Skocz do zawartości

Slajdem po rądzie w biały dzień? Debilizm, czy rozsądek?


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się ta dyskusja, aż boję sią coś napisać.

Ja tez się cieszę jak przechodnie uciekaja jak jadę :D Oczywiście jak przechodzą na czerwonym. :wink: Takie ruchome szykany. Ale jak by mi ktoś tak zrobił jak przechodzę jak bym dopadł...

Tacy jesteśmy dzielni. :?

Fajnie jest slajdem ale jednak chyba nie na rondzie, no przez ten las w nocy po lodzie, albo przez wiochy o 2 w nocy? To wszystko przez to, że zamkneli zajezdnię.

MODERATOR !! Można zamykać, dziadki wymiękły Twisted Evil

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Loucyphre, niech piszą.

Uprzejme podziękowania składam. Zawszeć to łaska.

 

Młodzież musi się wyszaleć!

 

Wiesz jak mi miło, jak mnie ktoś do młodzieży zalicza? Ostatni raz zdarzyło mi sie to, kiedy dzisiejsza młodzież jeszcze w pieluchach chodziła! :wink:

 

No, bez jaj! Przedszkolaki to jeszcze nie młodzież jest. Chyba, że znowu nie nadążam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest slajdem ale jednak chyba nie na rondzie, no przez ten las w nocy po lodzie, albo przez wiochy o 2 w nocy? To wszystko przez to, że zamkneli zajezdnię

 

I kto to mówi......... :roll: :twisted::mrgreen:

 

No, bez jaj! Przedszkolaki to jeszcze nie młodzież jest. Chyba, że znowu nie nadążam...

 

No chyba nie. :wink:

Chodzi o to, że jak wpisywano mnie w ktegorię "młodzież", to było to taki czas temu, że osoby dzisiaj zaliczające się do młodzieży, były jeszcze na etapie raźnego raczkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocyk Ci spadł, żeś taką twardą rewanżystowską postawę przyjął ? ;)

 

Już sobie kocyk podciągnąłem, w kolana mi ciepło, ale nadal nie widzę rzeczowej odpowiedzi drugiego Anioła Piekieł na temat bezpieczeństwa pokonywania zakrętów slajdem - to mi się nudzi i z Tobą gadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi żle przez Was pojęte bezpieczeństwo ? Ja to robię w miarę bezpiecznie i sprawia mi to obłędną frajdę , inni może nie. Jak będzie mi chorobliwie zależało na "bezpieczeństwie" to sobie bunkier zbuduję i tyle. Panowie przesadzacie z tym , w życiu liczy sie również fun nie tylko "safety". Możesz przestać jesć mięso, pić alkohol itd., a zginiesz trafiony martwym gołębiem. To wszystko sa czynniki ryzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez to, że zamkneli zajezdnię.

A mi dzisiaj charlie mowil ze otwieraja co niedziela od 10.00 do 14.00 a dla grup zorganizowanych za jakas oplata wynajmuja do bólu :DPiotr jechalismy z Magurskiego taka trasa ze jak bys ja zobaczyl to az strach sie bac :mrgreen: Niedaleko Gorlic trasa pare kilometrow a na niej z 8 pelnych nawrotow 180 stopni + masa dosyc ciasnych zakretow i duzooo sniegu :mrgreen: Jedyny problem poza widocznoscia :lol: to brak stacji benzynowej w okolicy :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, jakbys widział jak jechaliśmy tą trasa my to byś musiał prać spodnie

hehe trasa strasznie kuszaca ale my akurat na kazdym zakrecie spotykalismy kogos z na przeciwka, ale jak czytam ten temat i znam zycie to 75% osob na tym forum to nie przeszkadzaloby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto to mówi......... Rolling Eyes Twisted Evil Mr. Green

wiem przesadziełm zdarza się, ale ciiii :mrgreen:

Piotr jechalismy z Magurskiego taka trasa ze jak bys ja zobaczyl to az strach sie bac Mr. Green Niedaleko Gorlic trasa pare kilometrow a na niej z 8 pelnych nawrotow 180 stopni + masa dosyc ciasnych zakretow i duzooo sniegu Mr. Green

Ja to w ogole jakiś przestawiony ostatnio jestem. W piatek z Kuba -(kolegą) jechałem go zawieść bo Bembnów jechał serwisować, a sam na rajd nie pojechalem. Normalnie starość czy co?

A w piątek ponoć na nocnych odcinkach ci źli kibice pochodnie przy drodze postawili, ale było.... Trzeba mnie było obudić z letargu, to bym zajażył, że trzeba się zebrać i jechać :wink: A jeszcze te zakręty, nie no wyłączam komputer nie mogę tego czytać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No, bez jaj! Przedszkolaki to jeszcze nie młodzież jest. Chyba, że znowu nie nadążam...

 

No chyba nie. :wink:

Chodzi o to, że jak wpisywano mnie w ktegorię "młodzież", to było to taki czas temu, że osoby dzisiaj zaliczające się do młodzieży, były jeszcze na etapie raźnego raczkowania.

 

Zerkając w profil Twój policzyłem na liczydłach, że masz lat 22 (jeżeli pomyliłem się o więcej niż 10 - wybacz - w moim wieku to się zdarza). Z perspektywy swoich, niedawno ukończonych lat 96-ciu, wiek takowy zaliczam do wieku młodzieżowego. Mylę się zapewne głęboko, gdyż obecna młodzież liczy sobie wiosen 9-12 zapewne, a 22 lata to wiek dojrzały, doświadczeniem i dojrzałością nabrzmiały. Przepraszam zatem za tak lekkomyślne do młodzieży zaliczenie. Poprawię się.

