Skocz do zawartości

Fakt czy mit ?


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

O ile mnie pamięć nie myli to 1997 rok. Wcześniej były wersje specjalne np Legacy Hubertus.

 

To faktycznie, z 10 tysiączkami to nie da rady OBK.

A Hubertusa to kojarzę Imprezę z tamtych lat. Aflinta gdzieś wkleił link do niemieckiej strony Subaru i tam widziałem fotki tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał/zna ten samochód ?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C549110

 

 

.

 

samochod wisi w necie od okolo 5 miesiecy. Cena zaczynala sie od bodajze 11.500. Ostatnio chyba czlowieka przypililo - albo zrozumial, ze ceny dyktuje rynek, a nie sprzedajacy, wiec zjechal na 8.500. Ogladac nie ogladalem - ale warto oprocz zwyczajowego sprawdzenia stanu technicznego blacharki i silnika zajrzec do AT. W tym wieku moze sie zaczac lekko sypac - a wtedy wymiana na inna ( bo naprawa droga) albo MT :)

Pozdrawiam

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty, auto kupione. Impreza 1.8 LS kombi. Od kobiety, cała teczka kwitów, dwa komplety opon. Pani dbała o auto, wymieniała co trzeba regularnie, na co są kwity. Mimo to zostało przetrzepane na stacji. Jedyna usterka - lekkie luzy na łącznikach stabilizatora. Na samym końcu właścicielka chciała się pożegnać z "ukochanym autkiem" :mrgreen: Po wyprawie do rodziców na wieś (daleko od cywilizacji, śnieg 30 cm), jestem zachwycony. A życie zweryfikuje resztę...

 

Teraz będę was męczył o szczegóły techniczne, np. jak wymienić żarówkę podświetlenia środkowego pokrętła temperatury, albo żarówkę pozycyjnych :)

 

Miło mi stać się jednym z Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie o to. Wpadka, nie wiem skąd mi się te drążki wzięły, może myślałem o czymś innym

 

 

Spoko zastanawiałem się o jaką część zawieszenia może Ci chodzić. POczytaj wątki o łącnzikach sporo tego było na forum.

 

Miłej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...