Jump to content
JunioreX

Przekładka Subaru Impreza GD STI

Recommended Posts

witam. mam prośbę, czy mogę prosić o kontakt do Pana [...] , mam Subaru anglika i chcę ją przełożyć. Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

Edited by tzd

....ja tez poproszę o namiary na przekładkę....kolega szuka...:)

A jakie macie doświadczenia z tym [...] ?...

Chętnie posłucham opini..???.

Edited by tzd

ten wątek jest sprzeczny z regulaminem...

O... coś nie tak? czy źle sformułowałem pytanie?...  :) 

Ale pytanie było ogólne a nie personalne...? tak jakbym się spytał o pana Kazia..itd..

tzd są ludzie, którzy przekładają w autoryzowanym serwisie i też mają swoje doświadczenia ;)

jaa przekładałem sam z paroma osobami z doświadczeniem i polecam jak najbardziej. ale mam dośc dobre zaplecze wiec nie było dla mnie zadnego problemu ale jak by miał robić przekładke w domu bez odpowiednich narzędzi itd to wolał bym to oddać firmie i zapłacić za robote 4000 zł. i mieć gotowe bez roboty : )

chyba przekladki mamy z glowy panowie :)mod wczoraj juz mozna rejestr ;)

Podłączę się pod temat, bo czeka mnie część tego przez co przeszedł jego autor.

Nabyłem niedawno bloba WRX przerobionego z angola. Ponieważ auto służyło jako rajdówka-treningówka to przeróbka objęła tylko niezbedne elementy, czyli pedały,kierownica i deska.

Ja chciałbym trochę to ucywilizować i ogarnąć takie rzeczy jak wycieraczki, nagrzewnica - brak, sterowanie szyb, oraz elementy plastikowe. Będę więc wdzięczny za jakieś namiary na miejsca gdzie można kupić potrzebne części (preferowana Polska południowa)

Jeszcze mam pytanie o konwersję wycieraczek. Czytałem że trzeba wymienić jakiś metalowy element w podszybiu, może ktoś podrzucić jakies zdjęcie tego elementu, bo nie wiem o co chodzi dokładnie. Z treści tematu zrozumiałem, że w związku z tym trzeba wyjąć i ponownie zamontować przednią szybę, dobrze rozumiem.

Mam ludzi, którzy się tym zajmą. Ja będę odpowiedzialny za dostawy części więc każda pomoc frumowa mile widziana :)

Na razie wertuję allegro ale świeży jestem w temacie i nie do końca wiem co potrzebne, na co zwrócić uwagę itd.

I jeszcze: czy do bloba pasują rzeczy z bug'a, takie jak wycieraczki, podszybie plastikowe, nagrzewnica...?

Edited by viperski

I jeszcze: czy do bloba pasują rzeczy z bug'a
podłączam się do pytania :)

Jeszcze mam pytanie o konwersję wycieraczek. Czytałem że trzeba wymienić jakiś metalowy element w podszybiu, może ktoś podrzucić jakies zdjęcie tego elementu, bo nie wiem o co chodzi dokładnie. Z treści tematu zrozumiałem, że w związku z tym trzeba wyjąć i ponownie zamontować przednią szybę, dobrze rozumiem.

I jeszcze: czy do bloba pasują rzeczy z bug'a, takie jak wycieraczki, podszybie plastikowe, nagrzewnica...?

Nie jakiś, tylko kawał belki podszybia ;)

Jeżeli chcesz mieć "normalne" wycieraczki, to musisz:

wyciąć ori belkę podszybia (coś w rodzaju dwuteownika z otworami na całej długości), wspawać nową, wymienić mechanizm wycieraczek i silniczek.

Z angola nic nie pasuje, dlatego wszystkie te trzy elementy musisz mieć z "europejczyka".

Głowy nie dam, ale na 99% będą pasować z bloba.

Podłączę się pod temat, bo czeka mnie część tego przez co przeszedł jego autor.

Nabyłem niedawno bloba WRX przerobionego z angola. Ponieważ auto służyło jako rajdówka-treningówka to przeróbka objęła tylko niezbedne elementy, czyli pedały,kierownica i deska.

Ja chciałbym trochę to ucywilizować i ogarnąć takie rzeczy jak wycieraczki, nagrzewnica - brak, sterowanie szyb, oraz elementy plastikowe. Będę więc wdzięczny za jakieś namiary na miejsca gdzie można kupić potrzebne części (preferowana Polska południowa)

Mam ludzi, którzy się tym zajmą. Ja będę odpowiedzialny za dostawy części więc każda pomoc frumowa mile widziana :)

Na razie wertuję allegro ale świeży jestem w temacie i nie do końca wiem co potrzebne, na co zwrócić uwagę itd.

No to wpakowałeś w niezłe bagno :)

Eeee tam...

Bagno od razu.

Napisałem ze chce jedynie trochę ucywilizować wnętrze. Auto bedzie do jeżdżenia okazjonalnie, jak mi ochota przyjdzie.

Juz teraz fajnie się jeździ jednak kłuje w oczy ogolony z plastików środek.

Od biedy wstawię uniwersalną nagrzewnicę, dywaniki z marketu a wycieraczki zostawię angielskie.

Wolałbym jednak najpierw zorientować się czy są szanse podkładania tego na oryginalnych częściach.

Mały offtop - mam dużo częsci z sti04 us, które mogą się przydać do przekładki.

np. wykładzina, kompletna tapicerka, pedały, cała wiązka z kompem stacyjka itp itd ;) 

Krzysiu ,Przez ten wątek chodzą mi po głowie tez zakup Anglika

i przekładka :P
Rob szybciej warsztat to będziesz miał robotę :P

Witam chętnie przyłącze się do dyskusji na temat przekładki . Od jakiegos czasu walcze z przerzuceniem kiery na lewą stronę  w wrx 2005 roku .  Panowie nic strasznego  . Najpoważniejszy zabieg  to znalezienie wszystkich gratów . Ja niby kupiłem u jednego faceta wszystko , ale jak przyszło co do czego  sporo mialem braków . 

Ja niby kupiłem u jednego faceta wszystko , ale jak przyszło co do czego  sporo mialem braków . 

Typowe :)

Dzięki za temat, otwiera oczy i jest przestrogą dla wahających się osób!

Pozdrawiam

Oczywiscie najprosciej kupic drugie auto :D   jesli chodzi o wrxa  jest prosciej  ale z Sti  gorzej .  

Witam, 

Zajmuje się ty ktoś przekładkami " zawodowo" ? Najlepiej z okolic Śląska. Jeśli tak będę wdzięczny za PW

Powitać,

Aby nie zakładać kolejnych wątków..

Warto, brać 99'GT WRX RA Limited, z Anglii w cenie 40k. i przekładać w PL.

Dzięki za info..

przekładać w PL

Polecam poczytać nielegala. Jest tam kilka wątków o przekładkach, najciekawsze są wnioski ludzi, którzy się na to zdecydowali. CZYTAJ UWAŻNIE! 

• Upvote 1