 

Miałbym jednak jedną prośbę;

proszę (jeżeli to możliwe), wydrukować sobie dyskusję niniejszą i włożyć w kopertę z napisem "OTWORZYĆ 12 LUTEGO 2026 ROKU" jak będziesz miał Waszmość lat 42 - mizerny to wiek, ale zawsze coś.

 

No i wtedy dopisać komentarz do tego wątku...

 

Pzdr.

Gal

 

PS. 30 lat temu "upalałem" wraz z kolegami pojazdy typu Skoda 100S, BMW2000, Triumph Spitfire MKII i przede wszystkim PF 125p w Lasach Oliwskich wokół Gdańska. Zaowocowało to zwiększeniem obrotów blacharni okolicznych, kilkoma ewakuacjami z samochodów typu "To ja, wasz kapitan okrętu podwodnego", jedną zaledwie złamaną ręką kierowcy i jednym kalectwem pieprzonego grzybiarza któremu się zachciało zbierać grzyby o piątej nad ranem. No i wyrokiem 2 lat w zawieszeniu dla kolegi który miał pecha trafić na tego grzybiarza.

 

Tak że wiem, o czym mówię.

 

Wszystkiego dobrego życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mnie było obudić z letargu, to bym zajażył, że trzeba się zebrać i jechać

Masz szanse sie poprawic :arrow: 19 luty w Wieliczce jest KJS ku pamieci Kuliga i Bublewicza, na ktory zjedzie sie wszystko na to wskazuje duza czesc forum :) Mysle ze bialy zaturbiony antyk moglby ostro w klasyfikacji generalnej namieszac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tu jakiś drugi anioł piekieł? Ja zwykle rozpoznaję upadłych pobratymców....

 

No dobra, Aniele z Najniższego Poziomu Nieba. Jednak zaliczasz się do Aniołów Niebiańskich a nie Piekielnych. Różnica radykalna - mój błąd i skutek lenistwa w studiowaniu Pisma. Wydawało mi się, że Azrael jednak dołączył do Lucyphera, a okazało się (Google), że nie.

 

To znaczy, że masz może szansę. I tłumaczy brak odpowiedzi - jednak w Niebie trzeba się liczyć z tym, co się robi (mówi)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.... My tu se gadamy, ale tak na prawdę, to co my mlutcy tam wiemy o bokach....... :roll:

 

http://video.google.com/videoplay?docid ... ford+crash

 

Bok na zakręcie to pikuś! Wyższa szkoła, to jechać bokiem już kilkadziesiąt metrów przed nim! :wink:

 

Gigi Galli takie patenty stosował na suchym asfalcie Nkowym Miśkiem :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. 30 lat temu "upalałem" wraz z kolegami pojazdy typu Skoda 100S, BMW2000, Triumph Spitfire MKII i przede wszystkim PF 125p w Lasach Oliwskich wokół Gdańska. Zaowocowało to zwiększeniem obrotów blacharni okolicznych, kilkoma ewakuacjami z samochodów typu "To ja, wasz kapitan okrętu podwodnego", jedną zaledwie złamaną ręką kierowcy i jednym kalectwem pieprzonego grzybiarza któremu się zachciało zbierać grzyby o piątej nad ranem. No i wyrokiem 2 lat w zawieszeniu dla kolegi który miał pecha trafić na tego grzybiarza.

 

Dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz mam wrażenie że piszesz o serpentynach na przełęczy Małastowskiej - jestem w stanie wymienić 3 stacje benzynowe w promieniu jakichś 10 kilometrów

No zapewne za duzo takich tras nie ma wiec to musi byc to jak byslimy na tym samym rajdzie :) 3 stacje.... czyli wlasciciele dobrze wiedzieli o co tam chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 stacje.... czyli wlasciciele dobrze wiedzieli o co tam chodzi :mrgreen:

 

Gorlicki Statoil przeżywał mocne oblężenie Subarami podczas Plejad :mrgreen:

O tak, nie zapomnę napiętej atmosfery podczas tankowania w trakcie "rajdu", kiedy czas gonił, a były problemy z zatankowaniem :mrgreen:

 

arno, narzekasz na mnie, a sam nie chcesz podjąć dysputy o trafności słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerkając w profil Twój policzyłem na liczydłach, że masz lat 22 (jeżeli pomyliłem się o więcej niż 10 - wybacz - w moim wieku to się zdarza).

 

:shock: :shock: :shock:

Ale z uwagi na okoliczności, oraz zacunek dla siwej głowy, wybaczam. :twisted:

 

 

Ale sam w niepewności, czy przypadkem ktoś niecnie się pod mój profil nie podszył, sprawdziłem i u mnie jest OK...... :roll:

:mrgreen:

 

wydrukować sobie dyskusję niniejszą i włożyć w kopertę z napisem "OTWORZYĆ 12 LUTEGO 2026 ROKU" jak będziesz miał Waszmość lat 42 - mizerny to wiek, ale zawsze coś.

 

No i wtedy dopisać komentarz do tego wątku...

 

Hmmmm, obawiam się, że w tej sytuacji dopiszę ten komentarz znacznie prędzej, niż się spodziewasz! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...