Skocz do zawartości

Slajdem po rądzie w biały dzień? Debilizm, czy rozsądek?


arno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...)to by jeżdziła bokowcem po zakrętach, rądach i to w ruchu i w biały dzień.

To ja sie pytam, czy my wszystkie jesteśmy debilami?

 

Eeeeee, no zdarza mi się to raczej zdecydowanie dość często..... :wink:

I prosze o łągodny wymiar kary, lub tylko diagnozy, bo obiecują, że to się będzie dalej nagminnie powtarzało! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ARNO!!! Ja rozumiem, że Ty masz teraz etap prywatnej wojny z Morderatorstwem, bywa. Ale "rądo", w dodatku w temacie topiku, to jest zdecydowanie zbyt ciężka artyleria na tę wojenkę. Bo że to złosliwy strzał, mający na celu namieszanie w głowach co mniej ortograficznym forumowiczom, to ja nie wątpię... No i teraz jeden z trzecim patrzy - przyswaja - i zaraz zacznie mnie tu tfffurczo stosować. I forum zaroi się od rąd.

Będziesz Pan od tego szczęśliwszy, Panie Arno...?

 

2. Ad rem. Na szczęście nie umiem jeździć bokiem, to znaczy umiem, ale nie tak, żeby tym bokiem samochód ZAWSZE jechał tam, gdzie ja chcę, a nie tam, gdzie mu się akurat spodoba. W związku z powyższym, w ruchu codziennym boków nie stosuję. A jakbym umiał? Hmmmm... Chyba bym stosował :twisted: , zwłaszcza w ramach tzw. trzeciej młodości... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi pod pasowałeś z tematem ARNO.

Wiadomo, że jazda bokami może (ale nie musi) zwiększyć ryzyko spowodowania wypadku. To zależy od umiejętności kierowcy, ale nawet najlepszemu kierowcy zdarzają się wpadki bo zawsze szuka granicy swoich możliwości.

Ja nie uważam się ani za mistrza świata, ani za bezmyślną osobę, w końcu za coś dostałem to inż. mgr przed nazwiskiem, ale dziś udowodniłem, po raz kolejny, że są chwile, kiedy zamieniam się w idiotę.

Dzisiaj odebrałem samochód z warsztatu. Naczekałem się trochę, bo części od ręki nie było, więc stęskniony "boków" postanowiłem zrobić test drive. Bardzo fajnie się bawiłem, aż za którymś razem przesadziłem i wylądowałem w rowie. Na szczęście bawiłem się poza terenem zabudowanym i nic się nikomu, ani niczemu nie stało, ale niesmak pozostaje.

Tak wiec „boków” jak najwięcej, ale a głową.

Nadzieja matką głupich, ale mam taką, że Policja to też kiedyś zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem debilem i jest mi z tym dobrze :mrgreen:.

 

A tak na poważniej: ja po mieście staram się jeździć dość spokojnie, bo manewry, jakie ludzie robią, powodują, że włosy stają mi dęba :twisted:.

 

Nie mówiąc już o tym, że jeszcze jestem za słaby szofer, żeby całe rondo na raz przejechać slajdem (360 stopni). Ale się nie poddaję, trenuję i wierzę, że jeszcze nie raz zrobię taką akcję 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW JA MYSLE ZE ROSSADEK no bo na przyklad jedzie miszcz bokiem wpada w poslisk a na przystanku alotobusowyn np grupa leppera albo giertyha stoi i .... ciah po grupie tak wiec rossadek arnusiu zdecydowanie.tysz tak musimy od jutra.tylko debil majac szypkie auto jedzie normalnie.no bo inaczej np jarysa bym se kupil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczyfisiće, rze rozsondek ! To normalne zahofanie takih miszczuf rajdofych iakie som na tym forómie, po one umieiom, po som miszcze, a jak ktosi nei ie miszcz rajdofy to ni bendźe na tym forómie, e ? Co za trendentoctyine pytanie. Sam iesteź debillol. Iak byź nei był to ty by błendóf ine opił.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ARNO!!! Ja rozumiem, że Ty masz teraz etap prywatnej wojny z Morderatorstwem, bywa. Ale "rądo", w dodatku w temacie topiku, to jest zdecydowanie zbyt ciężka artyleria na tę wojenkę. Bo że to złosliwy strzał, mający na celu namieszanie w głowach co mniej ortograficznym forumowiczom, to ja nie wątpię... No i teraz jeden z trzecim patrzy - przyswaja - i zaraz zacznie mnie tu tfffurczo stosować. I forum zaroi się od rąd.

