. :twisted:

 

Ja będę się tam kręcił gdzieś, mamy stoisko, ale nawet nie wiem jaki numer itd. Nic nie wiem... Będę polował na Forumowiczów. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...