Jump to content

Zegary AEM

Arti_D
 Share

Recommended Posts

No właśnie, czy ktoś miał doczynienia z tymi zegarami lub słyszał opinię o nich? W stosunki do defi mają jednak cenę atrakcyjniejszą. Gaugany nie wchodzą w grę. Ma ktoś może STRI lub Blitz i moze coś o nich powiedzieć.

A zegary dokładnie takie:

30-5132mw.jpg

30-5140mw.jpg

analog_egt_metric_med.jpg

30-5135mw_bb.jpg

Zegary są typu analog (mechaniczne) czym się różnią od modeli elektronicznych i jakie są zalety i wady obydwu

Witka, założyłem do siebie STRI z serii DSD CS (maja PEAK i Warning), szukałem z białymi tarczami i zielonym podświetleniem i właściwie tylko STRI w miarę rozsądnie to sprzedaje. Dwa zegary (BOOST i EGT) zamontowałem 3 miechy temu i działają bez zarzutu, trzeci (Oil TEMP) założyłem 3 tygodnie temu i tez wszystko pięknie działa. Nie wiem do czego szukasz bo te z zielonym są trudno dostępne, znajdziesz w Polsce pojedyncze egzemplarze, ja ostatni przytargałem z Hollandi i było nawet taniej niż w Polsce jak jeszcze były. Zobacz w Inter-Car's, mieli coś na wyprzedaży. AEM kupiłem tez (AFR), elektroniczny, na razie szukam kubełka na słupek, mają one wymienne tarcze i podobno zmienne podświetlenie 8)