Skocz do zawartości

Zegary AEM


Arti_D

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, czy ktoś miał doczynienia z tymi zegarami lub słyszał opinię o nich? W stosunki do defi mają jednak cenę atrakcyjniejszą. Gaugany nie wchodzą w grę. Ma ktoś może STRI lub Blitz i moze coś o nich powiedzieć.

 

A zegary dokładnie takie:

 

30-5132mw.jpg

 

30-5140mw.jpg

 

analog_egt_metric_med.jpg

 

30-5135mw_bb.jpg

 

Zegary są typu analog (mechaniczne) czym się różnią od modeli elektronicznych i jakie są zalety i wady obydwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka, założyłem do siebie STRI z serii DSD CS (maja PEAK i Warning), szukałem z białymi tarczami i zielonym podświetleniem i właściwie tylko STRI w miarę rozsądnie to sprzedaje. Dwa zegary (BOOST i EGT) zamontowałem 3 miechy temu i działają bez zarzutu, trzeci (Oil TEMP) założyłem 3 tygodnie temu i tez wszystko pięknie działa. Nie wiem do czego szukasz bo te z zielonym są trudno dostępne, znajdziesz w Polsce pojedyncze egzemplarze, ja ostatni przytargałem z Hollandi i było nawet taniej niż w Polsce jak jeszcze były. Zobacz w Inter-Car's, mieli coś na wyprzedaży. AEM kupiłem tez (AFR), elektroniczny, na razie szukam kubełka na słupek, mają one wymienne tarcze i podobno zmienne podświetlenie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...