Jump to content

Czy ta GT wyglada na oryginalna?

kataryniarz
 Share

Recommended Posts

2000r GT już chyba nie powinien mieć halogenów w zderzaku...?

Bardziej zlep różnych wersji Imprezy z różnych okresów. Choć wygląda poprawnie.

"Nie JDMy" - mnie przerażają.

Podejrzewam, że gdybym kupił Imprezę z pomarańczowymi lampami pierwszym zakupem byłyby lampy, drugim rozrząd :twisted:

Moze i ładne, ale ja potrzebuje auta w miare niezawodnego(oczywiscie na tyle na ile mozna tego oczekiwac

po 12 letnim aucie), a nie składaka. Obecność elementów JDM powoduję, że u mnie pojawiaja sie wątpliwości:

- czy cale nadwozie to jdm? w takim razie musiała byc przekładka kierownicy, to mogło byc porządnie lub mniej wykonane,

jeśli mniej to bedzie cierpniec niezawodność

- auto było uszkodzone z tyłu i zostało naprawione częsciami z JDM'ma, a nie ja nie lubie aut powypadkowych, a już szczególnie naprawianych

z użyciem częsci jakie "pan Heniek" miał właśnie pod ręką.

-- Pn mar 12, 2012 3:26 pm --

2000r GT już chyba nie powinien mieć halogenów w zderzaku...?

Bardziej zlep różnych wersji Imprezy z różnych okresów. Choć wygląda poprawnie.

"Nie JDMy" - mnie przerażają.

Podejrzewam, że gdybym kupił Imprezę z pomarańczowymi lampami pierwszym zakupem byłyby lampy, drugim rozrząd :twisted:

Mógłbyś rozwinąć dwa ostatnie zdania ;-)

Co jest przerażającego w "nie JDM'ach"? Czy w JDM nie trzeba zmieniac rozrządu? ;-)

Co jest przerażającego w "nie JDM'ach"? Czy w JDM nie trzeba zmieniac rozrządu? ;-)

Są bardzo bardzo brzydkie w porównaniu do JDM.

Druga sprawa, że lampy "nie JDM" można kupić za 150-200zł a JDM kosztują 1000zł i ciężko je dostać. Nie sądzę, żeby Pan Heniek miał takie pod ręką i wkładał aby naprawić samochód jak najtańszym sposobem.

kataryniarz, a ja proponuje wziąć sie do roboty i poczytać forum zanim zaczniesz zadawać tak absurdalne pytania :roll:

NIe ukrywam, nie ma doswiadczenia z imprezami, wiec moja wiedza nie jest duza. Forum czytuje, ale calego nie sposob przeczytac, majac ograniczone

zasoby czasowe.

Btw. ktore z moich pytan bylo, az tak bardzo absurdalne?

kataryniarz, nie przejmuj się... po jakimś czasie na forum zaczniesz wychwytywać co jest na poważnie a co "nie do końca"!

Podejrzewam, że gdybym kupił Imprezę z pomarańczowymi lampami pierwszym zakupem byłyby lampy, drugim rozrząd

to była ironia więc to pytanie

----->

Czy w JDM nie trzeba zmieniac rozrządu?

było absurdalne :wink:

głowa do góry i powodzenia przy zakupie :!:

- czy cale nadwozie to jdm? w takim razie musiała byc przekładka kierownicy, to mogło byc porządnie lub mniej wykonane,

jeśli mniej to bedzie cierpniec niezawodność

jezeli jest "europejski" VIN (czyli nie krotki :lol: ) to nie masz sie czego obawiac.

- auto było uszkodzone z tyłu i zostało naprawione częsciami z JDM'ma, a nie ja nie lubie aut powypadkowych, a już szczególnie naprawianych

zapytaj sie pana czy ma zdjecia z dzwony,wgnioty, cokolwiek, zebys mial podglad na zniszczenia, zarysowania, etc.

Mnie śmiesza takie rzeczy jak "Łooooooooooo kurrrrrrr... felgi malowane ! KUR ! pewnie pobiem je prał." a niektorzy, jak np ja. Lubie miec ladne felgi i oddaje je co roku do piaskowania, prostowania i malowania :mrgreen:

Pierwsze co, musisz jechac i ogladnac samochod ... Wille mozesz kupic przez kup teraz ale samochod musisz ogladnac :wink:

Oczywiście w potocznym przyjęciu biało-czerwonych.

Wiadomo, że wychodziły type-r'y, coliny i inne wersje na pomarańczowych kierunkach, co nie zmienia faktu, że biało czerwone zacniej wyglądają i tu ciężko polemizować w szeroko pojętej zasadzie o gustach.

:D