Skocz do zawartości

Przekładka Subaru Impreza GD STI


JunioreX

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać,

Aby nie zakładać kolejnych wątków..

Warto, brać 99'GT WRX RA Limited, z Anglii w cenie 40k. i przekładać w PL.

Dzięki za info..

Jesli jesteś pasjonatem to myśle ze warto choć problemów nie jest mało mój RA rodem ze swojej ojczyzny przekłada sie od 26stycznia 2016 roku i końca raczej nie widać cena tego zabiegu tez nie mała. Oryginał to juz nie bedzie wiec na wartości tez pewnie troche straci choć z tym to nigdy nie wiadomo. Radzę jak koledzy jesli przekładać to nie oszczędzać na częściach i dobrym fachowcu bo to sie zemści. Jak ktoś na naszym forum ładnie napisał " życie jest za krótkie żeby jeździć nudnymi samochodami" wiec jesli Cie kręcą limitowane wersje subaryn masz troche kasy i dużo cierpliwości to Walcz :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

od 26stycznia 2016 roku i końca raczej nie widać cena tego zabiegu tez nie mała.

Cały czas się zastanawiam, czy nie pozostać przy szukaniu dalej u Nas. 

no to grubo.. niezły czas..

po cichu liczyłem aby z przekładką jak się zdecyduje zamknąć się w 10k, ale to też nic pewnego.. budżet jest niewielki.. z czasem raczej mi sie nie śpieszy..

po roku poszukiwań Gt'ka takie "pomysły" mi już przychodzą.. ;)

To życzę Ukończenia projektu zgodnie z założeniami :)

U Nas jak już coś się pojawi to cenowo rożnie to wygląda jak wiemy >60k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z przekładką jak się zdecyduje zamknąć się w 10k

 Są teoretycy co za tyle  robili :)

 

 

U Nas jak już coś się pojawi to cenowo rożnie to wygląda jak wiemy >60k.

Bo przekładka :) ale będa droższe , bo jest tego już bardzo mało , to robi się już tak jak z EVO 6 czy nawet TME 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jaca777 , u mnie trwa to tyle bo mechanicy nie maja czasu za bardzo ale określili ze od zabrania sie do projektu to musza mieć ok 4 miesiące , nooo powiem Ci tez tak jak darecki1981 10 tyś może byc mało... Przygotuj sobie tak z 15 a w zasadzie to nie ma granicy bo przy rozbieraniu tak jak chłopaki pisali zawsze warto cos zrobić, dorobić, wymienić itd. Jesli jednak planujesz z UK sprowadzić to z tego co sie orientuję bez problemu powinieneś zarejestrowac takie autko jako RHD . Myślałeś o takiej opcji? Jakos tragicznie sie tym nie jezdzi. Kiedyś byłem większym zwolennikiem takich aut na naszych drogach ,teraz jak takim posmigalem to troche mniejszym :) ale dla rozsądnego człowieka to powinna byc tylko kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładka mojego GC8 budżetowana była na 20 kPLN, a skoczyło się x1,5. W trakcie prac stwietrdziłem, iż warto wymiec niektóre cześci od razu i zrobic to za jednym razem (rozrząd, sprzęgło, poduszki pod silnikiem) niż czekać, aż się zużyje i tracić czas i pieniądze za dodatkowe rozbieranie i składanie. Raz a porządnie, tak to wdziałem ze swojej strony.

 

Przy okazji też rewizja silnika bo czasem zdarzy się np. UPG:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...