Będziesz Pan od tego szczęśliwszy, Panie Arno...?

 

2. Ad rem. Na szczęście nie umiem jeździć bokiem, to znaczy umiem, ale nie tak, żeby tym bokiem samochód ZAWSZE jechał tam, gdzie ja chcę, a nie tam, gdzie mu się akurat spodoba. W związku z powyższym, w ruchu codziennym boków nie stosuję. A jakbym umiał? Hmmmm... Chyba bym stosował :twisted: , zwłaszcza w ramach tzw. trzeciej młodości... :wink:

\Ja wiedzialem, ze letko nie budiet, ze mie sie oberwie jak sopel z dachu. Ale zeby tak od razu, po gramatyce jechac? i w ogole?

A co ja wienien jestem?

Ze wlasciwie podjalem przedwstepna decyzje o zakupie auta i sie zdecydowalem jakie i tylko koloru szukam, bo nie chce BLUE, a nie wiem czy inne kolory ze skrzydlami dobrze graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważniej: ja po mieście staram się jeździć dość spokojnie, bo manewry, jakie ludzie robią, powodują, że włosy stają mi dęba.

 

He, he - skąd mogłem wiedzieć, że będę musiał sam siebie cytować i że tak szybko znajdę dowód na słuszność twierdzenia, że po mieście to jednak trzeba wolno, bo ludzie robią dziwne manewry... :roll: :twisted:

 

Więcej szczegółów - tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=229923#229923

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem debilem i jest mi z tym dobrze :mrgreen:.

 

Ja tez, ja tez ! :wink:

A tak na poważniej: ja po mieście staram się jeździć dość spokojnie, bo manewry, jakie ludzie robią, powodują, że włosy stają mi dęba :twisted:.

 

Po miescie, szczegolnie w scisku to i owszem zgadzam sie, na dodatek sluzbowym zaturbionymdieslem :)

Ale juz w nocy ... To tak nie zawsze ... Od jakiegos czasu brakuje mi rajdowki, bylo milo wytoczyc o 1 w nocy auto z garazu, poryczec po miescie i za miastem na jakims OeSie ...

 

Jestem

Nie mówiąc już o tym, że jeszcze jestem za słaby szofer, żeby całe rondo na raz przejechać slajdem (360 stopni). Ale się nie poddaję, trenuję i wierzę, że jeszcze nie raz zrobię taką akcję 8).

 

Mi sie udalo co nie znaczy ze jestem dobry szofer, mam swiadomosc swoich brakow w jezdzie i mam duzo pokory do samochodu ...

Wydaje mi sie ze to najwazniejsze ... Nie sztuka wsiasc do auta napedzic sie i na pierwszym winklu pourywac kola na krawezniku albo zdjac czyjes auto z zatoczki... Sztuka jest jezdzic szybko i na tyle sensownie by nie zrobic sobie a w szczegolnosci innym krzywdy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu brakuje mi rajdowki, bylo milo wytoczyc o 1 w nocy auto z garazu, poryczec po miescie i za miastem na jakims OeSie ...

 

Ty przynajmenij masz odpowiednie drogi :-( Na Mazowszu MASAKRA.

Ja przepraszam, jaka masakra?? Na mazowszu? Azrael, przeciez tuz obok ciebie ( szkoly) sa tak cudne trasy. Przykładowo.

Zaczynasz na karowej na dole, jedziesz znanymi sobie slajdowymi sposobami na góre, pełnym gazem walisz w lewo w krakowskie i zaraz potem w prawo w krolewska, na najblizszych swiatlach przed victoria w prawo. Dno. I w traugtta w lewo. Prosta do Krakowskiego, tam wpadasz obok kopernika w lewo i potem zaraz w prawo i przecinasz swietokrzyska, potem kopernika pod góre, zaraz w lewo i potrem w prawo w szopena czy jak jej tam, okrazasz budeynek spoldzielni PANu , na przeciwko (kina)skarpy lekko w lewo i zaraz w prawo i zaraz w lewo a potem to juz proscizna w lewo w foksal i rura do konca, nawrot w SARpie i meta przy skrecie w kopernika.

jak pojedziesz noca, okolo drugiej, to mozesz leciec nie patrzac na ruch. NNajwyzej jakis dzwon.

Moge rowniez sugerowac interesujace trasy na sadybie, w konstancinie, gornym mokotowie, i w innych rejonach cetrum.

Rozumiem ze trasa numer jeden jest wolna i nie moze dac pelnej satysfakcji wymagajacemu adeptowi rajdowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...