Skocz do zawartości

Slajdem po rądzie w biały dzień? Debilizm, czy rozsądek?


arno

Rekomendowane odpowiedzi

arno, narzekasz na mnie, a sam nie chcesz podjąć dysputy o trafności słowa.

Malpiszonie jeden dolnoslaski, to ze autor ksiazek o Breslau dostal nagrode szalona literacka, a ja ksiazki czytalem, wcale nie oznacza, ze masz prawo czepiac sie moich siwych wlosow, to znaczy mnie zaczepiac bezczelnie.

Calkiem jest mozliwe, ze czytajac twoj pierwotny tekst uznałem, żeś użył słowa jestestwo w kontekście istnienia. Ale skoro pisałeś jedynie o swojej duszy zmiennej, kajam się ( mozliwe jest że po zajrzeniu do słownika, zmieniłeś post factum koncepcję semantyczną, ale to nie wazne, gdyz jest to teza nie do udowodnienie - NDU)

Wniosek: Chleb z dżemem palce lizać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba mnie było obudić z letargu, to bym zajażył, że trzeba się zebrać i jechać

Masz szanse sie poprawic :arrow: 19 luty w Wieliczce jest KJS ku pamieci Kuliga i Bublewicza, na ktory zjedzie sie wszystko na to wskazuje duza czesc forum :) Mysle ze bialy zaturbiony antyk moglby ostro w klasyfikacji generalnej namieszac :twisted:

SORY! Nie offtopiczyć mi tu o rajdach. Z tymi tematam,i do watkow sportowych. Moderator, prosze o akcje./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerkając w profil Twój policzyłem na liczydłach, że masz lat 22 (jeżeli pomyliłem się o więcej niż 10 - wybacz - w moim wieku to się zdarza).

 

:shock: :shock: :shock:

Ale z uwagi na okoliczności, oraz zacunek dla siwej głowy, wybaczam. :twisted:

 

 

Ale sam w niepewności, czy przypadkem ktoś niecnie się pod mój profil nie podszył, sprawdziłem i u mnie jest OK...... :roll:

:mrgreen:

 

 

Tak coś przeczuwałem jak tego posta pisałem, że mi się paciorki na liczydłach poprzesuwały - pewnie wtedy jak kocyk sobie poprawiałem.

Cóż, starość nie radość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, starość nie radość...

 

Gal, nie przejmuj się, nie jesteś sam. Co prawda do dinozaurów się chyba jeszcze nie łapię, ale do dajmy na to mastodontów, czy innych mamutów to już z pewnością tak.

Tylko patrzeć, jak o poradę się zwrócę, jaki kocyk najlepszy na zimowe wieczory.

Oczywiście w wieczory już po przejażdżce slajdami! :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. 30 lat temu "upalałem" wraz z kolegami pojazdy (...) w Lasach Oliwskich wokół Gdańska. Zaowocowało to zwiększeniem obrotów blacharni okolicznych, kilkoma ewakuacjami z samochodów typu "To ja, wasz kapitan okrętu podwodnego", jedną zaledwie złamaną ręką kierowcy i jednym kalectwem pieprzonego grzybiarza któremu się zachciało zbierać grzyby o piątej nad ranem. No i wyrokiem 2 lat w zawieszeniu dla kolegi który miał pecha trafić na tego grzybiarza.

 

Dobre :mrgreen:

 

Grzybiarz chyba był innego zdania...

 

No dobra, Aniele z Najniższego Poziomu Nieba. Jednak zaliczasz się do Aniołów Niebiańskich a nie Piekielnych. Różnica radykalna - mój błąd i skutek lenistwa w studiowaniu Pisma. Wydawało mi się, że Azrael jednak dołączył do Lucyphera, a okazało się (Google), że nie.

??

Ale ten Azrael to jest Azrael z tej "późniejszej tradycji" - a tam już (chyba) Lucyfera nie było...?

 

Bo Azrael z żydowskiej tradycji to chyba po prostu Ezdrasz?

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już był się zmył "na dół".

 

 

No tak ale ogólnie jest tylko już gdzie indziej.

 

 

Ale Ty to jesteś ten Azrael "obserwujący i zapisujący", nie...?

 

Wg. jeszcze innych opisów taki Azrael co ma zakrwawione skrzydło i cieknacą po policzku łzę i łazi z ognistym mieczem gniewu bożego. A no i sprzątnął pierworodnych Egiptu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Azrael to jest Azrael z tej "późniejszej tradycji" - a tam już (chyba) Lucyfera nie było...?

Nie było, bo?

Bo:

No dobra, Aniele z Najniższego Poziomu Nieba. Jednak zaliczasz się do Aniołów Niebiańskich a nie Piekielnych. Różnica radykalna - mój błąd i skutek lenistwa w studiowaniu Pisma. Wydawało mi się, że Azrael jednak dołączył do Lucyphera, a okazało się (Google), że nie.

Z ciekawości poszperałem w Google (Googlu?) i z tym "Azraelem dołączającym do Lucyphera" wyszło mi trochę tak, jakby w bajce o Czerwonym Kapturku pojawił się nagle Sindbad Żeglarz... - stąd pytanie.

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...