Skocz do zawartości

Czy ta GT wyglada na oryginalna?


kataryniarz

Rekomendowane odpowiedzi

2000r GT już chyba nie powinien mieć halogenów w zderzaku...?

 

Bardziej zlep różnych wersji Imprezy z różnych okresów. Choć wygląda poprawnie.

"Nie JDMy" - mnie przerażają.

 

Podejrzewam, że gdybym kupił Imprezę z pomarańczowymi lampami pierwszym zakupem byłyby lampy, drugim rozrząd :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i ładne, ale ja potrzebuje auta w miare niezawodnego(oczywiscie na tyle na ile mozna tego oczekiwac

po 12 letnim aucie), a nie składaka. Obecność elementów JDM powoduję, że u mnie pojawiaja sie wątpliwości:

- czy cale nadwozie to jdm? w takim razie musiała byc przekładka kierownicy, to mogło byc porządnie lub mniej wykonane,

jeśli mniej to bedzie cierpniec niezawodność

- auto było uszkodzone z tyłu i zostało naprawione częsciami z JDM'ma, a nie ja nie lubie aut powypadkowych, a już szczególnie naprawianych

z użyciem częsci jakie "pan Heniek" miał właśnie pod ręką.

 

-- Pn mar 12, 2012 3:26 pm --

 

2000r GT już chyba nie powinien mieć halogenów w zderzaku...?

 

Bardziej zlep różnych wersji Imprezy z różnych okresów. Choć wygląda poprawnie.

"Nie JDMy" - mnie przerażają.

 

Podejrzewam, że gdybym kupił Imprezę z pomarańczowymi lampami pierwszym zakupem byłyby lampy, drugim rozrząd :twisted:

 

Mógłbyś rozwinąć dwa ostatnie zdania ;-)

Co jest przerażającego w "nie JDM'ach"? Czy w JDM nie trzeba zmieniac rozrządu? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest przerażającego w "nie JDM'ach"? Czy w JDM nie trzeba zmieniac rozrządu? ;-)

Są bardzo bardzo brzydkie w porównaniu do JDM.

Druga sprawa, że lampy "nie JDM" można kupić za 150-200zł a JDM kosztują 1000zł i ciężko je dostać. Nie sądzę, żeby Pan Heniek miał takie pod ręką i wkładał aby naprawić samochód jak najtańszym sposobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kataryniarz, a ja proponuje wziąć sie do roboty i poczytać forum zanim zaczniesz zadawać tak absurdalne pytania :roll:

 

NIe ukrywam, nie ma doswiadczenia z imprezami, wiec moja wiedza nie jest duza. Forum czytuje, ale calego nie sposob przeczytac, majac ograniczone

zasoby czasowe.

Btw. ktore z moich pytan bylo, az tak bardzo absurdalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kataryniarz, nie przejmuj się... po jakimś czasie na forum zaczniesz wychwytywać co jest na poważnie a co "nie do końca"!

 

Podejrzewam, że gdybym kupił Imprezę z pomarańczowymi lampami pierwszym zakupem byłyby lampy, drugim rozrząd

 

to była ironia więc to pytanie

----->

 

Czy w JDM nie trzeba zmieniac rozrządu?

 

było absurdalne :wink:

 

głowa do góry i powodzenia przy zakupie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy cale nadwozie to jdm? w takim razie musiała byc przekładka kierownicy, to mogło byc porządnie lub mniej wykonane,

jeśli mniej to bedzie cierpniec niezawodność

 

jezeli jest "europejski" VIN (czyli nie krotki :lol: ) to nie masz sie czego obawiac.

 

- auto było uszkodzone z tyłu i zostało naprawione częsciami z JDM'ma, a nie ja nie lubie aut powypadkowych, a już szczególnie naprawianych

 

zapytaj sie pana czy ma zdjecia z dzwony,wgnioty, cokolwiek, zebys mial podglad na zniszczenia, zarysowania, etc.

 

Mnie śmiesza takie rzeczy jak "Łooooooooooo kurrrrrrr... felgi malowane ! KUR ! pewnie pobiem je prał." a niektorzy, jak np ja. Lubie miec ladne felgi i oddaje je co roku do piaskowania, prostowania i malowania :mrgreen:

 

Pierwsze co, musisz jechac i ogladnac samochod ... Wille mozesz kupic przez kup teraz ale samochod musisz ogladnac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w potocznym przyjęciu biało-czerwonych.

 

Wiadomo, że wychodziły type-r'y, coliny i inne wersje na pomarańczowych kierunkach, co nie zmienia faktu, że biało czerwone zacniej wyglądają i tu ciężko polemizować w szeroko pojętej zasadzie o gustach.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...